Автор Тема: Полусенчесто Лунно затъмнение на 10.01.2020г.  (Прочетена 15478 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7366
Re: Полусенчесто Лунно затъмнение на 10.01.2020г.
« Отговор #30 -: Януари 20, 2020, 08:53:09 pm »

Как тригон ДЦ,пък куинконс ИЦ?
[/quote]

ЛЗ Рак тригон ДСЦ Риби, куинконкс ИЦ в Стрелец.
[/quote]О,да...Мерси,Рени!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7366
Re: Полусенчесто Лунно затъмнение на 10.01.2020г.
« Отговор #31 -: Януари 20, 2020, 09:14:13 pm »
Ирко,в период на Марс си ,а дирекция Марс съвпад Слънце в 3ти дом.Слънцето е у12,Марс у3,у8 домове.Интересно ми е ,защото аз пък имам дирекция Слънце съвпад нат.Марс.
Братя/сестри имаш ли?Шофираш ли?Договорни отношения,комуникации,сделки ,преговори,обучения,квалификации,пътувания........Винаги свързвам Марс с операции/интервнции някакви.При мен действието е в 11 дом-оперираха свекърва ми 2,3 пъти ,приятел близък също.Аз съм постоянно със синини някъде по тялото,най-вече по лицето(дирекцията е в овен),посинени очи,нос,уста,спукани ребра,глезени,пръсти и т.н.В момента съм с ожулен нос,като на алкохолик,ударих се в една ламарина.Бащата на мъжа ми почина след инцидент.Баща ми получи 3ти инсулт.Но мой 11 дом е родителски 8ми.При теб дирекцията в 3ти дом.

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Полусенчесто Лунно затъмнение на 10.01.2020г.
« Отговор #32 -: Януари 21, 2020, 03:17:58 pm »
Акрукс, имах предвид точно прогресията, само че не качих карта, за да не претрупвам. В момента пр Луна ми е в Риби, но от ингреса й във Водолей усещам много натрапчиво това влияние. Не съм се замисляла престоя й в Риби по какъв начин ми се е отразил.
Сафо, дир Марс вече отмина Слънцето. Когато беше активен аспекта очаквах лоши работи, но да ти кажа нямам никакво значимо събитие. Трябва да видя тогава в какви периоди съм била, може би това е причината да няма събития. Много съжалявам, че толкова зле се е отразило при теб, а ти дано си още цяла след това! Имам сестра, но не сме особено близки и нямам представа при нея дали има нещо. Аз не шофирам и нищо съществено по 3домни теми не се е случило.
Рени, благодаря ти за насоките с времевите управители! Вече ще ги имам в предвид, както и фирдариите, защото до сега не им отдавах внимание.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Полусенчесто Лунно затъмнение на 10.01.2020г.
« Отговор #33 -: Януари 21, 2020, 06:00:57 pm »
irko_birko, първо определи кои планети в картата имат възможност за изява и тогава, когато станат времеви управители, са активирани от времеви управители, има събитие. Качеството е посочено по натал. Ако искаш прослушай видеото, което качих в темата " Полезни статии", там много добре е обяснено. Късмет ! :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Полусенчесто Лунно затъмнение на 10.01.2020г.
« Отговор #34 -: Януари 21, 2020, 07:20:25 pm »
Благодаря ти много Рени!  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Полусенчесто Лунно затъмнение на 10.01.2020г.
« Отговор #35 -: Януари 21, 2020, 09:23:38 pm »
Моля. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Полусенчесто Лунно затъмнение на 10.01.2020г.
« Отговор #36 -: Януари 23, 2020, 10:11:37 pm »
При мен ще е на К6 и освен ако не открият нещо при профилактичните медицински прегледи, не знам какво друго да е.
Пребих се същата вечер, докато пускахме стълби и ходих в спешното.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7366
Re: Полусенчесто Лунно затъмнение на 10.01.2020г.
« Отговор #37 -: Януари 24, 2020, 05:45:52 am »
Пълнолуние и полусенчесто лунно затъмнение.
При мен лунацията попада в 3ти дом.Транзитна Венера съвпад Слънце,транзитен Марс съвпад ДЦ.
съседи "си отиват",вече 3 ти.......и на един съученик видях некролог

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Полусенчесто Лунно затъмнение на 10.01.2020г.
« Отговор #38 -: Януари 24, 2020, 02:15:26 pm »
Пълнолуние и полусенчесто лунно затъмнение.
При мен лунацията попада в 3ти дом.Транзитна Венера съвпад Слънце,транзитен Марс съвпад ДЦ.
съседи "си отиват",вече 3 ти.......и на един съученик видях некролог
Съседи са умирали когато съм имала лунация в мой 8д.
твоя 3д е 1-ви за съседите ти, ново начало; твоя 10д е производен 8-ми за съседи - там е "заровено кучето"

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7366
Re: Полусенчесто Лунно затъмнение на 10.01.2020г.
« Отговор #39 -: Март 17, 2020, 06:54:07 pm »
Активира :
- горен съвпад Слънце- Меркурий
- цикъл Слънце- Сатурн
-цикъл Слънце-Плутон
- цикъл Сатурн-Плутон
- цикъл Меркурий- Сатурн
-  цикъл Меркурий- Плутон
Това затъмнение може да определи събитията по темите, които засягат и в мунданен, и в личен план. За онези, които имат точки в 19-21 градуси от кардиналния кръст, затъмнението може да приключи най-накрая действието на тр. Сатурн, Плутон по тези сфери. Пълният Меркурий позволя да се изрази максимално неговия потенциал, а пълнолунието със затъмнение, да се реагира съзнателно на всичко навън с информация, обучение, идеи. Хубаво би било, ако всичко това е финансово оправдано. Слънцето  е омаломощило цялата банда в Козирог- Юпитер, Сатурн, Плутон, това е интересно как ще се прояви ? :)
Везните много клонят към "Аз", засилен материализъм, алчност, множество страхове, което е характерно за силен акцент Козирог; увреждания, натиск, "мръсно/мръсотия", епидемия, но и лечителство (Вода+Земя). Като че ли, ще липсва куража да се разрешат действащите конфликти, да се направят належащите избори- Марс е в Стрелец, но не вижда нито Рак, нито Козирог, а Венера въпреки че е във въздушен знак няма с кого да обсъди и разгледа от всички страни предстоящи решения, ако не броим рецепцията с Уран. Може бързо да се сменят позициите, поради страх, комлекси, песимизъм . При опозицията Луна-Сатурн, влиянието на последния е по-силно, но пък Луната може да смегчи някои от неблагориятните тенденции. Увеличено е студеното ( Луна Рак -Сатурн Козирог) като предпоставка към въздържание, съзерцателност, стремеж към индивидуалност, за сметка на сътрудничество, умът е над чувствената природа, бързо обезкуражаване.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Полусенчесто Лунно затъмнение на 10.01.2020г.
« Отговор #40 -: Март 17, 2020, 06:58:56 pm »
Тогава ли е имало цикли Меркурий /Сатурн ,Меркурий/ Плутон и пр ...лоша работа, ще трябва да ги разгледам и преосмисля .