Автор Тема: световно известни певци  (Прочетена 6779 пъти)

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: световно известни певци
« Отговор #15 -: Декември 23, 2019, 04:27:25 pm »
Интересно ми е някой от вас може ли да разгледа картата на Брус Дикинсън.

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: световно известни певци
« Отговор #16 -: Декември 23, 2019, 05:18:42 pm »
Ахххх тази Уикипедия.
1,68 м. мъж пък: певец, композитор, текстописец,
DJ, радио водещ, телевизионен водещ, историк, фехтовач, пивовар, авио летец, писател, продуцент.
Ха, остана само подводничар не е бил  :P

Прави ми впечатление, картата му е без домове, Сатурн(сигнификатор кариера, власт, соц. проявление) е в Стрелец, диспозитира Юпитер е съвпад Нептун макар и в различни знаци. Съвпад с тях е СЛВ. Също Юпитер-Нептун са секстил съюза Плутон-Меркурий, те пък от своя страна хубаво аспектират  Марс+Луна в Телец.
Според мен Луна+Марс са неговия певчески глас(защото са в Телец - гласни струни) в добър аспект комуникатора, отговорен за пресъздаването и излагането на информация - Меркурий, той от своя страна хармония Нептун(това на самия мен ми втръсва да го видя да съм го написал - 'висша октава на Венера').
На мен ми се струва, без да се задалбочавах, той има силни Скорпионски черти.

ПП. Има съвпад Юпитер-Нептун, но ако се приеме един максимален толеранс. Предвид и различните знаци - не е сериозен аспект.
Нещо, което вчера не видях: Голям тригон Слънце+Уран       -       Черна Луна        -        Сатурн.
В Лъв става съвпада Слънце-Уран. Залог за културтрегер.
Най-силна планета ще е Меркурий на Трон, тригон с Луна. Видяхме на предишни карти как Луната с хармонични аспекти дава резултати.
Отделно има взаимна рецепция Луна-Венера. От живо впечатление - хора със харизма, съзидание, забележителни.

Няма домове(май понякога само пречат):
Луната са емоции, желание, чувства, Марс енергия, устрем, страст(силов певец е - нали е рокаджия?)
Това на фона на Телец. Мислех си, нали по Близнаци са белите дробове, но пък гърлото(би трябвало гласните струни) да са по Телец.
Също:Водолей е независимост, приятелство, свобода - приятелите са му в творческите среди - Уран в Лъв съвпад диспозитора Слънце в неговия си знак.
Луната е това, което по желание с любов.
Явно в кой знак е и кой дом, комбинации с планети е важен ключ.




 

« Последна редакция: Декември 25, 2019, 08:37:18 pm от tagetes »
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: световно известни певци
« Отговор #17 -: Декември 25, 2019, 10:06:37 pm »
Е да рокаджия е.