Автор Тема: Пълнолуние 9 юни 2017  (Прочетена 9168 пъти)

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Пълнолуние 9 юни 2017
« Отговор #30 -: Юни 09, 2017, 10:16:35 pm »
В/у нат. Сатурн и МЦ.
Трябва да приключа с проект по който работя от 3 месеца.

При мен се прояви и под формата за новина за предстояща операция на майка ми след 10 дни /точно на РД-то ми - активира нат. аспект Луна-Сатурн/ ..


Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Пълнолуние 9 юни 2017
« Отговор #31 -: Юни 09, 2017, 10:37:55 pm »
При мен се прояви и под формата за новина за предстояща операция на майка ми след 10 дни /точно на РД-то ми - активира нат. аспект Луна-Сатурн/ ..
Резултат от новолунието в 3тия ти дом (новина), засягащ майка ти 10 дом. Ако е хармоничен нат. аспект Луна/Сатурн , не се тревожи. Също така солара ти би трябвало да даде още инфо за ситуацията.
 При мен лунацията съвпада с Венера в 4ти дом и активира нат. тригон Луна У11 в 8ми/Венера У3,10 в 4ти.  :) Новолунието беше в 10 дом. Нещо важно ще се случи по родителската ос.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Пълнолуние 9 юни 2017
« Отговор #32 -: Юни 09, 2017, 10:57:52 pm »
В шести дом, срещу нат . Марс.
Шефката днес ни ядоса здраво, иска да ни гони в отпуск твърде рано.
На работа се чувствам все едно съм престъпник, гонен от снайперист.
Предполагам, че утре ще има някое скандалче.
Не само, че нямаше скандалче, ами беше един страхотен и ползотворен ден.
Кратко пътуване,общуване с приятни хора, вкусно хапване край един басейн , нови дрешки и козметика, изобщо Лунно- Венерино ми беше цял ден , за пореден път се убеждавам колко ми е комфортно в дните със Стрелешка Луна.
С толкова много хора се видях , говорих, писах , толкова места видях накуп- да не повярваш, че е шестодомна лунация.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 9 юни 2017
« Отговор #33 -: Юни 11, 2017, 11:01:11 pm »
Моето Пълнолуние


Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Пълнолуние 9 юни 2017
« Отговор #34 -: Юни 12, 2017, 09:39:09 am »
Върху Марса ми е и това малко ме плаши. В 7д.

Аз скоро имах два път лунно затъмнение върху марса ми в 7ми дом и нямаше нищо, така, че споко :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Пълнолуние 9 юни 2017
« Отговор #35 -: Юни 12, 2017, 03:41:21 pm »
Много рядко обръщам внимание на аспектите на луната при пълнолуние и новолуние, защото в повечето случаи нищо особено не се случва. Минава и заминава. Но този път го усетих доста интензивно. В деня на самото пълнолуние трябваше да се явя на един изпит. На следващия ден си замина баба ми след продължително боледуване. И въпреки че го очаквахме, беше неочаквано за мен.
При мен беше в 4ти дом, тригон Слънце - У12, съвпад Уран - У6, кв. Венера - У2, У9, кв. Мерк - У1,У10.


Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Пълнолуние 9 юни 2017
« Отговор #36 -: Юни 12, 2017, 10:38:05 pm »
Съболезнования, WhiteRose!

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Пълнолуние 9 юни 2017
« Отговор #37 -: Юни 12, 2017, 11:06:14 pm »
Много рядко обръщам внимание на аспектите на луната при пълнолуние и новолуние, защото в повечето случаи нищо особено не се случва. Минава и заминава. Но този път го усетих доста интензивно. В деня на самото пълнолуние трябваше да се явя на един изпит. На следващия ден си замина баба ми след продължително боледуване. И въпреки че го очаквахме, беше неочаквано за мен.
При мен беше в 4ти дом, тригон Слънце - У12, съвпад Уран - У6, кв. Венера - У2, У9, кв. Мерк - У1,У10.

При на същата ситуация. Но аз отчитам и обръщането на Юпитер, заедно с пълнолунието.
Над силата е само умението да я владеем!

demmetra

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 19
Re: Пълнолуние 9 юни 2017
« Отговор #38 -: Юли 06, 2017, 05:33:17 pm »
Забелязах, че лунациите ми дават събития само като ми правят точни аспекти. Аз и съпруга ми /кандидат бивш/ сме родени на 9 юни. Той има опозиция Слънце-Луна в натала.  На 5 юни подписахме споразумение за развод по взаимно съгласие. На 6 юни адвокадката го подаде в съда. За него незнам, но на 13 юни катастрофирах. Слава на Бог съм жива и здрава. АС ми е в същия градус в Дева.