Автор Тема: Мунданни тенденции  (Прочетена 195114 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #810 -: Юли 17, 2021, 06:03:35 pm »
AlphaTauri, би ли изчислил, по метода на този немски астролог, какви природни/мунданни събития са "откликнали " в периода на тези ширини :
1. 1.10.1888 г  42*41 ,23*19 '
2. 4.03.1977 г 43* 37- 25* 21, 21:20 ч
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #811 -: Юли 17, 2021, 09:29:23 pm »
AlphaTauri, би ли изчислил, по метода на този немски астролог, какви природни/мунданни събития са "откликнали " в периода на тези ширини :
1. 1.10.1888 г  42*41 ,23*19 '

Това беше лесно HA=ZE/KR голям пожар, безработица.
What you know about rolling down in the deep?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #812 -: Юли 17, 2021, 09:34:58 pm »
AlphaTauri, би ли изчислил, по метода на този немски астролог, какви природни/мунданни събития са "откликнали " в периода на тези ширини :
1. 1.10.1888 г  42*41 ,23*19 '

Това беше лесно HA=ZE/KR голям пожар, безработица.

Не.
Пробвай с другата дата.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #813 -: Юли 17, 2021, 09:43:58 pm »
AlphaTauri, би ли изчислил, по метода на този немски астролог, какви природни/мунданни събития са "откликнали " в периода на тези ширини :
1. 1.10.1888 г  42*41 ,23*19 '

Това беше лесно HA=ZE/KR голям пожар, безработица.

Не.
Пробвай с другата дата.

Объркал съм годината... писал съм 1988 вместо 1888
What you know about rolling down in the deep?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #814 -: Юли 17, 2021, 09:45:12 pm »
AlphaTauri, би ли изчислил, по метода на този немски астролог, какви природни/мунданни събития са "откликнали " в периода на тези ширини :
1. 1.10.1888 г  42*41 ,23*19 '

Това беше лесно HA=ZE/KR голям пожар, безработица.

Не.
Пробвай с другата дата.

Объркал съм годината... писал съм 1988 вместо 1888

+1 .
Не бързай, спокойно анализирай.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #815 -: Юли 17, 2021, 09:57:15 pm »
AlphaTauri, би ли изчислил, по метода на този немски астролог, какви природни/мунданни събития са "откликнали " в периода на тези ширини :
1. 1.10.1888 г  42*41 ,23*19 '

Това беше лесно HA=ZE/KR голям пожар, безработица.

Не.
Пробвай с другата дата.

Объркал съм годината... писал съм 1988 вместо 1888

+1 .
Не бързай, спокойно анализирай.

Сега ще видим:









ZE/PO
SU/PL
SA/NO
MA/AR

ZE/PO
PL = KR/SU
CU/AD

ZE/PO

ZE/PO
PL/KR
MA/CU

VE/AD
ZE/PO

ZE/PO

Имаме Зевс и Посейдон - с Плутон и Кронос...







Посейдон е идеята, а Зевс е огънят. Натрапване на идея, искра, гръмотевична буря? Средище на просветените, проблясък. Пропагандиране на определена идея.



Това място се е доказало с документ като значимо, започнало е нещо ново и добро, светло бъдеще. Лидер в образованието, отваряне на някаква много силна просветна институция, като колеж, университет и подобни (както е Софийският Университет)

Сега ще видя и другата локация...
4.03.1977 г 43* 37- 25* 21, 21:20 ч
« Последна редакция: Юли 17, 2021, 10:10:19 pm от AlphaTauri »
What you know about rolling down in the deep?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #816 -: Юли 17, 2021, 10:11:00 pm »
Да. място за  просветление и обрзование.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #817 -: Юли 17, 2021, 10:11:44 pm »
Да. място за  просветление и обрзование.
Какво се е случило?
What you know about rolling down in the deep?

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #818 -: Юли 17, 2021, 10:14:45 pm »
Относно другата дата:

кофти, Сатурн е "отгоре":


Сатурн, Хадес и Вулканус - Голямо страдание...
Сатурн = Нодовете/Хадес.






