Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1035062 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Общи хорари
« Отговор #7545 -: Март 10, 2020, 01:47:28 pm »
То веднага май няма как, защото може би ще има допълнителна терапия няколко месеца. Но като краен резултат може ли да се каже положителен ли ще е.. и нещо покрай самата операция? Много съм страхлива, та и не знам въпроса правилно ли си зададох, че то толко въпроси из моята глава..
Довери се на лекарите,те си знаят работата в твоя случай.Резултатът ще е добър.
Меркурий трябва да е директен.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7546 -: Март 11, 2020, 04:53:56 pm »
Здравейте! Много съм тъжна и притеснена  ??? ще ми правят гинекологична операция и пуснах хорар Ще забременея ли след операцията?
Всъщност то това й е целта...или поне вижда ли се дали ще мога по естествен път или инвитро? 5 и 8 дом са празни, аз нищо не мога да си разтълкувам...моля някой да се включи ,че какви страхове имам в главата си.... ::)
в предишната ти карта се вижда, че ще играе скалпела, в тази карта се вижда, че ще оздравееш, което е най-важното
на този етап е рано да задаваш въпрос за забременяване, дали ще имаш деца е отразено в натала

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7547 -: Март 14, 2020, 10:48:36 am »
Здравейте, пускам хорар Ще ми отменят ли операцията?
Тя е бърза процедура без болничен престой и има шанс и да се осъществи, за което много се моля... ???
за кога е насрочена? защото сега нали има карантина; Луната е в падение в Скорпион и не е подходяща за всякакъв вид операции, на края на Via Combusta когато си попитала.
Луната е извършила опозиция с Уран У9, по този дом са лекарите специалисти и с Венера У5; предстои да извърши квадрат с Меркурий У2,5 в 10д, по който е лечението. Крайното развитие ще е благоприятно, последен неин аспект е секстил със Сатурн У7, 8, 9 в 8д, операция все пак ще има, ако датата е след карантината, ако е в периода на карантина ще бъде изтеглена.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #7548 -: Март 14, 2020, 10:50:35 am »
Операция ще има - секстил с У8 - Сатурн.
Предполагам, че все някога ще я направиш. :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7549 -: Март 14, 2020, 05:51:53 pm »
Да, ще я направя със сигурност. Просто е в периода на карантина, но тъй като няма болничен престой, може и да не я местят. Това по-скоро питах-дали ще местят датата, или ще остане първоначалната?
да, разбрах въпроса, затова написах, че няма как да е в периода на карантина, макар да не се налага болничен престой

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #7550 -: Март 21, 2020, 06:11:31 pm »
Днес ме срещна един полицай като бях с колелото и ми поиска личната карта. Каза ми, че било забранено да се излиза навън. Не видях дали ми я снима или само ми я гледаше, но ми каза, че при следващ път щял съм да имам голяма глоба. Има ли такава опасност за това?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #7551 -: Март 22, 2020, 03:52:44 am »
Днес ме срещна един полицай като бях с колелото и ми поиска личната карта. Каза ми, че било забранено да се излиза навън. Не видях дали ми я снима или само ми я гледаше, но ми каза, че при следващ път щял съм да имам голяма глоба. Има ли такава опасност за това?
::)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7552 -: Март 22, 2020, 10:51:49 am »
Днес ме срещна един полицай като бях с колелото и ми поиска личната карта. Каза ми, че било забранено да се излиза навън. Не видях дали ми я снима или само ми я гледаше, но ми каза, че при следващ път щял съм да имам голяма глоба. Има ли такава опасност за това?
гледал е адреса ти, дали живееш далеко от мястото където те е спрял, в Испания глобяват, може да излезе някой до близкия магазин за храна или близката аптека,

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #7553 -: Март 22, 2020, 03:41:18 pm »
Ами освен това и Луната е без курс водолейска-луда и критичен градус -май описват емоциите ти и нещо не е обективно

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #7554 -: Март 22, 2020, 08:28:29 pm »
Днес ме срещна един полицай като бях с колелото и ми поиска личната карта. Каза ми, че било забранено да се излиза навън. Не видях дали ми я снима или само ми я гледаше, но ми каза, че при следващ път щял съм да имам голяма глоба. Има ли такава опасност за това?
гледал е адреса ти, дали живееш далеко от мястото където те е спрял, в Испания глобяват, може да излезе някой до близкия магазин за храна или близката аптека,
Благодаря!  А дали има опасности в бъдеще да ми правят проблеми?
 очертава се в следващата седмица времето да е кофти така че едва ли ще излизам, но по-натам все пак.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Общи хорари
« Отговор #7555 -: Март 23, 2020, 05:47:09 am »
Днес ме срещна един полицай като бях с колелото и ми поиска личната карта. Каза ми, че било забранено да се излиза навън. Не видях дали ми я снима или само ми я гледаше, но ми каза, че при следващ път щял съм да имам голяма глоба. Има ли такава опасност за това?
гледал е адреса ти, дали живееш далеко от мястото където те е спрял, в Испания глобяват, може да излезе някой до близкия магазин за храна или близката аптека,
Благодаря!  А дали има опасности в бъдеще да ми правят проблеми?
 очертава се в следващата седмица времето да е кофти така че едва ли ще излизам, но по-натам все пак.
Има такава опасност,затова спазвай правилата и нищо няма да се случи.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #7556 -: Март 23, 2020, 01:04:04 pm »
Днес ме срещна един полицай като бях с колелото и ми поиска личната карта. Каза ми, че било забранено да се излиза навън. Не видях дали ми я снима или само ми я гледаше, но ми каза, че при следващ път щял съм да имам голяма глоба. Има ли такава опасност за това?
гледал е адреса ти, дали живееш далеко от мястото където те е спрял, в Испания глобяват, може да излезе някой до близкия магазин за храна или близката аптека,
Благодаря!  А дали има опасности в бъдеще да ми правят проблеми?
 очертава се в следващата седмица времето да е кофти така че едва ли ще излизам, но по-натам все пак.
Има такава опасност,затова спазвай правилата и нищо няма да се случи.
Кое в хорарната карта показва това?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #7557 -: Март 23, 2020, 01:10:48 pm »
Баща ми е в болница от петък по спешност заради рака и се нуждае от кръвопреливане, но не можахме да намерим дарител. Да не говорим, че само ни кара да ходим при него да го виждаме и да му носим разни неща от вкъщи, а свижданията по принцип са забранени и правят компромис за него засега. Не знам докога ще продължи с тия забрани, но май и аз ще послушам съвета на един приятел и ще си взема куче  за да не ми правят проблем когато излизам. Стоейки дълго време у нас и ходих и само на работа, има голяма опасност да направя някоя глупост която да ми коства живота. .
Сигурни ли сте наистина, че ако някой направи самоубийство, на оня свят няма да му бъде Простено дори при такива обстоятелства?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #7558 -: Март 23, 2020, 01:41:39 pm »
Аз измислих нов източник на доход- пускам кучетата под наем за десет лв за час ,който няма- може и в мекици да плаща  ;D

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #7559 -: Март 23, 2020, 01:56:40 pm »
Аз измислих нов източник на доход- пускам кучетата под наем за десет лв за час ,който няма- може и в мекици да плаща  ;D
Идеята въобще не е лоша.