Автор Тема: Хорари за изгубени вещи  (Прочетена 117441 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #615 -: Април 13, 2021, 07:41:50 pm »
Намерих ги!  :) В кутия от нови обувки, ниско долу на земята, а върху тях новите обувки, бели. Самите обувки са ми стари и много носени, но нищо им няма, много здрава изработка. И много удобни. Мислех, че са в гардероба горен шкаф, северна стая, където държа част от обувките.
Благодаря за обратната връзка! Търсената вещ е по Юпитер У2, разположен в 3д.- ниско долу, но посоката, като цяло, трябва да е северна- АС е изток, а IC e север
Юпитер в 3д е заедно със Сатурн, затова написах, че са до/под друг предмет, вероятно стар и в тъмен цвят. Е, поне това, че ще ги намериш съм познала :) 

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #616 -: Април 16, 2021, 05:34:09 pm »
Не мога да си намеря флашката, а имам качени важни документи. Днес не успях да свърша работа и не успях да си влезна в мейла от телефона. Паролата, която въвеждам е на сто процента същата.

Вкъщи ли ми е флашката?
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #617 -: Април 16, 2021, 05:51:34 pm »
В някое портмоне с картинки или по-нестандартна визия, може и червено зелено  ::)

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #618 -: Април 16, 2021, 05:53:56 pm »
Благодаря Ребека!

Самата флашка е закачена за червен ключодържател и последно беше в портмонето ми или в джоба на яке и после да съм я преместила в портмонето. Не помня, но я няма там. Въпросът е дали е вкъщи или съм я загубила някъде навън.  :(
« Последна редакция: Април 16, 2021, 05:58:09 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #619 -: Април 16, 2021, 05:59:54 pm »
Не ги разбирам тия с посоките и местата но скоро ще се включат нещотърсачките с посоките север -изток  :) Според мен може и да е в кутия за скъпоценности, в която държиш накити, пари, документи -всичко по-важно .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #620 -: Април 16, 2021, 06:04:38 pm »
Не мога да си намеря флашката, а имам качени важни документи. Днес не успях да свърша работа и не успях да си влезна в мейла от телефона. Паролата, която въвеждам е на сто процента същата.

Вкъщи ли ми е флашката?
сейф, каса, чекмедже на бюро, където има документи, книжа, компютърна техника, ще я намериш
на мен тази карта с декади и терми ми обърква погледа, а в същото време липсва важна част от хорар за търсена вещ- Парс Фортуна

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #621 -: Април 16, 2021, 06:16:02 pm »
ПФ е на 15* в Скорпион.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #622 -: Април 16, 2021, 06:25:13 pm »
ПФ е на 15* в Скорпион.
Луната ще извърши съвпад с Марс, диспозитор на ПФ, У2 ще извърши тригон с Плутон в 4д, основен диспозитор на Скорпион, тъй че може би е вкъщи

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #623 -: Април 16, 2021, 06:45:36 pm »
Благодаря ви, Ребекаи Акрукс! Ако я намеря ще дам ОВ, но е малка вероятността, мисля че този път е загубена.
Напоследък започнах да губя неща често, това е знак че съм станала много разхвърляна и трябва да разчиствам и преподреждам.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #624 -: Април 16, 2021, 06:51:09 pm »
Благодаря ви, Ребекаи Акрукс! Ако я намеря ще дам ОВ, но е малка вероятността, мисля че този път е загубена.
Напоследък започнах да губя неща често, това е знак че съм станала много разхвърляна и трябва да разчиствам и преподреждам.
Може би Нептун ти засяга нещо в натала, при мен откакто направи опозиция с Мерка у1 в 1д и е мазало, вчера сешоара за коса тръгнах да го прибирам в ... хладилника (срам ме е да го напиша)  :-[

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #625 -: Април 16, 2021, 07:02:49 pm »
Баща ми, когато бях дете си беше "скрил" ключовете за колата в камерата на хладилника.  ;D Последният път, който я бях загубила беше паднала от чантатата в един ботуш. Миналата година по същото време, горе долу. Затова съм сложила червен ключодържател, за да я виждам първосигнално. Всички документи ги имам на облак и не е фатално, за радост. Но може да е лошо в чужди ръце за някои документи. Но улеснява, когато нещо трябва да се разпечата в движение, което често ми се налага. Пролетно време винаги започват да ми изчезват разни неща.
« Последна редакция: Април 16, 2021, 07:40:02 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #626 -: Април 18, 2021, 05:23:33 pm »
Смени картата -това е натал от 77 година.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #627 -: Април 20, 2021, 02:24:15 am »
Моля за помощ. Моя приятелка изгуби всички документи, за които можете да се сетите днес. Има предположения, че са й паднали от джоба или че ги е изхвърлил в боклука. Ровихме, обикаляхме, нищо... Моля, ако някой има желание и възможност да погледне картата. Предварително благодаря на отзовалите се.
Какви са тези всички документи- лична карта, паспорт, друго? Къде ги е носила, студентка ли е, ходила ли е до банка, библиотека, университет- така написано е твърде общо, лично аз за много документи се сещам, моите държа в плик и не ги нося в джоба  :) По тази карта не са на боклука, а е възможно да са откраднати.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2095
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #628 -: Май 16, 2021, 11:27:46 pm »
Момичета, помагайте!
Майка ми си изгуби някъде очилата и е много притеснена . Била е до няколко магазина сутринта, твърди, че след това ги е слагала у дома си, после брат ми я е карал до други два магазина, в единия се връща привечер и не са там.
Обърнала е всичко- чанти, чекмеджета, зад мебели .
Очилата според мен са по Венера в третия й дом- или ще са в другия магазин, или са паднали в колата, въпреки че уж са гледали там.
Те и без това са за смяна, но докато ѝ направят нови, ще мине време.
Та- Майка ми ще намери ли очилата?
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #629 -: Май 16, 2021, 11:47:27 pm »
Според мен майка ти е по 4-ти дом Овен, Марс е в 4-ти от 4-ти - предполагам в дома на майка ти.
Съвпад с Луната в Рак - може би в кухнята.
Нептун в Риби при нея трябва да е в 12 дом?  ::)  Ето някаква забрава, заблуда, автоизмама. Сменила е стандартното място.
Марс и Луна с аспекти планети във Телец падащи се в нейн втори дом. Може би са до някакви нейни ценни книжа.
« Последна редакция: Май 17, 2021, 04:33:42 pm от tagetes »
Бъдещето трябва да бъде прекрасно