Автор Тема: Ретро Юпитер и ретро Венера в опозитни кардинални знац  (Прочетена 6912 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6492
Весо, това е юпитеров оксиморон.  :012:
Знам, знам, но в крайна сметка, важен е крайният резултат. Юпитер рядко се интересува по какъв начин ще стане нещото, важното е целта да бъде достигната и след това ще си намери нова цел.  :012:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4563
Стреля с дву-цевка ду-питер  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Ако харесвам нещо на Сатурчо, е това, че не ме кара да бутам левче в куче, прасе касичка ,а в банката .Ей, оня не мой го излъжеш с прасе касичка  :D

Касички прасенца са много несигурен влог, във всеки момент можеш да го счупиш и да си похарчиш милионите. Особено по ретро Венера.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Днес ако имах милиони щях да ги похарча.  :D

И аз имах кратко умопомрачение, снощи до късно стоях да гледам сайтове на популярни модни марки. Добре, че моловете са ми далеч. Успях да лайкна към 20 артикула.  :o :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13704
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Няма нищо случайно.
И защо ги разглеждаме в отделни теми, като те се случват в един и същ времеви отрязък?

В коя сфера и как ви повлияха - не поотделно, а заедно?

При мен е оста 4 / 10 дом - всичко тече и всичко се връща, но бавно и стъпка по стъпка.

при мен е 2/ 8 дом
наталните Венера У2, У9 във 2д опозиция с Юпитер У4 в 8д
майка почина, много разходи покрай нея, още имам да плащам нейни сметки, оградата е за ремонт, за гроба също ще трябват пари след някой друг месец, а пари няма повече от обичайните за месеца, които стигат колкото да покривам личните си разходи
но всичко това се случва при транзит на Сатурн в 4д.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4563
И аз имах кратко умопомрачение, снощи до късно стоях да гледам сайтове на популярни модни марки. Добре, че моловете са ми далеч. Успях да лайкна към 20 артикула.  :o :57:
това е терапия път към лечение -пълня си кошницата с продукти и после страдам водя битка вразумявам се и ако победя -не ги купувам Така че е целебно -препоръчвам  :012:

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
при мен е 2/ 8 дом
наталните Венера У2, У9 във 2д опозиция с Юпитер У4 в 8д
майка почина, много разходи покрай нея, още имам да плащам нейни сметки, оградата е за ремонт, за гроба също ще трябват пари след някой друг месец, а пари няма повече от обичайните за месеца, които стигат колкото да покривам личните си разходи
но всичко това се случва при транзит на Сатурн в 4д.

akruks, съчувствам ти, както за загубата, така и за последствията.
Това е много срещан сценарий - не стига тъгата, ами и те изцеждат безжалостно и бездушно.
Усещанията, изпитанията са много типични за Сатурн в 4ти - Дъното  :-X

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
При мен в 1/7 дом, но ми е рано да правя изводи за ефектите :) Ще споделя по-късно :)
Над силата е само умението да я владеем!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
При мен 5/11, по оста на Лунните възли.
За 11-домните приятелства /от разстояние/ вече споделих, че това може би е най-хубавото, което съм имала. По 5-домните теми засега няма развитие.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Ретро Юпитер прави секстил с натално Слънце. Какво може да се очаква от този транзит?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12703
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Ретро Юпитер прави секстил с натално Слънце. Какво може да се очаква от този транзит?
 

А, ти какво (не) прави, когато Юпитер беше директен секстил Слънце ? :-)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Рени  :08: :-*,

Да ти кажа правех планове за пътуването на приятеля ми с който живея на семейни начала от няколко години. Той е щурман и интересно , че се качи на кораб дни след затъмнението , което засегна слънцето му в риби.
Помагах/м/ на възрастна жена с удоволствие. Безвъзмезно. Отработих Сатурн.
Получих и пари и подаръци.

Хубав месец беше декември. :)
« Последна редакция: Март 31, 2017, 05:06:55 pm от месалина »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12703
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Месалина, щом имаш условието на задачата, вече може да я решаваш по своя си начин или както зове картата ти.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“