Автор Тема: Новолуние на 6.6.24г в знак Близнаци  (Прочетена 1378 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7445
Карта на близнашкото новолуние в 16*със затъмнена невидима Венера и ударено с ляв квадрат от Сатурн.Светилата под "обстрел"и ъглов малефик в 7ми дом.Възелът е на к7,което предполага обрат-кардинален знак ,при партньорства,врагове.
Новолунието е в 9ти дом в картата с координати за София.
Катастрофи ,чужденци,посланници и посолства,медии,църковни въпроси,гласуване,пътуване,комуникации ,новини,журналисти и учители,висше образование са в полезрението ,като нововъведения,също и в пенсии,заплати,продиктувани,или наложени по-скоро от партньори в най-общ смисъл,или от края на партия/коалиция.
Марс е опасен в дневна карта,на трон,ъглов,в последни критични градуси.Нов конфликт,убийство,пожар,катастрофа.Марс е упр.на 8ми от 7ми дом-кой и къде,ще заформи нов конфликт?
Юпитер,Меркурий и Уран в 8ми дом-домът на инцидентите,данъците и таксите,чуждите пари,сексът и смъртта.Ще се говори по темите.Свързани с деца,университети,пътувания,чужденци.Нови данъци,такси при мобилни оператори,за детски градини,документи,автомобили.
Сатурн е в 5ти дом,но близо до куспида на 6ти,който се свързва със здравеопазване,домашни любимци,работа,служене,ежедневие.Промени в графици,пътна инфраструктора и подобни.
Изборите са с предизвестен край.Планувано,решено-коалиции,партии,били и преди.Новолуние ,но нищо ново под Слънцето.Старата песен,на нов глас,няколко гласа.Всичко по две и повече.
Упр.на 1ви дом е Венера,изгорена и в 9ти дом,за някой пътуването ще приключи по странен начин,договарянето ще е тайно и нетрайно.
Избирателната активност ,особено в чужбина,ще се коментира.
« Последна редакция: Юни 03, 2024, 07:32:58 am от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7445
Re: Новолуние на 6.6.24г в знак Близнаци
« Отговор #1 -: Юни 03, 2024, 07:30:53 am »
При мен новолунето е в 1ви дом,сх.съвпад с Луната.Орбисът е 5*,но за светилата е действащ аспект.Нещо ново,нещо старо,нещо назаем,нещо жълто.

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 387
Re: Новолуние на 6.6.24г в знак Близнаци
« Отговор #2 -: Юни 03, 2024, 10:26:02 am »
На 2 градуса от Юпитер в 11 ми е на мен. Юпитер е У6. Имам по това време планирано служебно пътуване в чужбина, което доста ме филмира (не астрологично, супер хаотична организация, проблеми с колеги, капризи и тн).
« Последна редакция: Юни 04, 2024, 01:55:54 pm от Лисана »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13599
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние на 6.6.24г в знак Близнаци
« Отговор #3 -: Юни 03, 2024, 08:24:35 pm »
Новолунието е в 10д при мен , тригон с Венера и секстил с Юпитер. Ще докладвам какво ми е донесло по-нататък, макар да не очаквам нищо. 10д е производен 6-ти от 5-ти, на първородната дъщеря продължават изследванията във връзка с анемията, има насрочена за септември колоноскопия и гастроскопия. При нея Новолунието попада в самия край на 12д., на половин градус от АС, в тригон със северния възел в 9д.
При внука ми попада в 1д., днес излезе класирането му за 1-ви клас, приет е и ще си има начален учител мъж, зодия Скорпион  :) Моят начален учител 1-4 клас също беше мъж. Детето по 7д в момента е на обучение в чужбина, където ще я завари Новолунието в квадрат с нейната Венера - всичко ѝ е безплатно, но ще харчи пари , може да си плати насрочената за началото на юли операция на пъпната херния и поставяне на платно, което също трябва да плаща.

За самото Новолуние писах накратко тук: https://www.facebook.com/VictoryAstro/posts/pfbid02Bsj9pz8bkxhrxkysM9RtSW9b4dNw5G8VM7dRWU1gmrgF45DTzJuPj22jpZh47yQyl

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1203
Re: Новолуние на 6.6.24г в знак Близнаци
« Отговор #4 -: Юни 04, 2024, 03:56:09 am »
Не знам дали да го приписвам на предстоящото Новолуние, защото вече е факт, но и Меркурий се присъедини към сбирщината в Близнаци, седна си на трона, а аз започнах този чуждоезиков курс.
Срещи, разговори, договори.

Мунданно Сатурн бие спирачка откъм мълчалив знак - Мълчанието е злато. Лаладжиите и радио-точките ще носят последствията от многото говорене. Думите минават ОТКК.

