Автор Тема: Мунданни тенденции  (Прочетена 189752 пъти)

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #825 -: Юли 18, 2021, 01:28:05 pm »
Аз ти отговорих, а пък ти както  искаш така си го чети.
Не се вълнувам от емоционални изблици. Ти си този, който ползва локумите. Аз бях кратка.
Проверявахме как работи методиката на астролог Х. Работи само, ако този, който я прилага, знае какво е искал да каже човека Х. В противен случай е "Тото 2".
Благодаря, за отделеното време.

Ок  :)



Цитат
Не се вълнувам от емоционални изблици.

Емоционален съм, когато някой лъже... и то толкова директно и долно. Затова реагирам така. Но... имам право да държа сметка само на най-близките ми, не и на вас...  :)
« Последна редакция: Юли 18, 2021, 01:39:24 pm от AlphaTauri »
What you know about rolling down in the deep?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #826 -: Юли 18, 2021, 01:42:50 pm »
Аз ти отговорих, а пък ти както  искаш така си го чети.
Не се вълнувам от емоционални изблици. Ти си този, който ползва локумите. Аз бях кратка.
Проверявахме как работи методиката на астролог Х. Работи само, ако този, който я прилага, знае какво е искал да каже човека Х. В противен случай е "Тото 2".
Благодаря, за отделеното време.

Ок  :)



Цитат
Не се вълнувам от емоционални изблици.

Емоционален съм, когато някой лъже... и то толкова директно и долно. Затова реагирам така. Но... имам право да държа сметка само на най-близките ми, не и на вас...  :)

Цитат
когато някой лъже... и то толкова директно и долно.
Само ако имаш аргументи, в противен случай е клевета, обида, нарушаване на добрия тон и етикет- каквото си избереш.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #827 -: Юли 18, 2021, 02:15:05 pm »
Сам се увери на практика, че няма такова животно - абсолютна прогноза.

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #828 -: Юли 18, 2021, 02:24:58 pm »
Сам се увери на практика, че няма такова животно - абсолютна прогноза.

Уверих се в две неща:

1. Или сте кретени
2. Или умишлено саботирате резултатите (поради неясна за мен причина)

По-скоро бих заложил на 2рата опция, понеже не ми се виждате глупави.

Все още нямам отговор на въпроса какво се е случило на тази дата 1.10.1888 в посочената локация??
« Последна редакция: Юли 18, 2021, 02:29:26 pm от AlphaTauri »
What you know about rolling down in the deep?

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #829 -: Юли 18, 2021, 02:49:21 pm »
Когато човек няма аргументи лепи епитети, но те не са аргумент, освен за липса на възпитание и умение да се води адекватно и обосновано диалог. Ти нямаш аргументи в полза на абсолютно точно конкретно описание на някакво събитие. Събитието е едно - земетресение, а ти предполагаш друго. Това е всичко друго, но не и абсолютно.
Посредством астрологични прогнози се прогнозира специфика, на чийто фон могат да произтекат събития с подобна специфика, а не конкретни едно към едно.
« Последна редакция: Юли 18, 2021, 03:02:50 pm от starinthenightsky »

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #830 -: Юли 18, 2021, 03:00:16 pm »
Когато човек няма аргументи лепи епитети, но те не са аргумент, освен за липса на възпитание и умение да се води адекватно и обосновано диалог. Ти нямаш аргументи в полза на абсолютно точно конкретно описание на някакво събитие. Събитието е едно - земетресение, ти предполагаш друго. Това е всичко друго, но не абсолютно.

Две дати:

1. 1.10.1888 г  42*41 ,23*19 '
2. 4.03.1977 г 43* 37- 25* 21, 21:20 ч

За първата казах следното:
Това място се е доказало с документ като значимо, започнало е нещо ново и добро, светло бъдеще. Лидер в образованието, отваряне на някаква много силна просветна институция, като колеж, университет и подобни (както е Софийският Университет)

За втората казах следното:
Това е болест, епидемия. Болни и безработни страдащи хора.
Или обир на банка от бандити.



Относно първото тълкувание Рени все още не е отговорила какво се е случило ?!

Относно второто по-голямата част от думите са точни.

Подчертал съм със:
синьо - неизясняни все още събития (дали са станали или не Рени все още не е казала какво е събитието)
оранжево - такива, които могат да се приемат за точно тълкувание
червено - неточни тълкувания
зелено - точни тълкувания

Не се знае дали след земетресението е нямало ограбени банки, както и колко болни/наранени са били хората, затова тези думи са в оранжево. Не е било болест и не е било епидемия.

