Автор Тема: Житейските периоди в номерологията  (Прочетена 14087 пъти)

Terry

• Hero Member
  • Публикации: 2543
Re: Житейските периоди в номерологията
« Отговор #80 -: септември 11, 2016, 01:27:55 pm »
тази тема ме натъжава.

иначе, докато я четях, ми изникна следният въпрос: Ако никой от периодите ти не съвпадне с ЖП, дали това означава, че няма да се изпълниш?

Аз пък се питам ако периодите ти са нехармонични спрямо твоят ЖП? Примерно ако си 6, а периодите ти са 1 и 7?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Reptil

• Hero Member
  • Публикации: 1945
« Отговор #81 -: септември 11, 2016, 02:57:20 pm »
Голяма каша :) По същество редуцирането е модулна аритметика (mod 9, в този случай). Тоест, важен ви е остатъкът при деление с 9 и числата, даващи еднакъв остатък, се свеждат едно към друго:

28 ≡ 10 (mod 9)

Ако ги нямаше изключенията за 11 и 22, можеше просто да зачеркнете всички девятки и крайният резултат ще остане същият. Може дори да зачерквате числа (по две, по три…), чийто сбор е 9 — все едно е. Ако са ви важни 11 и 22, смятате си по Хепиния метод и това е.

Happy58

• Гост
« Отговор #82 -: септември 11, 2016, 05:15:49 pm »
тази тема ме натъжава.

иначе, докато я четях, ми изникна следният въпрос: Ако никой от периодите ти не съвпадне с ЖП, дали това означава, че няма да се изпълниш?

а защо те натъжава  ???

относно периодите - няма такова нещо. Но пък ЖП е посока, не място, до което да стигнеш :) Не се надявай да кажеш в един момент "аз станах 6, изпълних си ЖП" :)

Happy58

• Гост
« Отговор #83 -: септември 11, 2016, 05:17:40 pm »
Аз пък се питам ако периодите ти са нехармонични спрямо твоят ЖП? Примерно ако си 6, а периодите ти са 1 и 7?

перфектно изпълнение на ЖП6 и период 7 е да работиш като лекар, учител или нещо, свързано с грижа.

Тълкуването зависи от положението на цифрите.

Happy58

• Гост
« Отговор #84 -: септември 11, 2016, 05:21:07 pm »
Голяма каша :) По същество редуцирането е модулна аритметика (mod 9, в този случай). Тоест, важен ви е остатъкът при деление с 9 и числата, даващи еднакъв остатък, се свеждат едно към друго:

28 ≡ 10 (mod 9)

Ако ги нямаше изключенията за 11 и 22, можеше просто да зачеркнете всички девятки и крайният резултат ще остане същият. Може дори да зачерквате числа (по две, по три…), чийто сбор е 9 — все едно е. Ако са ви важни 11 и 22, смятате си по Хепиния метод и това е.

за мен до момента единствения въпрос при редуцирането е датата 11 септември :) като цяло, и повечето 11-ки при изчисляването на ЛГ.

А това с 9-ките е вярно, аз също го правя. Но при една такава сметка си сметнах датата на операцията, че е на ЛД 2, а после се оказа, че е 11. Това беше по-миналата година - цял месец ви притеснявах с хорари тук :).

art7ess

• Sr. Member
  • Публикации: 395
« Отговор #85 -: септември 11, 2016, 10:25:10 pm »
а защо те натъжава  ???

относно периодите - няма такова нещо. Но пък ЖП е посока, не място, до което да стигнеш :) Не се надявай да кажеш в един момент "аз станах 6, изпълних си ЖП" :)
а, не, за нищо, за мене си ми стана тъжно. не ми харесаха цифрите.
после попаднах на друго изчисление на периодите - месец, дата, година, което ми е по-близко.

признавам, ще ми се животът ми да има смисъл))

Happy58

• Гост
« Отговор #86 -: септември 12, 2016, 08:45:13 am »
а, не, за нищо, за мене си ми стана тъжно. не ми харесаха цифрите.
после попаднах на друго изчисление на периодите - месец, дата, година, което ми е по-близко.

признавам, ще ми се животът ми да има смисъл))

Всеки живот има смисъл и това е ЖП.

