Автор Тема: Фотография  (Прочетена 19154 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Фотография
« Отговор #45 -: Юни 23, 2013, 08:26:31 pm »
За мен е без значение подхода -на всеки е уникален,важен е крайния резултат,в случая да е един и същ ,при различни подходи,нали :)

Има специфика в интимната сфера.Не се занимава с изкуство ,макар да има афинитет към театралното изкуство-патологичен лъжец е .Като талант-полиглот е и е като малка енциклопедия .Проблеми с алкохола ,в следствие първото изречение и ....семейството.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Фотография
« Отговор #46 -: Юни 23, 2013, 08:30:52 pm »
Питах за интимната сфера, защото в индийската карта там попада много силен акцент - сетивните удоволстия. Дори щях да питам да не би да е с някакъв "сексуален" талант.  :D

А за конфигурация Луна-Сатурн-Лунни възли и друг път съм казвала, че е една от най-трудните, независимо дали става въпрос за съвпад или опозиция.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Фотография
« Отговор #47 -: Юни 23, 2013, 08:43:48 pm »
Марс и Венера в съвпад, аспектирани от възел. Този сценарий го има при Хитлер по сидерал - Марс и Венера в 7-ми дом (в Овен), аспектирани от Кету от 3-ти дом (Кету е заедно с Луната там). Много жени е имало покрай него. Казват, че племенничката му Ангела (дъщеря на полусестра му) извършила самоубийство, защото той системно я насилвал. В свое писмо тя пишела, че се срамувала да сподели какви неща я е карал да прави. Така казаха по Nat Geо. Колко е вярно - не знам. Друг случай на Марс и Венера на АС (в Дева), аспектирани от Раху от 9-ти - женкар.
Отбелязвам, че може би съвпадът Венера/Марс трябва и да е свързан със 7-ми и/или 12-ти дом, защото основно по тези домове е сексуалното общуване.
Сещам се за друг изявен женкар, рок-певец, в чийто час на раждане не мога да бъда сигурна. При него Венера и Марс си разменят знаците (паривартана, която за някои ведически астролози е дори по-силна от съвпад в един знак). Венера е заедно с Луна и Раху в 5-тия дом (Скорпион).

Като видях картата на патологичния лъжец, поставена от Рени, първата ми мисъл беше, че го избива на някакви мании за преследване, конспирации от сорта на тези на математика Джон Неш (той има Луна с Марс в Ревати, аспектирани от Кету).
Апропо, за още една карта на алколохик с Луна съвпад с Кету се сещам. При него са в 4-ти дом (Дева по сидерал). И той има артистични заложби - поет е. В друг форум съм гледала картата му.
« Последна редакция: Юни 23, 2013, 08:57:22 pm от Mirabella »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Фотография
« Отговор #48 -: Юни 23, 2013, 08:50:33 pm »
И тоя младеж ми се струва доста потентен.  :D
А за накшатра Сатабхиша (там е Луната) пишат, че копнее за вълнуващ секс... На по-високо ниво дава лечителски и терапевтични способности, стремеж да се помага на хората, но може да даде също така неуравновесеност и психологически проблеми (накшатра на Раху).

При младежа Сатурн аспектира двете светила и при това се намира в съвпад с Раху в 4 дом, в недружелюбен за него знак. Така че по-скоро влиянието на възлите при него е негативно. Не е изключено да е имал трудно детство или някакви проблеми в родителския дом.

Кету понякога дава и лъжи, особено в съвпад с Меркурий (при негативна изява). В случая аспект няма, няма и негативни аспекти към 2 дом. Луна в съвпад с Кету и аспектирана от Сатурн по-скоро говори за неспокоен ум, тревожност, липса на душевно равновесие. Но може да даде прикрит човек, както и мания за преследване. Също така може да предположим и манипулативни способности - в неговия случай чрез лъжи (познавам друг такъв случай - Луна в съвпад с Кету).

« Последна редакция: Юни 23, 2013, 08:59:55 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Фотография
« Отговор #49 -: Юни 23, 2013, 09:12:12 pm »
Луната няма планетарна компания от двете си страни. Аспектирана е само от малефици, в ъгли от нея има само малефици. Всички планети са заключени между възлите в източната половина на картата. Юпитер е силен по знак, но не е в благоприятен дом. Не ми се вижда благороден, щедър, щастлив. Егоистичен ще да е.