Цитат
Все още нямам отговор на въпроса какво се е случило на тази дата 1.10.1888 в посочената локация??
Чакам отговор на другото тълкувание :) да видим фактите.
« Последна редакция: Юли 18, 2021, 03:06:16 pm от AlphaTauri »
What you know about rolling down in the deep?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #831 -: Юли 18, 2021, 03:31:49 pm »
Таури,ти прочел ли си някъде,някога точна прогноза на астролог професионален да звучи така например:На 13.03.2020г ще има затваряне на държавата,заради пандемия/епидемия?
Нали разбираш,че е "нереално"някой да твърди нещо със сигурност,което още не се е случило,освен ако не е Ванга,или друг ясновидец,но и тогава има съмнения.Дори изявени ясновидци не упоменават дати и години с точност.Така че е нормално да има дебат,спор,да се търсят доказателства и т.н. :)

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #832 -: Юли 18, 2021, 03:39:15 pm »
Нали разбираш,че е "нереално"някой да твърди нещо със сигурност,което още не се е случило
Права си, звучи абсурдно.
What you know about rolling down in the deep?

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #833 -: Юли 18, 2021, 04:54:59 pm »
Таури,ти прочел ли си някъде,някога точна прогноза на астролог професионален да звучи така например:На 13.03.2020г ще има затваряне на държавата,заради пандемия/епидемия?
Нали разбираш,че е "нереално"някой да твърди нещо със сигурност,което още не се е случило,освен ако не е Ванга,или друг ясновидец,но и тогава има съмнения.Дори изявени ясновидци не упоменават дати и години с точност.Така че е нормално да има дебат,спор,да се търсят доказателства и т.н. :)

И все още от Рени нямам отговор на въпроса "какво се е случило на тази дата 1.10.1888 в посочената локация".
What you know about rolling down in the deep?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #834 -: Юли 18, 2021, 05:06:17 pm »
Таури,ти прочел ли си някъде,някога точна прогноза на астролог професионален да звучи така например:На 13.03.2020г ще има затваряне на държавата,заради пандемия/епидемия?
Нали разбираш,че е "нереално"някой да твърди нещо със сигурност,което още не се е случило,освен ако не е Ванга,или друг ясновидец,но и тогава има съмнения.Дори изявени ясновидци не упоменават дати и години с точност.Така че е нормално да има дебат,спор,да се търсят доказателства и т.н. :)

И все още от Рени нямам отговор на въпроса "какво се е случило на тази дата 1.10.1888 в посочената локация".
А защо към мен?!
Софийски университет

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #836 -: Юли 18, 2021, 06:36:02 pm »
Софийски университет - основаване
WOW! значи и другото тълкувание е точно :o Всеки може да провери как на небето в този ден и тази локация се позиционират на полусума Посейдон и Зевс = Локален асцендент
What you know about rolling down in the deep?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #837 -: Юли 18, 2021, 07:15:44 pm »

AlphaTauri,
отговорих ти за първата дата, че е правилен анализа.
За втората- не.
За тази, която обърка -също не.

Ти искаш друг да приеме твоя прочит, разбиране, изказ, но не искаш да чуеш други такива. Няма как да се получи диалог. Фокусиран си в твоята истина.
Сега искам много внимателно да чуеш моя прочит, ще говоря по твоя начин, за да схванеш, като на кретен  .
През 1977 г аз съм живяла, ти- не, само може да предполагаш по статийки и преразкази какво и как е било. Ти, бил ли си, в Свищов ? Знаеш ли колко банки, магазини, бензиностанции  е имало през 1977 г ? 1 банка, 1, максимум 2 бензиностанции  и 5 магазина . През 1977 г в социалистческа Република България не съществува такова понятие като банкови обири, плячкосване на магазини- няма плячка в магазина. Няма и такова понятие като "по улиците плъпват мародери". При земетресение на 5 мин, не милицията, военните са  в пълна бойна готовност, през 1977 г. К'ви мародери, к'ви банкови обири  ?! През 1977 г безработни е нямало, даже и след земетресение. За няколко дни около събитието някои не са били на работа, ноо безработица- не. Епидемия- не.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #838 -: Юли 18, 2021, 11:52:06 pm »
AlphaTauri, разбира се, давам.  :)
По втората дата- земетресението в Свищов. Не е имало епидемии, болести, безработица, обири на банки. Страдания-да, хората останаха без домовете, ранени.
Рени, само че земетресението беше във Вранча и координатите му са други, повечето жертви са в Букурещ

https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D1%80%D0%B0%D0%BD%D1%87%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%BE_%D0%B7%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D1%82%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #839 -: Юли 19, 2021, 02:04:23 am »
Рени, искам да ти се извиня. Не знам какъв ми е транзита, но явно напрежението от тежкото ежедневие ми идва в повече ???
What you know about rolling down in the deep?