Автор Тема: Възврат на Венера  (Прочетена 69259 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Възврат на Венера
« Отговор #360 -: Април 18, 2023, 01:12:22 pm »
През тази седмица ми предстои освен възврат на Марс и такъв на Венера. По принцип не им отдавам голямо внимание, но сега съм планувала козметична интервенция и се чудя дали моментът е подходящ. Гледам венера като управител на красота и естетика, връща се в Близнаци, а процедурата ще е върху част от тялото, подвластна на този знак. Но пък  Упр. на асцендента и външния вид при мен е Луната (и то доста проявен). Все още нямам записан точен час, има ли нещо с което е добре да се съобразя?

Лисана, щом имаш възможност да избираш ден и час, АСЦ и/или час  да е в знак на Венера. Меркурий, вече е почти спрял, добре е да се съобразиш с това, щом частта от тялото, която ще се оперира е под Блинаци - когато отново се върне в градуса, в който е спрял. Да са подсилени натални Венера и у1 . АСЦ винаги има отношение към външния вид, как искаме да изглеждаме.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Възврат на Венера
« Отговор #361 -: Април 24, 2023, 10:57:41 pm »
Обратна връзка - първото посещение при доктор номер 1 завърши с фиаско и няколкодневна депресия за мен, която още не е минала. Становището на господина е, че цялото ми лице има нужда да се ремонтира, че да "заприлича на нещо" преди да правя такива естетични промени.  ??? Не съм се чувствала така грозна и...стара..
Поревах си, посърдих се на себе си и околните и продължаваме напред.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Възврат на Венера
« Отговор #362 -: Април 24, 2023, 11:04:31 pm »
о,я ги зарежи тея кожодери.......повече ремонт,повече пари ще изкара

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Възврат на Венера
« Отговор #363 -: Април 24, 2023, 11:40:36 pm »
"заприлича на нещо" на какво? На чалга певица , на кокоше дупе или друг унифициран безлик силиконов клонинг.Тоя добре ли е да говори така?Явно си е правил лифтинг на двете гънки в мозъка!Оо да ми се падне на мен такъв не рев ,ами в кучия гъз ще го навра,ще го смажа с думи пък може и да му посегна.Безмозъчен джендърски хемероид.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Възврат на Венера
« Отговор #364 -: Април 25, 2023, 06:44:32 am »
Един, който е решил, че е по-голям майстор от Твореца. Чалгата в естетическата хирургия. Този, който е предимно търговец в занаята си, може всякакви неща да каже, с цел да си продаде стоката.
Тези, които настояваха за хартиена бюлетина, може би ни намекват, че имаме нужда от силиконов имплант за мозък.

Стремежът към съвършена красота, която не е в съзвучие с индивидуалната красота, се изражда в безличност.
« Последна редакция: Април 25, 2023, 06:50:10 am от starinthenightsky »

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Възврат на Венера
« Отговор #365 -: Април 25, 2023, 09:13:00 am »
Благодаря за моралната подкрепа, момичета  :-*