Ще споделиш ли това "друго" изчисление на периодите, което ти е по-близко  ??? - да видим къде е разликата.

art7ess

• Sr. Member
  • Публикации: 395
« Отговор #87 -: септември 12, 2016, 02:19:24 pm »
аз го написах: 1. - месец, 2. - дата, 3. - година.
така моите стават 1-5-1, а по сметките тук са 6-6-3-2.

Happy58

• Гост
« Отговор #88 -: септември 12, 2016, 03:20:34 pm »
аз го написах: 1. - месец, 2. - дата, 3. - година.
така моите стават 1-5-1, а по сметките тук са 6-6-3-2.

аха, за тези става дума .... ок, щом повече ти харесват :)

Terry

• Hero Member
« Отговор #89 -: септември 12, 2016, 03:28:00 pm »
Нищо не разбрах, как е другият начин на смятане? Че при мен се редуват 6 и 9, ако на 6 се женя и на 9 се развеждам, не ми се нрави на дърти години втори развод :lol_hitting:

Happy58

• Гост
« Отговор #90 -: септември 12, 2016, 04:54:46 pm »
Нищо не разбрах, как е другият начин на смятане? Че при мен се редуват 6 и 9, ако на 6 се женя и на 9 се развеждам, не ми се нрави на дърти години втори развод :lol_hitting:

Тери, кой ти е казал че в 9 има развод  :57: :57: :57: - я им се радвай на 6-ците и 9-ките и да не ти пука. Нали нямаш ЖП4 ..... или пък 8

Terry

• Hero Member
« Отговор #91 -: септември 12, 2016, 07:32:47 pm »
В щото аз в 6ти период се жених, а в 9ти се разведох, та рекох че в идващият 6ти пак може да се заженя. Девятката обаче много не ми се нрави

Diyana

• Hero Member
  • Публикации: 1702
« Отговор #92 -: септември 12, 2016, 07:52:49 pm »
А как са родителите ти? Братя и сестри?
De omnibus dubitandum est

Happy58

• Гост
« Отговор #93 -: септември 12, 2016, 07:55:04 pm »
В щото аз в 6ти период се жених, а в 9ти се разведох, та рекох че в идващият 6ти пак може да се заженя. Девятката обаче много не ми се нрави

сега ще ме караш да търся датата ти из архивите .....

щом не ти се нрави девятка - смятай ги по другия начин - артлес е обяснила ...... що не ми се паднат на мен тези 6-9-6-9 ..... мамка му  :57:

Е, видях ти датата, видях и кореспонденцията ... нямам какво повече да добавя.

За другите, които четат - анализа не е само в едни периоди.
« Последна редакция: септември 12, 2016, 08:16:20 pm от Happy58 »

Diyana

• Hero Member
« Отговор #94 -: септември 12, 2016, 07:56:22 pm »
аха, за тези става дума .... ок, щом повече ти харесват :)

Пък аз си мислех, че всичките се гледат, само не знам как им викате - периоди, върхове, уроци, развития, цикли... :012:

Happy58

• Гост
« Отговор #95 -: септември 12, 2016, 08:14:30 pm »
Пък аз си мислех, че всичките се гледат, само не знам как им викате - периоди, върхове, уроци, развития, цикли... :012:

аз тези трите не ги гледам и ще ти кажа защо - не може живота на всички хора, родени през дадения месец да е един и същ - още като видях начина на смятане го елиминирах.

Terry

• Hero Member
« Отговор #96 -: септември 13, 2016, 11:37:42 am »
А как са родителите ти? Братя и сестри?

Това за мен ли?

Lady

• Newbie
  • *
  • Публикации: 3
« Отговор #97 -: септември 13, 2016, 02:37:36 pm »
Много са ми интересни тези периоди, но може ли някой с няколко думи да напише какво е характерно за всеки един от тях..?
Под влиянието на Венера-6 е любов, брак, пари и т.н ..все хубави неща предполагам... Затрудняват ме такива като Сатурн-8 .. вероятно препятствия и задръжки?? Ами Марс-9, Луна- 2??

Happy58

• Гост
« Отговор #98 -: септември 13, 2016, 02:41:31 pm »
ами някъде назад в темата някой беше дал линк. Има си и книги. Това "с няколко думи" не бих казала, че е за специализиран форум като този.

Diyana

• Hero Member
« Отговор #99 -: септември 13, 2016, 02:53:23 pm »
Това за мен ли?

Да, понякога 6 изисква служене на рожденото семейство, не създаване на ново. Но не ме взимай на сериозно, лаик съм.