Автор Тема: Пълнолуние на 27.04.21г.  (Прочетена 10022 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Пълнолуние на 27.04.21г.
« Отговор #15 -: Април 27, 2021, 10:18:44 am »
Сънувах, че се женя ;D , по-точно обмислях роклята каква да е и менюто.

Пълнолунието ми е в сходящ съвпад с уран в 4-ти дом и квадрат със сатурн, и двамцата управляват седми :D
Ужас  ;D

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Пълнолуние на 27.04.21г.
« Отговор #16 -: Април 27, 2021, 05:16:59 pm »
Бербатов - водолейско Слънце. Днес официално е обявил кандидатура за Президент на БФС.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Пълнолуние на 27.04.21г.
« Отговор #17 -: Април 27, 2021, 07:04:40 pm »
В 5- ти дом, върху нат. Уран У9, тригон АЦ .
В чужбина няма да ходя,сигурно някоя приятна среща или кой знае.
Корея,а може би трябва да си внимателна със соц.мрежи,да имаш едно на ум.....разгеждам и племениците по 5ти(спорт,любов,хоби),2ри дом на родител.
Вчера наистина имах такава приятна среща с бивши колежки, едната от университета, в петък - пак ще бъда на екскурзийка наблизо.
Много внимавам със соц мрежи, бившия идиот го оставих на мира- достатъчно му причиних, вече прогресивни Луна и Венера са в сходящ съвпад, всеки ден покани и свалки интернетно, но нямам желание , държа се грубо , ако изобщо благоволя да отговоря на някого.
Ще внимавам през следващия месец, де- да не изпусна някоя голяма любов. :D
О, днес един богат пич на около 55 с луксозна кола спря да ме пита за някакво заведение, като отлично знаеше, че такова всъщност няма. И него не го пожалих с моя език- балтия. :D
Преча на тоз пусти съвпад да проработи, а как го чаках само .
« Последна редакция: Април 27, 2021, 07:07:24 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Пълнолуние на 27.04.21г.
« Отговор #18 -: Април 28, 2021, 04:33:05 pm »
Борислав Михайлов си е оттеглил оставката. Ще си изкара мандата.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Пълнолуние на 27.04.21г.
« Отговор #19 -: Април 28, 2021, 05:07:16 pm »
Много съм назад с информацията и съм останала с впечатление, че БМ не е президент отдавна!?
Иначе той също е Водолей, един от многото, вероятно най-успешният знак сред футболистите. Добри примери са Стоичков, Роналдо, Божинката.
Мисля, че най-неуспешни са земните знаци, обяснимо.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Пълнолуние на 27.04.21г.
« Отговор #20 -: Април 28, 2021, 05:37:58 pm »
Заради пандемията, се отложи насрочването на извънреден конгрес за избор на нов президент. Беше обявен такъв за юни месец тази година, а Михайлов беше в оставка. Голям съвпадък Бербатов официално се кандидатира и Михайлов си оттегли оставката. Есента, края на 2019 г. някъде май я подаде.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Пълнолуние на 27.04.21г.
« Отговор #21 -: Април 28, 2021, 06:07:13 pm »
Много съм назад с информацията и съм останала с впечатление, че БМ не е президент отдавна!?
Иначе той също е Водолей, един от многото, вероятно най-успешният знак сред футболистите. Добри примери са Стоичков, Роналдо, Божинката.  :D :D :D :'(
Мисля, че най-неуспешни са земните знаци, обяснимо.
  :-\ :-\ :-\ Да бе наистина зле са-телци -Йохан Кройф ,Георги Аспарухов и Сираков-също като Божинката.. Дева-Бекенбауер, Паоло Роси ,Рууд Гулит ,Роналдо -Феномена,... и също несравнима с  Божинката представителна извадка козиРози :D

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Пълнолуние на 27.04.21г.
« Отговор #22 -: Април 28, 2021, 06:27:15 pm »
Борислав Михайлов си е оттеглил оставката. Ще си изкара мандата.
Прочетох,че от 2005г.е на този пост.......мисли да се пенсионира там.Михайлов е с опозиция Сатурн /Марс.Сатурн ще спре съвпад с натален.Бербатов е с тригон Слънце/Сатурн,Сатурн ще се върне в ретроградно движение до Слънцето му.Мандата на Б.Михайлов не зная до кога е,но Бербатов ще го наследи на този пост.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Пълнолуние на 27.04.21г.
« Отговор #23 -: Април 28, 2021, 07:09:32 pm »
Хаххаха, Ребека, е, явно наистина не гледам по-далеч от водолея. В чест на истината за Кройф знаех, че е телец, като обяснение за дразгите му със Стоичков.
А за Божинката не с лошо. Потенциалът на старта му беше по-голям от Бербати да ги клати. Просто пред Николетките всеки талант е безсилен. Рибешкият Меркурий е в основата на бисери те му, ама не е виновен, звездите му го говорят.


romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Пълнолуние на 27.04.21г.
« Отговор #25 -: Май 10, 2021, 07:36:18 am »
В 8 дом, на 2 гр. от съвпад с Плутон/У9  :(
В тригон с Луна/У5, Меркурий/У4,7, Венера/У3,8, АС; секстил Нептун/У1.
По 8ми дом са чуждите пари,възможно е да получиш бонус/възнаграждение,ходене до банки,институции ,преводи и т.н.Може да разбереш за смъртта на някой далечен познат,или да си свидетел на инцидент.

Платих данъците. Ходих до банка, таксата беше увеличена, неочаквано. Разболях се - хрема, гърло.
Научих за смъртта на една жена (майка на колежка на майка ми), познавах я. И за още един човек, познат...
Някакви страхотии са ми само в главата :o
Благодаря, Сафо :)

Edit: едната ми котка роди през нощта 4 малки котета :)