Възможност за засилени акции срещу употреба на алкохол на пътя. Дрегерът е включен.

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 317
Re: Новолуние на 6.6.24г в знак Близнаци
« Отговор #5 -: Юни 05, 2024, 10:47:52 pm »
В моята карта новолунието е на върха на 7д от към 6д, тригон с МЦ.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7445
Re: Новолуние на 6.6.24г в знак Близнаци
« Отговор #6 -: Юни 06, 2024, 06:04:44 am »
При мен новолунето е в 1ви дом,сх.съвпад с Луната.Орбисът е 5*,но за светилата е действащ аспект.Нещо ново,нещо старо,нещо назаем,нещо жълто.
и в секстил с МарсА ми,що го пропускам? :)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2102
Re: Новолуние на 6.6.24г в знак Близнаци
« Отговор #7 -: Юни 06, 2024, 07:59:54 pm »
При мен е върху натален Марс У11 в 12 дом. Активира хубавите аспекти с нат. Слънце и Юпи и опозицията с Нептун У10.
От вчера съм в едномесечен отпуск , след дни заминавам на гръцко любимо море, завчера и шефът ни сюрпризира с подарък три дни море.
За два дни вкъщи свърших доста дълго отлагана работа слугинаж.
Комуникацията е на макс, предимно онлайн и по телефона.
« Последна редакция: Юни 06, 2024, 08:03:09 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7445
Re: Новолуние на 6.6.24г в знак Близнаци
« Отговор #8 -: Юни 13, 2024, 11:36:07 am »
Тези дни "валят"оставки.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13599
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние на 6.6.24г в знак Близнаци
« Отговор #9 -: Юни 13, 2024, 12:42:27 pm »
Тези дни "валят"оставки.
ух, да ги ожали човек, нали си остават депутати с всичките им привилегии, бонуси и заплати, какво като няма да са начело на партията им, която ги е издигнала?
За мен е крайно нагло друго – денонощно да плюеш по ЕС и агитираш България да излиза от съюза, а да станеш евродепутат? И друго ме изненада днес, Елена Йончева евродепутат от листата на ДПС  :o
Сменят партии, само парата да пада.
В статията за Новолунието споменах за лунните възли на АС/ДС
Южният лунен възел се свързва с миналото, с натрупания опит, а северният с бъдещата реализация. В случая северният лунен възел попада върху оста на партньорствата и може да станем свидетели в предстоящия месец на нови партньорства, свързани с работата и нашето ежедневие.
Но каквото и да е новото – ново управление или нова житейска цел, успехът ще е кратък защото последният аспект на Луната в този знак е негативен. Преди да напусне знака Близнаци, Луната сключва нехармоничен аспект с планетата на илюзиите Нептун.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13599
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние на 6.6.24г в знак Близнаци
« Отговор #10 -: Юни 13, 2024, 01:06:49 pm »
Новолунието е в 10д при мен , тригон с Венера и секстил с Юпитер. Ще докладвам какво ми е донесло по-нататък, макар да не очаквам нищо.
Взех едни пари, по-малко от очакваното, защото уговорката беше една, а накрая друго, не само за заплащането, а и за ангажимента. Както споменах и в статията за Новолунието, да не се очаква от Венера в Близнаци големи пари. А малко преди това се бях зарадвала, понеже си бях харесала едни летни обувки, които ги нямаше в магазините на веригата в София, а продавачката провери на компютъра и каза, че има моя номер в магазин в Бургас, ако не бързам ще ги доставят в магазина в мола и ще ми се обадят. Обадиха се, отидох, премерих, тръгнах да плащам, а продавачът казва, че имало разлика от обявената цена в онлайн магазина. Помислих, че ще ми искат пари за доставката от Бургас до магазина им в столичния мол, казах, че няма проблем и ги вземам. Оказа се, че има отстъпка и вместо 56лв платих 46лв. Зарадвах се, че съм на далавера, но после вместо обещаните 55лв за 4,5 часа труд, ми платиха по 40лв. и за пет изработени дни ми дадоха 200лв. За същата работа в Австрия получавах по 15€ на час, в Испания дават по 10€ на час, а цените на храната там са по-ниски отколкото в София. Това е положението.   

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7445
Re: Новолуние на 6.6.24г в знак Близнаци
« Отговор #11 -: Юни 14, 2024, 11:39:44 am »
При мен новолунето е в 1ви дом,сх.съвпад с Луната.Орбисът е 5*,но за светилата е действащ аспект.Нещо ново,нещо старо,нещо назаем,нещо жълто.
и в секстил с МарсА ми,що го пропускам? :)
да,и ново и старо,по-скоро ново/старо .Много динамика ми донесе новолунието,честа смяна на настроения.
Разговори с жени.