Автор Тема: За екстремностите  (Прочетена 11576 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: За екстремностите
« Отговор #15 -: Август 06, 2013, 06:09:05 pm »
А които нямат партньор,по една или друга причина   ::) ...причина ,че попадат и предизвикват екстремни ситуации ??/?
активират се чрез транзити,прогресии,дирекции,затъмнения на асц.,марс,уран- наталните предопределености 8)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12542
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: За екстремностите
« Отговор #16 -: Август 06, 2013, 06:11:31 pm »
А които нямат партньор,по една или друга причина   ::) ...причина ,че попадат и предизвикват екстремни ситуации ??/?
активират се чрез транзити,прогресии,дирекции,затъмнения на асц.,марс,уран- наталните предопределености 8)

Нали ?!?  ;)
Аз затова попитах ,какво общо има тук партньорството в случая ,стана ми интересно.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: За екстремностите
« Отговор #17 -: Август 06, 2013, 06:16:56 pm »

Нали ?!?  ;)
Аз затова попитах ,какво общо има тук партньорството в случая ,стана ми интересно.

ами ако партньорски уран ти активира нат. карета,опозета уран-марс,уран-плутон или парт.уран ти е в 1 дом,ще те катализира , наслагват нещата,двойни вибрации за екстриииииим 8)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12542
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: За екстремностите
« Отговор #18 -: Август 06, 2013, 07:13:03 pm »

Нали ?!?  ;)
Аз затова попитах ,какво общо има тук партньорството в случая ,стана ми интересно.

ами ако партньорски уран ти активира нат. карета,опозета уран-марс,уран-плутон или парт.уран ти е в 1 дом,ще те катализира , наслагват нещата,двойни вибрации за екстриииииим 8)

Е,нали трябва да си настроен натално към същите ,иначе няма как това да се случи . ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: За екстремностите
« Отговор #19 -: Август 07, 2013, 02:36:12 pm »
Всеки - с/без предпоставки понякога изпада в безумни ситуации
Партньорите ги споменахме като катализатор

Тия дни заради някои случки си мисля дали пък всичко не върви кротко защото съм ограничила всякакви неизвестности до минимум-стари приятели, позната среда, вкъщи, роднини...
Обаче ако си подам носа навън-не се знае :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: За екстремностите
« Отговор #20 -: Август 07, 2013, 08:41:55 pm »
Всеки - с/без предпоставки понякога изпада в безумни ситуации
Партньорите ги споменахме като катализатор

Тия дни заради някои случки си мисля дали пък всичко не върви кротко защото съм ограничила всякакви неизвестности до минимум-стари приятели, позната среда, вкъщи, роднини...
Обаче ако си подам носа навън-не се знае :)

Пробвай! :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12542
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: За екстремностите
« Отговор #21 -: Август 07, 2013, 10:15:24 pm »
А на мен партньорите ми "спестяват/спасяват" от екстремни ситуации.Хм,интересно въпреки че всички са "провокирали/т" с твърд аспект квадратурата ми Марс/Меркурий ,опозицията Слънце /Уран. ::)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: За екстремностите
« Отговор #22 -: Август 07, 2013, 10:20:27 pm »
важно е кранчето да има чучурче, иначе откъде ще изтича водата :)

а на уран да кажа - не се поддавам на никакви проби и опити и др изкушения, аз се познавам, скоча ли - вятърът ме отнася, няма "ама не е прието, не е правилно, не е морално"

така че ще си стоя кротко вкъщи- докато мога :)

интересно колко много хора искат да имат необичаен, авантюристичен, забележителен живот :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12542
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: За екстремностите
« Отговор #23 -: Август 07, 2013, 10:43:36 pm »
Няма как да го искаш  ?!? Или го можеш ,или не го можеш  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: За екстремностите
« Отговор #24 -: Август 07, 2013, 10:52:39 pm »
Няма как да го искаш  ?!? Или го можеш ,или не го можеш  ;)

естествено, че можеш да го искаш - всички хора постоянно искат, искат - всякакви неща - слава, пари, приключения, любов, хляб, каквото се сетиш

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12542
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: За екстремностите
« Отговор #25 -: Август 07, 2013, 11:35:43 pm »
Няма как да го искаш  ?!? Или го можеш ,или не го можеш  ;)

естествено, че можеш да го искаш - всички хора постоянно искат, искат - всякакви неща - слава, пари, приключения, любов, хляб, каквото се сетиш

така е,естествено е и несъзнателно по Луна ,устремено по Марс ....но по Слънце колко ?1? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: За екстремностите
« Отговор #26 -: Август 07, 2013, 11:44:59 pm »
какво за слънцето - не разбрах
как несъзнателно - съвсем съзнателно си искат :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12542
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: За екстремностите
« Отговор #27 -: Август 08, 2013, 04:15:18 pm »
какво за слънцето - не разбрах
как несъзнателно - съвсем съзнателно си искат :)

Успееш ли да "стигнеш" до Слънцето или да изразяваш слънчевия си знак ,всички желания ,искания и т.н. са съзнателни . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: За екстремностите
« Отговор #28 -: Август 08, 2013, 04:33:48 pm »
имаме принципно несъответствие в разбиранията :)

още като се родя - и слънцето ми е еди-къде си- и край - изразила съм го

няма такъв филм "разбиране и улавяне на вибрациите на сатурн", "проявления на енериите на марс", "проумяване на целите след сатурново завръщане" и т.н. :)
може преди и аз да съм мислела така, но вече не

за мен тези знаци в един кръг са събития, възможности, случки, придобивки, загуби, успехи, деца, мъже, жени  и подобни

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12542
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: За екстремностите
« Отговор #29 -: Август 08, 2013, 06:05:27 pm »
Спомняш ли си като се роди какво видя? А какво чу ? И защо си удари главата в стената на 5 г ? Как разбра ,че е по-добре да си вежлива ,отколкото инатлива? Принципи,разбирания -едно птиченце ли ти ги подшушна тези думички , за какво служат ,кога ,защо ?!? ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“