А това, че е полиглот и енциклопедия, може би също се дължи на Кету плюс екзалтиран Юпитер в 3-ти, аспектиращ 9-ти? Кету мисля, че се свързва с чужди езици и изучаването им. Юпитер, свързан с 3/9, може да даде желание за учене, образование.

Каква му е сексуалната патология? Че ще си развихря въображението. ;D
« Последна редакция: Юни 23, 2013, 09:44:11 pm от Mirabella »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Фотография
« Отговор #50 -: Юни 23, 2013, 09:34:31 pm »
Гей е,но под прикритие -това му е проблема ,което удря в психиката .
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Фотография
« Отговор #51 -: Юни 23, 2013, 09:37:28 pm »
ОК, ще изтрия нещо от горното. Благодаря за информацията. Докато се крие, все ще бъде така. В средите на хората на изкувството да си гей е нормално. След като има артистични заложби, да се ориентира към тези среди. Ще се чувства комфортно там и няма да му се налага да се крие.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Фотография
« Отговор #52 -: Юни 23, 2013, 09:53:34 pm »
В голям град -да ,но в провинцията е малко по-различно,защото колкото и да заявяваме ,че сме толератни българите към по-различните от нас ,на практика не е така.Не е толкова лесно това с театъра,макар да сме разговаряли  с него в тази посока,но професията му позволява да се изявява творчески все пак. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Фотография
« Отговор #53 -: Юни 23, 2013, 09:57:22 pm »
В средите на хората на изкувството да си гей е нормално. След като има артистични заложби, да се ориентира към тези среди. Ще се чувства комфортно там и няма да му се налага да се крие.

А, не само в артистичните среди, политиката също е опция.  :D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Фотография
« Отговор #54 -: Юни 23, 2013, 10:03:51 pm »
Не е толкова лесно това с театъра,макар да сме разговаряли  с него в тази посока,но професията му позволява да се изявява творчески все пак. :)

Има ли вероятност да е роден малко по-рано?

В навамша при около 5 мин. по-ранно раждане могат да се намерят показатели за някаква специфика в интимните отношения.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Фотография
« Отговор #55 -: Юни 23, 2013, 10:08:25 pm »
Не сме толератни, така е. За жалост. Етническа, религиозна и т.н. непоносимост има. Моя съученичка, ромка, я подиграваха и обиждаха, въпреки че беше отличничка. Присмиват се на инвалиди, болни. Гадно е. Аз уж съм "нормална" по всички показатели, а ми се подиграваха, наричахе ме "зубрачка". Какво остава за човек с различна сексуална ориентация. Разбирам. Преди години гледах един документален филм по немска телевизия за хора, които искат да се подложат на операция за промяна на пола. Като гледах какво наказание е да чувстваш, че си се родил в грешното тяло, ми мина всякакво желание за майтапи по темата.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Фотография
« Отговор #56 -: Юни 23, 2013, 10:10:30 pm »
Не е толкова лесно това с театъра,макар да сме разговаряли  с него в тази посока,но професията му позволява да се изявява творчески все пак. :)

Има ли вероятност да е роден малко по-рано?

В навамша при около 5 мин. по-ранно раждане могат да се намерят показатели за някаква специфика в интимните отношения.

Може и да има .
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Фотография
« Отговор #57 -: Юни 23, 2013, 10:11:11 pm »
Прословутата толерантност и гостоприемство към различни етноси и култури са мит за пред наивни туристи. Нали с нещо трябва да се рекламира страната?  :D Етническа дискриминация има, познавам такива случаи.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Фотография
« Отговор #58 -: Юни 23, 2013, 10:16:20 pm »
В случая дали Венера в картата на България е добре поставена ,щом ни липсва толерантност? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Фотография
« Отговор #59 -: Юни 23, 2013, 10:19:06 pm »
В случая дали Венера в картата на България е добре поставена ,щом ни липсва толерантност? :)

А коя карта гледаме?
Българският етнос вече отдавна не е това, което е бил по времето на хан Аспарух.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui