Автор Тема: Познай как изглежда...  (Прочетена 25814 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай как изглежда...
« Отговор #75 -: Май 23, 2014, 06:11:40 pm »

Иначе съм типична везница - тортичка, заоблени форми, малък нос - сметанова тортичка, голяма сладост, чак нагарча.  ;D ;D ;D

Уран може би малко обърква, поне във визията си не го намирам - нито съм макаронеста, нито ексцентрична прекомерно. Обичам нестандартни аксесоари, различни. По-скоро асцендент взема превес в поведението при мен. Визията се оказва предимно по везните.

Плутон се изразява в изродщината( ;D) - зъбната фасада никога не е била в перфектен ред - наредени бисери, това го нямам.  ;D Понякога и в поглед може да се види. Ако приемем прекомерните бенки и това "жигосване" за плутоново, имам го. Под очите има леко тъмни сенки, пак плутоново.

 Везните убиха Ураня във визията.  ;D Поне при мен надделяват.
Имаш същите очи на цвят като моите, косата ти е същата като естествената моя и типичните за везните сърцевидни сочни устенца  :)
На тази снимка не личи, но все на някоя трябва да е запечатан отнесения в бъдещето и в същото време вглъбен навътре в себе си поглед, типичен за водолеите. Сигурно прогресивен АСЦ ти е в риби, може от това да си поналяла кокъл и заформила закръглено лице, не трябва да се пропуска и лъвската Луна,която да е дала формата на носа.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Познай как изглежда...
« Отговор #76 -: Май 26, 2014, 11:30:16 am »
Azazael,бохемско излъчване ,лъскава -лъвска коса,очите доближени ,изскрящи ,изписани устни,тялото е леко несъразмерно като съотношение ,в определена част има по-голяма тежест,подпухналост,сякаш там събираш/складираш нещо или обратно прекалено суховат/кокалест,крайниците ти са или много стабилни или обратно,по-скоро женствен вид ,като хамелеон ,околните трудно те разпознават или виждат всичко от теб. :)
Ето ме и след малко я трия.   :012: ::)
Цитат
или обратно прекалено суховат/кокалест,крайниците ти са или много стабилни или обратно,по-скоро женствен вид
Право в десетката - кожа и кости.  :012:
« Последна редакция: Май 26, 2014, 12:29:54 pm от AzaZaeL »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Познай как изглежда...
« Отговор #77 -: Май 26, 2014, 11:51:31 am »
Azazael ,благодаря за "обратната връзка " ,но този нюанс синьо откъде се появи ?!?  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Познай как изглежда...
« Отговор #78 -: Май 26, 2014, 11:53:17 am »
Azazael ,благодаря за "обратната връзка " ,но този нюанс синьо откъде се появи ?!?  ;)
Много обичам синьо и зелено да нося - предполагам заради телеца и Нептун. :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Познай как изглежда...
« Отговор #79 -: Май 26, 2014, 11:58:32 am »
Много обичам синьо и зелено да нося - предполагам заради телеца и Нептун. :)

Венера в Близнаци-сиво-синьо,може и зелено от Телец-а.И аз имам достатъчно Нептун,но нищо от неговата палитра не ползвам.  :)
Но много добре пасва на закачливото ти излъчване ,този цвят . ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Познай как изглежда...
« Отговор #80 -: Май 26, 2014, 12:01:41 pm »
Венера в Близнаци-сиво-синьо,може и зелено от Телец-а.И аз имам достатъчно Нептун,но нищо от неговата палитра не ползвам.  :)
Но много добре пасва на закачливото ти излъчване ,този цвят . ;)
Благодаря. :) Преди и сиво често носех. :)
Иначе синьото и зеленото пасват и на очите ми, които са между 2-та цвята.  :012: (обаче не се виждат на тази снимка)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай как изглежда...
« Отговор #81 -: Май 26, 2014, 04:12:26 pm »
Ето ме и след малко я трия.   :012: ::)Право в десетката - кожа и кости.  :012:
Е-е, изтървала съм ти селфито  :012:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Познай как изглежда...
« Отговор #82 -: Май 26, 2014, 04:47:59 pm »
Рени, а може ли и теб да те видим?

Може,Веско -ето:

http://astra.la/forum/index.php?topic=62.0
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7911
Re: Познай как изглежда...
« Отговор #83 -: Май 28, 2014, 10:35:31 am »
No answer.  ::)

Защо ти е снимка на рени?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Познай как изглежда...
« Отговор #84 -: Май 28, 2014, 11:53:17 am »
No answer.  ::)

Веско,аз съм си сложила снимката-познай как изглежда(м)...нали това е темата. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Познай как изглежда...
« Отговор #85 -: Май 29, 2014, 11:13:44 pm »
Е-е, изтървала съм ти селфито  :012:
https://www.youtube.com/watch?v=kdemFfbS5H0

 :043:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4550
Re: Познай как изглежда...
« Отговор #86 -: Юни 12, 2014, 06:48:20 pm »
Черни гъсти вежди,леко сключени,не ги скубиш по средата,сенки под очите,по-скоро обло лице,среден ръст,месести пръсти,харесваш да носиш розави ризки и възможно -червено бельо. :017:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4550
Re: Познай как изглежда...
« Отговор #87 -: Юни 12, 2014, 07:11:12 pm »
Е тогава си рижав.Млъквам,защото този дял никога няма да ми се отдаде.Да идват професионалистите.От мъка да не си заприличал на Ейдриан Броуди в "Пианиста" :017:

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Познай как изглежда...
« Отговор #88 -: Юни 12, 2014, 08:01:26 pm »
С доста остър поглед, вероятно кафеви очи, тъмна коса - тъмно кестеняво или черно, но светла кожа. Плътни устни сигурно имаш и носа може да е по-голям от необходимото.  :012:

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Познай как изглежда...
« Отговор #89 -: Юни 12, 2014, 08:04:56 pm »
Ае Беки, с тоа натоварен скорпион какво червено бельо те е патило. По-скоро дрехите са му само в черно, та и бельото  :012:.

На червено налитат овните и Марс в овен.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн