Автор Тема: Мунданни тенденции  (Прочетена 189811 пъти)

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #750 -: Юни 23, 2021, 02:01:54 pm »
Цикъл Слънце - Юпитер във Водолей, е тао-квадратура с участието на пълнолуние, Меркурий във Водолей и Уран и Марс в Телец. Квадратура Сатурн - Уран. На мидпойнт Сатурн-Уран се намира Нептун. Започване на цикъл Венера- Плутон в Козирог. Нептун в градуса на нодалната ос.

На 21 юни, тогава когато Меркурий и Юпитер са стационарни, на мидпойнтите Слънце/Уран и Юпитер/Уран от картата на цикъла Слънце - Юпитер, се намира Нептун в Риби. От 26 юни до 29 юни на тези мидпойнти пък Нептун става стационарно-ретрограден. Има ли злато в пясъка или пясък в очите ?
Получавате ли възможности чрез творчество, някакъв тип изкуство, емоция, емпатия, иновативен подход, повече гъвкавост ?
« Последна редакция: Юни 23, 2021, 02:06:24 pm от starinthenightsky »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #751 -: Юни 23, 2021, 03:33:06 pm »
Вчера, 21.06 и днес, 22.06. Меркурий и Юпитер са съответно : стационарно-директен и стационарно-ретрограден. Това са управителите на възлите/затъмненията, в терма на Венера, Венера в терма на Юпитер-какво очаквате да родят срещите, кореспонденция, обучения, информация, пътувания, пътешествия, сделки-покупки, уговорки ? :)
ММ, който е с нодална в тези знаци, отремонтира машини, които не ползва и ги продаде вчера на свой колега.
А пък аз със сигурност не очаквах онагледената кореспонденция, но е факт, че където е текло пак ще тече, в случая помия :)


Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #752 -: Юни 23, 2021, 05:22:34 pm »
Може и по Юпитер и Меркурий да се активират измамниците. Днес един се обади по телефон и ми праща снимки на една много стара машина ,за която съм пуснала обяви, че търся и купувам .Притисна ме да дам отговор за офертата му до утре. Но аз нещо не се доверявам ,защото не е доказано, че работи и пратката е скъпа, тежи над двадесет килограма. Четох книга от ФБР експерт за разпознаване на лъжите и този господин отговаря на повечете скрити признаци .Така че съм нащрек  ::)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #753 -: Юни 24, 2021, 06:57:19 pm »
Стреличка, Романтика... Благодаря ви момичета🙏😊🎶🌞🍀

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #754 -: Юни 25, 2021, 12:47:24 am »
Четох книга от ФБР експерт за разпознаване на лъжите(...)
Ребека, издай ми

Сафо, приятно пътешествие и честита годишнина!))


Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #755 -: Юни 25, 2021, 01:59:58 am »
Сафо,
Юпитер постила мека завивка на семейния ви комфорт сега, наслаждавайте се на щастието си безкрай  :-*

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #756 -: Юни 25, 2021, 06:30:29 am »
Люба, нептуново обагрена ми изглеждаш. :D И на поетичен изказ те избива. С Венера управител на прогресивна Луна. Транзитен Нептун да не ти аспектира Венера и/или Луна ? Измитите цветове, мекотата, безкрайността са нептунова специфика. По транзити Венера в Рак и Нептун в Риби са в разходящ тригон.
« Последна редакция: Юни 25, 2021, 06:32:30 am от starinthenightsky »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #757 -: Юни 25, 2021, 01:36:27 pm »
Събитие по прогноза, макар че в прогнозата от 22 юни пише, че подобно събитие може да се очаква в периода 29 юни- 7 юли, но карай... https://www.facebook.com/astrofilip/posts/2911711302380332

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #758 -: Юни 25, 2021, 01:43:47 pm »
Да бе ,събитие по прогноза -друг път.., като стане нещо и такa извърта някои написани думи ,че все познал ..Как може въобще да го пускаш -абсурд е. Да не е познал дата ,локализация и прочия конкретика. Иначе да отбележим че Стар е посочила и познала поне локация-Чехия в нейният труд .

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #759 -: Юни 25, 2021, 02:03:25 pm »
Четох книга от ФБР експерт за разпознаване на лъжите(...)
Ребека, издай ми

Сафо, приятно пътешествие и честита годишнина!))
Арт, книгата е "Лъже ли ви той ",автор :Дан Кръм. Май е поизчерпана ,отдавна я имам/ В базара май я има/ Насочена е уж към дами, както рекламира заглавието, но всъщност правилата- вербалните и невербалните признаци, за които трябва да се наблюдава са общовалидни и приложими. С прилагането в ежедневието,в бизнеса, в работата се свиква и после се прилага без съзнателни усилия .Полезна и лека е, защото е онагледена с разиграни ситуации. Лесно схващаш модела, лошо е че виждаш как почти всеки лъже или крие информация. Аз ползвам правилата за улеснение на битието, не съм я ползвала за любовни отношения, но за чужди действа ,както и ретроспективно съм анализирала мои спомени.. Пример -лъжците или криещите информация ,често отговарят на въпроса с въпрос .Дезинформират-удавят те в думи без да кажат съществено .Използват вербална атака -да се почувстваш виновен на зададен от теб въпрос и тнт и тнт ..

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #760 -: Юли 06, 2021, 11:52:16 am »
Липсата на земен елеменет в периода, тревожи ли идеите и плановете ви , че не се реализират, че са  разпиляни, че на моменти се оказвате в ситуации, като неудачник? Особено за онези, които имат силен акцент върху водната стихия, да се чувстват "като гости" , тук ? Смятате ли, че Сатурн компенсира тази липса ? А това, че чувствата са като вулкан ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #761 -: Юли 06, 2021, 12:20:10 pm »
Не, само съм на гости .Но не, на гости си обгрижван, благоразположен и почерпен -пришълец съм не от сега. Никви вулкани от чувства-тъпирско премазано е ,плановете си вървят ,защото когато си паднал в поза на неудачник няма друг ход освен да продължиш да вървиш и градиш .

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #762 -: Юли 06, 2021, 02:07:50 pm »


От слънчевата сфера всички планети "дърпат" в определени посоки, човекът е в центъра на наталната карта. Поляризацията провокира събития.
What you know about rolling down in the deep?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #763 -: Юли 06, 2021, 02:17:23 pm »
AlphaTauri, днес, поляризацията какви събития провокира, ще споделиш ли?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #764 -: Юли 06, 2021, 04:17:54 pm »
AlphaTauri, днес, поляризацията какви събития провокира, ще споделиш ли?
Енергий на Марс и на пропаганда, изясняване на нещата...

Разбрах какво следва следващата година в началото, няма да е леко. 27-28 Aвгуст също няма да са добри дни.
« Последна редакция: Юли 06, 2021, 04:19:33 pm от AlphaTauri »
What you know about rolling down in the deep?