Автор Тема: Мунданни тенденции  (Прочетена 189938 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #870 -: Август 11, 2021, 08:25:24 pm »
Бързите планети, когато са бързи и с добър статус, задействат и бавен транзит, като маркират времето, когато ще има събитие, което е заложено за годината в прогностичните карти.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #871 -: Август 13, 2021, 09:57:20 am »
Много Дева, много Земя,  в периода, "огнените" и "разхвърляно-творчески", не се ли чувствате като в капан ? ! ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #872 -: Август 13, 2021, 10:25:32 am »
Не,нали Нептун е отсреща в Риби ,чувствам се в блато и чакам да изкряка принца  ;D И плаващи пясъци с миражи на оазис в пустинята .

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #873 -: Август 20, 2021, 10:11:02 am »
На 23 август, Слънцето ще влезе в Дева. С изгряващи Близнаци, Водолей в кулминация и Луна в Риби. Ретрограден Юпитер в кулминация. На десцендента  - Стрелец. Около и след 7 септември (новолунието в Дева) предполага изясняване, уточнение, което коренно може да промени ситуация, посредством общуване, комуникация. Възможност за изчистване на неяснотите и недоразуменията.
Марс е в съвпад с Меркурий и в опозиция с ретрограден Нептун и в тригон с ретрограден Уран в Телец. Комуникацията ребром, общуването като средство за повече яснота, коректност. Перспективата, вярата, доверието, възможностите доколко са релевантни ? Къде е границата между желано и постижимо, приложимо ? Кои мечти, въжделения могат да станат реалност ? Пренасочване на желаното чрез зайци от ръкава.
« Последна редакция: Август 20, 2021, 10:41:44 am от starinthenightsky »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #874 -: Септември 14, 2021, 09:44:03 am »
На Запад всичко е ....жена
Всички планети в периода са ориентирани западно, спрямо Слънце, след пълнолунието на 21.09 и Луната.  Западът е пасивен, женски, нощен и религиозен. Благоприятен период за вътрешните планети Венера и Меркурий/ в момента е "женски"/, могат да се изявяват, в свои води са- те водят парада, отдалечени са от Слънцето. Тук,  вещите в мунданната астрология, могат да изтълкуват правилно и полезно това как ще повлияе върху икономическата и политическата обстановка, в т.ч. и климатична. Докато мъжките планети Марс, Юпитер, Сатурн са в среда, непозната и неудобна за тях- да не разчитаме много,много на тях, ограничени са в своите прояви.
При добро желание всеки може да разгледа, кои сфери, под чие управление попадат и да прецени, къде може да се глези, капризнични, да иска, да е независим и къде да се стиска, ограничава, да не обещава и уверява, да е зависим от обстоятелства, условия, от другите.
« Последна редакция: Септември 14, 2021, 11:51:54 am от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #875 -: Септември 14, 2021, 11:12:29 am »
На Запад всичко е Жена -На Изток Рая.Изкачат зайци от ръкава  ,цъфти оазис от мираж, с цветя поляти с бира .Чувствам се, като в Сънят на Навуходоносор, тълкувайки мунадните прогнози  ;D

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #876 -: Септември 14, 2021, 12:14:18 pm »
Ако се включиш и ти да тълкуваш мунданните дела, ще ни скриеш шапката.  :D

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #877 -: Септември 14, 2021, 12:57:05 pm »
Ако се включиш и ти да тълкуваш мунданните дела, ще ни скриеш шапката.  :D
  Пази Боже  ;D Достатъчно луди има, остава и аз да завия третия рог,цвилейки ,като втория кон от апокалипсиса. Като имам нужда от доза ужас, се доверявам на изпитани страхолози като Фи.Фи.  ;D

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #878 -: Септември 14, 2021, 03:17:42 pm »
АстроЛогващият не може да предложи нещо по-различно от логика окъпана в мунданните вълни на собствената "радиоТочка".
Когато фактолог без муза използва метафори става манджа с грозде. От мляко пиле. Когато акашолог използва метафори става казвам ти снахо, сещай се дъще.
Ей го на и алабализми мога да редя. Като наниз от златни каймета. :D

