Автор Тема: D9 - синастрия  (Прочетена 4779 пъти)

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: D9 - синастрия
« Отговор #15 -: Юли 26, 2016, 09:14:27 am »
Скъпички ми идват -Парашара 300$,Кали 250$,намерих демо весия на кали,компа не ще да я зареди .

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: D9 - синастрия
« Отговор #16 -: Юли 26, 2016, 10:24:53 am »
До 2 през нощта я чаках да се инсталира, накрая изключих. В един руски сайт по ведическа астрология намерих безплатна версия, при това седмица, но явно има някакъв бъг. На този етап Джаганатха напълно ме устройва, не съм тръгнала да използвам програмите с комерсиални цели.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Kris

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 9
Re: D9 - синастрия
« Отговор #17 -: Юли 28, 2016, 03:03:09 am »
Каква е драмата сега? :012:
Използвам Parashara's Light 6.1, която не е най-новата версия, и работи с Windows XP и по-ранни версии на Windows, но върши работа.
В системните изисквания на Parashara's Light 7 пише "Windows XP/Vista/windows 7".
Да, има някакъв проблем със съвместимостта на Parashara-та с Windows 7.
Решението >>> просто заредете една виртуална машина с Windows XP, и инсталирайте.

Problem solved.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: D9 - синастрия
« Отговор #18 -: Юли 28, 2016, 03:47:59 pm »
С Уиндоус 7 съм и се полакомих де изтегля по-нова версия на Парашара - 7.0 или 7.1, не помня вече. Много тежка, бавно се инсталира и накрая, когато оставаше последна малка чертичка, стана засечка и блокира. Както и да е, значи не ми е време да използвам тази програма, поне на този етап. Пък и няма много материал за изследване, за случайни питащи няма смисъл да се хабя и да търся по-качествен и скъп софтуър.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Kris

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 9
Re: D9 - синастрия
« Отговор #19 -: Юли 28, 2016, 11:03:58 pm »





















Магия! 

:)