Автор Тема: Слънце /Юпитер съвпад Бетелгейзе  (Прочетена 3861 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
На 19.06 .ще има точен съвпад на Слънце/Юпитер с неподвижната звезда Бетелгейзе,тази констелация ме заинтригува,защото Марс също е в Близнаци и е в квадратура с Нептун ,макар и разходяща
Нямам лични наблюдения каква е проявата на неподвижните звезди ,но ако някой има ще ми е приятно да сподели ,също и онези ,които имат аспект в натала си Юнона /Меркурий и планети в Близнаци/Стрелец на същият градус ,в който е съвпада.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Слънце /Юпитер съвпад Бетелгейзе
« Отговор #1 -: Юни 10, 2013, 11:38:06 am »
Имам близък приятел при който Слънце/Юпитер тогава ще съвпадне с нат.Слънце/Венера. Слънцето е управител на асцендента, а нат. Юпитер У5 e в 1-ви дом. За сега Юпитер в Близнаци му се отразява изключително добре. Получава огромни шансове, каквито рядко спохождат някой, при това всичко се случва с някаква максимална лекота.
[/quote

Satin,а наталният Юпитер има ли аспект с Нептун ,Плутон и със самия съвпад Слънце /Венера?
Много полезна информация,благодаря ти. :)
А,можеш ли да получиш информация от съответния човек ,дали нещо ще има нещо като "скок" в неизвестното,чужбина,финансова област ,романтична тръпка ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Слънце /Юпитер съвпад Бетелгейзе
« Отговор #2 -: Юни 11, 2013, 07:59:25 pm »
Бетелгейзе  Дава скръб ,меланхолия, успех и осветява недостатъците на другите хора. планети нептун и марс.

оста на икономическите кризи

Елтамин 28.05 Стрелец-  Бетелгейзе  Близнаци

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Слънце /Юпитер съвпад Бетелгейзе
« Отговор #3 -: Юни 11, 2013, 10:32:35 pm »
Бетелгейзе  Дава скръб ,меланхолия, успех и осветява недостатъците на другите хора. планети нептун и марс.

оста на икономическите кризи

Елтамин 28.05 Стрелец-  Бетелгейзе  Близнаци

Това е интересна информация и може да има проявление тази констелация мунданно,диспозитора е в Рак ,финансов знак.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

kris.popova

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
Re: Слънце /Юпитер съвпад Бетелгейзе
« Отговор #4 -: Септември 12, 2015, 01:54:23 am »
Коя е тази неизвестна за мен звезда Бетелгейзе (дано съм го написала вярно)?Какво предопределя?  :017: ::) :017: ::)