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #879 -: Септември 14, 2021, 03:34:32 pm »
Софийският градски съд не уважи жалбата на БФС, ще има два Конгреса

Парадокс с два Конгреса в рамките на половин година

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #880 -: Септември 14, 2021, 04:34:11 pm »
На Запад всичко е ....жена
Всички планети в периода са ориентирани западно, спрямо Слънце, след пълнолунието на 21.09 и Луната.  Западът е пасивен, женски, нощен и религиозен. Благоприятен период за вътрешните планети Венера и Меркурий/ в момента е "женски"/, могат да се изявяват, в свои води са- те водят парада, отдалечени са от Слънцето. Тук,  вещите в мунданната астрология, могат да изтълкуват правилно и полезно това как ще повлияе...

Да подчертаем вещите, а не вещиците  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #881 -: Септември 14, 2021, 09:51:35 pm »
На Запад всичко е ....жена
Всички планети в периода са ориентирани западно, спрямо Слънце, след пълнолунието на 21.09 и Луната.  Западът е пасивен, женски, нощен и религиозен. Благоприятен период за вътрешните планети Венера и Меркурий/ в момента е "женски"/, могат да се изявяват, в свои води са- те водят парада, отдалечени са от Слънцето. Тук,  вещите в мунданната астрология, могат да изтълкуват правилно и полезно това как ще повлияе...

Да подчертаем вещите, а не вещиците  :)

Е, то е сходно. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #882 -: Септември 15, 2021, 06:17:28 am »
Има разлика. Може да се родиш вещица, но не се раждаш вещ. Вещицата е веща по отношение на боравене с енергии в етерния свят. Това е вградена по фабрични настройки вещина. Не можеш да я придобиеш. За придобитата вещина също е необходим зародиш. От всяко дърво свирка не става. Всяко нещо си има цена, ако си готов да я платиш, може и да придобиеш вещина.
Може да съм веща като анализатор, но като вещица съм вещица първолак. Не съм надарена с по-специални умения. Нито с магични. Интуитивните способности и чат пат телепатичните, не са достатъчен аргумент в полза на вещерското ми портфолио. :D

« Последна редакция: Септември 15, 2021, 07:52:23 am от starinthenightsky »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #883 -: Септември 15, 2021, 07:57:58 am »
Има разлика. Може да се родиш вещица, но не се раждаш вещ. Вещицата е веща по отношение на боравене с енергии в етерния свят. Това е вградена по фабрични настройки вещина. Не можеш да я придобиеш. За придобитата вещина също е необходим зародиш. От всяко дърво свирка не става. Всяко нещо си има цена, ако си готов да я платиш, може и да придобиеш вещина.
Може да съм веща като анализатор, но като вещица съм вещица първолак. Не съм надарена с по-специални умения. Нито с магични. Интуитивните способности и чат пат телепатичните, не са достатъчен аргумент в полза на вещерското ми портфолио. :D

като част от СV  ;)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #884 -: Септември 17, 2021, 09:42:07 am »
Ден на Вяра, Надежда, Любов, в ден на Венера и услужливо,  Луна във Водолей расте между  Юпитер и Сатурн-за да сме удовлетворени,може да се  поинтересуваме  кои са местата, където да търсим възможности ;целите, към които ще искаме да ги приложим, и способността да реагираме на тези възможности и да се възползваме от тях. Ако прекалено много обмисляме "дали е правилно" има вероятност да изпуснем "това е моментът".
Силният акцент върху Въздушния елемент в периода, може да ни постави в ситуация на прекалено анализиране, особено за родените с Меркурий, Луна, Марс, Асцендент във Везни, Водолей, Дева, Телец и да си създадем действителност, която не е в синхрон с реалността навън. Хормоните започват да бушуват като реакция и е добре  ги балансираме, за да не експлоадираме. 

Честит празник, също и на тези които се именуват така вълшебно !  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“