Автор Тема: Мунданни тенденции  (Прочетена 197201 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1170 -: Юни 07, 2022, 09:01:48 pm »
Само два дни ли ще държи космодрогата. ;D

В рамките на предстоящ лунар, солар, месец или година на задействана латентна прогресия, иначе 2 дни. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1171 -: Юни 10, 2022, 10:01:03 am »
Слънце Близнаци-ЛунаВезни-Сатурн Водолей
Голям въздушен тригон, в ден на Венера, защо пък да не заровим томаховките и да намерим начин да си сътридничим с другите, да отчитаме и другата гледна точка за нещата, да сме настроение на вълна естетика, етика, социални връзки, да надскочим "животинското" и да върнем човешкото в сферите, които са активирани. Би трябвало нативите с акцент Въздух по натал, и солар, и лунар, тези да се чувстват доста комуникативни, да търсят съмишленици, да им се лее хармонично приказката и да се приема, поне до вечерта. Теми за култура, образование и финанси с "изтекъл срок"/"фантоми', да вълнуват вниманието.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1172 -: Юни 13, 2022, 07:52:10 pm »
Също и 11-12 Септември 2022-ра.
What you know about rolling down in the deep?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1173 -: Юни 15, 2022, 07:55:02 pm »
"Ориента" си казва тежката дума. Всички планети изгряват на изток, като от 16 юни към вече видимите се присъединява и Меркурий.  А специалното тук е, че са в  появят в  същия ред като тяхната орбитална последователност  от Слънцето- Меркурий, Венера, Марс, Юпитер, Сатурн. Уауу !!!  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1174 -: Юни 16, 2022, 10:12:41 am »
"Ориента" си казва тежката дума. Всички планети изгряват на изток, като от 16 юни към вече видимите се присъединява и Меркурий.  А специалното тук е, че са в  появят в  същия ред като тяхната орбитална последователност  от Слънцето- Меркурий, Венера, Марс, Юпитер, Сатурн. Уауу !!!  ;)
всичко е над хоризонта, нощна карта, Сатурн е малефик тук, силен, ъглов, той командва парада. В аспект със Слънцето. Юпитер в дом на радост. Митпойнта Сатурн/Слънце е на к12. Сатурн е упр. на 9,10домове,Слънце на 4ти.Луната в 8ми дом, падение, в знак на своето заточение, упр. на 2 и 3ти домове, в аспект с Уран. Финансовите споразумения са факт, ще има изненади. Меркурий, упр. на 1,5ти домове е в 12дом,не вижда АСЦ. Взето решение, планът за изпълнение е в ход.
Орел, рак и щука.
« Последна редакция: Юни 16, 2022, 10:24:40 am от Сафо »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1175 -: Юни 16, 2022, 03:37:33 pm »
Сафо, сложила съм час произволен, малко преди изгрева на Слънцето.  Това не е събитийна карта.;)
Сатурн вече не може да командва никакъв парад. 
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1176 -: Юни 16, 2022, 07:04:47 pm »
Рени, защо Сатурн не може да командва? Защото е ретрограден ли? Нали той хвърля ляв аспект към Венера и Слънце.
В собствена терма е, също и Меркурий.
Всъщност тук може би Меркурий има най-голяма сила да действа.
« Последна редакция: Юни 16, 2022, 07:10:16 pm от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1177 -: Юни 16, 2022, 07:18:21 pm »
В личен план, при мен транзитен Меркурий е на Асц. 1°орбис,рожденият ми е изгрял около Р. Д. Сега е тригон с натален.
« Последна редакция: Юни 16, 2022, 07:21:16 pm от Сафо »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1178 -: Юни 16, 2022, 08:44:53 pm »
Сафо, Сатурн вече е отслабен. Той пак ще си хвърля аспекти, но не с тази мощ, която имаше преди стационарната си фаза. Затова е добре да се съобразим в периода, да не разчитаме на здрави основи, да пазим скелета и може би да следваме поговорката "Страх лозе пази".
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1179 -: Юни 17, 2022, 03:14:04 pm »
Мой колега чака първородна дъщеря, от вчера жена му е в 9- ти месец и май ще насрочват секцио. Дано улучат този късметлийски период.
Детенцето се е родило предната нощ, сладурка с АЦ Овен, съвпад с Юпитер и Марс в 1- ви дом.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1180 -: Юни 18, 2022, 05:34:42 pm »
Сафо, Сатурн вече е отслабен. Той пак ще си хвърля аспекти, но не с тази мощ, която имаше преди стационарната си фаза. Затова е добре да се съобразим в периода, да не разчитаме на здрави основи, да пазим скелета и може би да следваме поговорката "Страх лозе пази".
Рени,все едно е зло куче на синджир,лае,зъби се....но това фиксираното помни,като си възвърне силата какво ли ще става. :)

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1181 -: Юни 19, 2022, 11:08:53 am »
Странно е как спорите за нещо, което е толкова трудно да се докаже - Командва ли Сатурн или не командва... какво означава да "командва", какво влияние и какви събития провокира. Затова учените не признават астрологията като официална наука, понеже искат черно на бяло някакъв вид доказателство дали едно или друго явление оказва конкретно влияние.
What you know about rolling down in the deep?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1182 -: Юни 19, 2022, 12:47:11 pm »
В момента Сатурн, може ли да се държи като Сатурн-може/есенциално силен/.
Марс може ли да се държи като Марс-може, като в момента екзалтира и Слънце.
А, може ли, някой който върви назад, бавно, да командва група амбициозни ентусиасти към върха ?
Малефиците, когато са есенциално силни, се държат добре, не правят поразии, нито хапят, нито лаят, нито ръмжат.

„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1183 -: Юни 19, 2022, 01:16:28 pm »
Алфа Таури,не спориме.....общуваме си,учим се,поне аз така приемам нещата.И понеже споменах куче,преди малко кучето на брат ми да ме захапе,нещо му става на животинчето,не посягам на животни,нося му кокали и т.н.Сатурн е съвпад Слънцето ми,разходящ,реагирам ,Венера е квадрат.При точния възврат на Марс  ме глобиха,бях виновна,без колан.
В личен план нещата са такива,аз съм с упр.на сол.асц Юпитер. ;)

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1184 -: Юни 19, 2022, 10:05:37 pm »
:]]
What you know about rolling down in the deep?