Юпитер дава пари и благоденствие, а Сатурн с Хадес ги взимат. Това е болест, епидемия. Болни и безработни страдащи хора.

update: Или обир на банка от бандити. Защото "gang of criminals" + Юпитер/Нодовете са парите, тоест когато имаме бандити и пари => грабеж и страдание


Интересно ми е да кажеш до колко съвпадат тълкуванията. Тук вече проверих координатите и датата няколко пъти.
« Последна редакция: Юли 17, 2021, 10:56:08 pm от AlphaTauri »
What you know about rolling down in the deep?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #819 -: Юли 18, 2021, 09:03:54 am »
AlphaTauri, разбира се, давам.  :)
По втората дата- земетресението в Свищов. Не е имало епидемии, болести, безработица, обири на банки. Страдания-да, хората останаха без домовете, ранени.
Понеже обърка датата 1.10.1888 г с 1988 г- нямаше голям пожар. В тези години безработица нямаше.

„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #820 -: Юли 18, 2021, 09:47:34 am »
За първата дата бих казал че има доста голямо съвпадение "Юпитер дава пари и благоденствие, а Сатурн с Хадес ги взимат.", хората са останали без пари след това земетресение.


AlphaTauri, разбира се, давам.  :)
По втората дата- земетресението в Свищов. Не е имало епидемии, болести, безработица, обири на банки. Страдания-да, хората останаха без домовете, ранени.
Понеже обърка датата 1.10.1888 г с 1988 г- нямаше голям пожар. В тези години безработица нямаше.

И понеже обърках датата няма да кажеш ли?

Цитат
Да. място за  просветление и обрзование.
Какво се е случило?

Това ме интересува, какво "да", какво е това събитие?



Имало е обири...

За земетресението пише следното: "из улиците излизат мародери, които плячкосват в тъмното магазини и опустели домове"

Линк: https://dariknews.bg/regioni/pleven/42-godini-ot-naj-razrushitelnoto-zemetresenie-v-iugoiztochna-evropa-pokosilo-svishtov-2151494

« Последна редакция: Юли 18, 2021, 10:14:10 am от AlphaTauri »
What you know about rolling down in the deep?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #821 -: Юли 18, 2021, 12:50:46 pm »

AlphaTauri , за датата 1.10.1888 г, потвърдих анализа. Останалото си го прочел през Гугъл
 За датата 04.03.1977 г, не мога да ти потвърдя анализа. Цитатът, който си извадил от статия, която е поместена 2019 г  не отразява действителността през 1977 г. Няма как да го разбереш, не си живял тогава.
Цитат
из улиците излизат мародери, които плячкосват в тъмното магазини и опустели домове"
- много колоритно, но за американски филм.Това са свободни съчинения, дописани в последствие.

Инетресно е, че ти без да искаш обърка дата, но пък даде тълкуване на същата, което не синхронизира с действителността тогава. Тази дата няма как да я провериш в Гугъл, но може да попиташ майка си , баща си, баба, дядо, които да потвърдят, че не е имало такива събития на 1.10.1988 г.

„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #822 -: Юли 18, 2021, 12:54:47 pm »

AlphaTauri , за датата 1.10.1888 г, потвърдих анализа. Останалото си го прочел през Гугъл
 За датата 04.03.1977 г, не мога да ти потвърдя анализа. Цитатът, който си извадил от статия, която е поместена 2019 г  не отразява действителността през 1977 г. Няма как да го разбереш, не си живял тогава.
Цитат
из улиците излизат мародери, които плячкосват в тъмното магазини и опустели домове"
- много колоритно, но за американски филм.Това са свободни съчинения, дописани в последствие.

Инетресно е, че ти без да искаш обърка дата, но пък даде тълкуване на същата, което не синхронизира с действителността тогава. Тази дата няма как да я провериш в Гугъл, но може да попиташ майка си , баща си, баба, дядо, които да потвърдят, че не е имало такива събития на 1.10.1988 г.

