Автор Тема: Мунданни тенденции  (Прочетена 189729 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #855 -: Юли 26, 2021, 07:33:32 am »
29-30 юли тр.Марс съвпад Регул,ингрес  в дева/29.07/
при мен в опозе на сатурн,ще го следя за прояви като пресече асц.,марсов възврат
докато беше в 12 марсов/нат. дом липса на енергия и жизненост,миналата седмица ме разболя,изкарах го на крак
събота ходихме по искърското и на едно изворче заредих на макс енергията,набрах много мащерка и риган :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #856 -: Август 02, 2021, 03:05:46 pm »
Днес Слънце опозиция Сатурн.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #857 -: Август 02, 2021, 10:41:40 pm »
Днес Слънце опозиция Сатурн.

Слънце/живот/ vs.Сатурн/смърт/.
Неразумните цели умират по естествен начин
Ако сме посяли реални планове, амбиции, с добри намерения, когато Сатурн хелигиално е изгрял,  сега ще жънем добри резултати.
Творческа сила vs.неефективност
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #858 -: Август 05, 2021, 01:56:05 pm »
По това време на годината и двете Светила са в своята обител, съответно Слънце Лъв, Луна Рак. Луната винаги е намаляваща и владее 27-30 лунен ден.
Според, това, дали картата е нощна или дневна ще определим кое от Светилата ще ангажира към себе си вниманието и темите по него ще бъдат балансирани, преди да се "изтрие" непотребното.
А това че, не се виждат мъжкото и женското начало, разумното и интуитивното, активното и пасивното, е интересно как се проявява при всеки. Може да се провери тези дни. ))
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #859 -: Август 05, 2021, 05:52:37 pm »
Аз съм много ядосана на моята интуиция тези дни.
Вчера имаше интервю за избор на двама колеги. Почти бях убедена и дадох надежди на моя приятелка, че ще е тя- по стаж, местожителство, дипломи и квалификации и т.н.
И изведнъж се оказа, че най- силно впечатление и най- симпатичен на комисията стана мъж без никакъв опит в професията и единодушно го избраха и днес му се обадиха. Дето вика едната колежка- Жадни сме за мъже :D.
Честно казано, не ми харесва идеята да работя с мъж, аз ще имам най- много вземане- даване с него. Семеен е, симпатяга, ама след толкова години женско царство ще ми е много терсене .
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #860 -: Август 07, 2021, 09:15:57 am »
Аз съм много ядосана на моята интуиция тези дни.
Вчера имаше интервю за избор на двама колеги. Почти бях убедена и дадох надежди на моя приятелка, че ще е тя- по стаж, местожителство, дипломи и квалификации и т.н.
И изведнъж се оказа, че най- силно впечатление и най- симпатичен на комисията стана мъж без никакъв опит в професията и единодушно го избраха и днес му се обадиха. Дето вика едната колежка- Жадни сме за мъже :D.
Честно казано, не ми харесва идеята да работя с мъж, аз ще имам най- много вземане- даване с него. Семеен е, симпатяга, ама след толкова години женско царство ще ми е много терсене .

е ти пък,понякога мъж може да ти е най-добрата приятелка,полът губи значение на ниво душа ;)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #861 -: Август 07, 2021, 01:06:43 pm »
Какво очаквате от тригона на Плуон и Венера?
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #862 -: Август 07, 2021, 02:15:41 pm »
Зависи какво се е случило при кулминацията от цикъла им:
- при разочарование в близките, сексуални, бизнес връзки, сега приемаш по-лесно и леко фактите такива каквито са
- при разрешаване на близки, сексуални, бизнес връзки, сега потиснатата възбуда, страст, интерес, консумират онова, което се е съхранило
-при осъществяване или преминаване на друг етап на същите, вече се усеща обсебване за бъдещи планове
-при приключване, край на същите, намира се лек за раните, с трети или трето
- ако талант, умение се е припознавало като призвание, което ще носи пари, с много страст се разпространява идеята, се действа по нея

Зависи какво е Венера за натива.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #863 -: Август 08, 2021, 08:02:36 am »
Зависи какво се е случило при кулминацията от цикъла им:
- при разочарование в близките, сексуални, бизнес връзки, сега приемаш по-лесно и леко фактите такива каквито са
- при разрешаване на близки, сексуални, бизнес връзки, сега потиснатата възбуда, страст, интерес, консумират онова, което се е съхранило
-при осъществяване или преминаване на друг етап на същите, вече се усеща обсебване за бъдещи планове
-при приключване, край на същите, намира се лек за раните, с трети или трето
- ако талант, умение се е припознавало като призвание, което ще носи пари, с много страст се разпространява идеята, се действа по нея

Зависи какво е Венера за натива.

ако е вечерница - какво
ако е зорница-какво
ако е изгоряла ...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #864 -: Август 08, 2021, 09:48:30 am »
Венера като Зорница показва мъжката си същност, Вечерницата- женската, изгорялата- проблемната си същност, фазова- специфика в природата си, на трон- балансираната си същност, в екзалтация- преувеличената си същност, в заточение-съмненията си, в падение- покварата си и т.н.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #865 -: Август 09, 2021, 07:22:46 am »
Венера като Зорница показва мъжката си същност, Вечерницата- женската, изгорялата- проблемната си същност, фазова- специфика в природата си, на трон- балансираната си същност, в екзалтация- преувеличената си същност, в заточение-съмненията си, в падение- покварата си и т.н.
венера ми главен хронократор,със слънцето,затова попитах,благодаря

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #866 -: Август 09, 2021, 10:58:11 am »
Венера като Зорница показва мъжката си същност, Вечерницата- женската, изгорялата- проблемната си същност, фазова- специфика в природата си, на трон- балансираната си същност, в екзалтация- преувеличената си същност, в заточение-съмненията си, в падение- покварата си и т.н.
венера ми главен хронократор,със слънцето,затова попитах,благодаря

Тогава тази година едно на ум, по нейните сферите, защото при теб тя не е със силен статус.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #867 -: Август 09, 2021, 11:05:22 pm »
Венера опозиция Нептун.Да поливаш цветята с чаша бира в ръка. ;D

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #868 -: Август 10, 2021, 07:24:41 am »
Венера като Зорница показва мъжката си същност, Вечерницата- женската, изгорялата- проблемната си същност, фазова- специфика в природата си, на трон- балансираната си същност, в екзалтация- преувеличената си същност, в заточение-съмненията си, в падение- покварата си и т.н.
венера ми главен хронократор,със слънцето,затова попитах,благодаря

Тогава тази година едно на ум, по нейните сферите, защото при теб тя не е със силен статус.  :)
диспозитора й дава едно рамо,но за сметка на много лични усилия,но внимавам
 декември главният хронократор се сменя-Меркурий-Меркурий следва

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #869 -: Август 10, 2021, 09:28:38 am »
Венера като Зорница показва мъжката си същност, Вечерницата- женската, изгорялата- проблемната си същност, фазова- специфика в природата си, на трон- балансираната си същност, в екзалтация- преувеличената си същност, в заточение-съмненията си, в падение- покварата си и т.н.
венера ми главен хронократор,със слънцето,затова попитах,благодаря


Тогава тази година едно на ум, по нейните сферите, защото при теб тя не е със силен статус.  :)
диспозитора й дава едно рамо,но за сметка на много лични усилия,но внимавам
 декември главният хронократор се сменя-Меркурий-Меркурий следва

Тя е в пасивен знак, изцяло ще е под закрилата на Марс, той ще движи делата й.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“