Добре бе, ще кажеш ли какво се е случило на 1.10.1888 ??

Е*ати политическото изказване. Не разбрах какво съм направил, какво съм прочел, много забъркващо... Вместо разтягане на локуми ми е нужно следното:

04.03.1977 - Земетресение в Севлиево
1.10.1888 - (??)

Какво е станало на 2-рата дата?


Цитат
из улиците излизат мародери, които плячкосват в тъмното магазини и опустели домове"
- много колоритно, но за американски филм.Това са свободни съчинения, дописани в последствие.

 :-[

кон с капаци... толкова колоритно, че май си е самата истина...

1. крайно едностранчив и праволинеен човек - до степен на глупост, ограниченост. Един вид, ти му говориш нещо, ама той си прави, каквото си знае - и при това, не защото е твърдоглав или упорит, а просто защото „друго не знае” - така си е свикнал, възприел е някаква своя си (или наложена му отвън) рутина, „навлязъл е в някакъв коловоз”...

2. употребява се също и по отношение на хора, които са изключително невъзприемчиви за нови идеи - предпочитат да си карат по стария, изпитан начин, колкото и остарял да е той...

Източник: https://www.bgjargon.com/word/meaning/кон%20с%20капаци


 :( :( :( :( :( :( НЯМА ЛИ УМНИ ХОРА БЕ ДЕЕБА ПИСНА МИ ОТ КРЕТЕНИ, баннете ме от тоя изостанал форум с лелки с бръмбари в главите. Ти му наливаш с фуния и то пак  :-[ :-[ :-[ Визирам горният коменар... Ще се занимавам да тълкувам дати и да си отделям от времето... нито обясни какво е станало на другата дата, нито нищо, а до колкото усещам и 2те събития са разтълкувани с доста голяма точност.  :-[ нз. нарочно ли го правите...

#неедобре
« Последна редакция: Юли 18, 2021, 01:14:47 pm от AlphaTauri »
What you know about rolling down in the deep?

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #823 -: Юли 18, 2021, 01:20:50 pm »
AlphaTauri , за датата 1.10.1888 г, потвърдих анализа. Останалото си го прочел през Гугъл
 За датата 04.03.1977 г, не мога да ти потвърдя анализа. Цитатът, който си извадил от статия, която е поместена 2019 г  не отразява действителността през 1977 г. Няма как да го разбереш, не си живял тогава.
Цитат
из улиците излизат мародери, които плячкосват в тъмното магазини и опустели домове"
- много колоритно, но за американски филм.Това са свободни съчинения, дописани в последствие.

Току-що прочетох още нещо от Google, от сайта на община Свищов:
Източник: https://www.svishtov.bg/news_detail.php?id=3134



И това ли е свободно съчинение?? От официалният сайт... военните са пазили хората от мародерите/бандитите...  :-[ :-[ :-[

Това е наглост:

1. Споделям нещо готино (според мен) Метод за прогнозиране на събития по цял свят.
2. Предлагаш ми да ме тестваш с 2 дати
3. Доказвам ти достовеността на метода
4. Не споделяш какво се е случило на една от двете дати
5. Оспорваш другото събитие, казвайки че са "свободни съчинения"
6. В официалният сайт на Свищов дори го пише...

е...  ::)

Когато видя някой по-знаеш и по-можещ от мен си признавам. Казвам му "Браво! Можеш ли да ме научиш?" Когато не съм прав си признавам грешката и когато съм прав споделям защо мисля, че е така.
« Последна редакция: Юли 18, 2021, 01:32:29 pm от AlphaTauri »
What you know about rolling down in the deep?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #824 -: Юли 18, 2021, 01:23:41 pm »
Аз ти отговорих, а пък ти както  искаш така си го чети.
Не се вълнувам от емоционални изблици. Ти си този, който ползва локумите. Аз бях кратка.
Проверявахме как работи методиката на астролог Х. Работи само, ако този, който я прилага, знае какво е искал да каже човека Х. В противен случай е "Тото 2".
Благодаря, за отделеното време.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“