Автор Тема: Проблем?  (Прочетена 150605 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Проблем?
« Отговор #165 -: Юни 20, 2016, 09:40:57 pm »
Първата я питах дали е пълнолетна, за да знам как и в какви насоки да тълкувам казуса.
От втория ник с друга карта в скоби уточни навършените години, без да е посочено някъде като условие.

Да не говорим за това, че стилът и изказът създават впечатление за доста по-зрял човек. Но тук може и да съм в грешка, срещат се по-ерудирани и интелигентни деца.

Малко клюкарско стана - споделям го само в името на разследването, иначе щях да премълча.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Проблем?
« Отговор #166 -: Юни 20, 2016, 09:52:54 pm »
Колко е консуматорско зависи от тоя, дето дава зелника, не се впечатлявайте толкоз, нито е първата, нито ще е последната. Аз го казах преди малко-не ми харесва да имаме 200 потребители, пък те реално да са 20

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Проблем?
« Отговор #167 -: Юни 20, 2016, 09:59:48 pm »
Не е проблем да питат и да получават отговори, всеки от нас сам преценява колко да даде от зелника, достатъчно зрели хора сме.

Ако имам свободно време и ме хванат в настроение, отговарям с удоволствие, не се чувствам задължена с нещо. За мен друго е важно - с какви намерения се пита, дали картите са на питащите, с каква цел и дали ще има полза. Много съм претенциозна  ;D - никой анонимен потребител няма да тръгне да обяснява мотивите си.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

wind

  • Global Moderator
  • Newbie
  • *****
  • Публикации: 16
Re: Проблем?
« Отговор #168 -: Юни 20, 2016, 11:27:07 pm »
ani_parusheva & drunkenmastah
pavla & Djovana
mrunn & SILVESTA
veleff & valski & dob & gemini
« Последна редакция: Юни 21, 2016, 12:04:11 am от wind »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Проблем?
« Отговор #169 -: Юни 21, 2016, 12:08:57 am »
Са...вижте ги примерно тези потребители и ми кажете как е редно да се процедира-понеже вие отговаряте на тези въпроси (аз-много рядко)
Защото едно е 1 човек да пита 20 въпроса, друго е същия през 2 ника по 20, или през 4 ника по 20 и т.н.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Проблем?
« Отговор #170 -: Юни 21, 2016, 12:17:07 am »
Не е срамно да имат по няколко самоличности, но ми се струва малко циклофренично да се задават едни и същи въпроси от различен ник. Или пък с различни никове за различни казуси. И без това са анонимни - кой ги знае кои са, що са и за кого питат. Не видях тук да е установен лимит на задавани въпроси и при надхвърляне на бройката всеки следващ да се заплаща.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Проблем?
« Отговор #171 -: Юни 21, 2016, 12:27:21 am »
Не е до ограничения
На мен не ми се струва коректно
Дори виждам много повече логика примерно някой добре познат потребител, който не иска всички да му знаят проблемите, да се регистрира и да зададе хорарен въпрос. Но изброените си действат консуматорски и безогледно на общо основание. Знам, че не всеки ми разбира морала :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Проблем?
« Отговор #172 -: Юни 21, 2016, 12:33:41 am »
Но изброените си действат консуматорски и безогледно на общо основание. Знам, че не всеки ми разбира морала :)

Тия не съм ги следяла под лупа и не са от хората, на които често отговарям. Но защо не разбират, че всъщност имат много по-голям шанс да получат повече внимание, ако присъстват тук по-трайно с един редовен ник? Така потребителят се запомня, става част от групата, интегрира се в нея по някакъв начин и се създават предпоставки по-често да го отразяват. Докато на сто анонимни с по един хвърчащ въпрос не винаги се отговаря или ги удостояват със съвсем повърхностно внимание.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Проблем?
« Отговор #173 -: Юни 21, 2016, 09:24:42 am »
Ами, регват се с някакъв ник при нужда, забравят си профила и даже, че въобще са били тъдява и при следваща голяма нужда се регват пак с каквото им хрумне :-)
De omnibus dubitandum est

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Проблем?
« Отговор #174 -: Юни 21, 2016, 11:33:38 am »
И това е вариант, освен ако не се регистрират с по 3-4 различни ника през ден и ги използват всичките.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Проблем?
« Отговор #175 -: Юли 01, 2016, 07:01:11 am »
veleff & valski & dob & gemini

А сега и kotek. Започва да става наистина досадно

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Проблем?
« Отговор #176 -: Юли 01, 2016, 07:03:13 am »
Ами, регват се с някакъв ник при нужда, забравят си профила и даже, че въобще са били тъдява и при следваща голяма нужда се регват пак с каквото им хрумне :-)

Не е точно така, виж тук. И веднага след това като gemini с другия въпрос

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Проблем?
« Отговор #177 -: Юли 01, 2016, 10:30:48 am »
Подозирам, че администраторът някоя вечер ще се напие, и ще им заключи всички профили, без един

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Проблем?
« Отговор #178 -: Юли 03, 2016, 01:09:30 am »
Не е точно така, виж тук. И веднага след това като gemini с другия въпрос

Мдаа,  :017:
Нова версия - всичките тези кютеци и джендъри са колежки и една през друга се регват в работно време от офисните си IP, докато са оставени без работа в жегата да ползват служебния климатик  ;D .

ПС. Не им адвокатствам, даже бих почерпила лично админа, ако работата е опряла до питието.
« Последна редакция: Юли 03, 2016, 01:11:39 am от Diyana »
De omnibus dubitandum est

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Проблем?
« Отговор #179 -: Юли 15, 2016, 07:09:37 am »
сори ,два пъти темата ми излиза без заглавие  :-\ опитах трети пак пак греда и като вляза един път в темата,повече не мога,такова нещо не ми се беше случвало в живота до сега :-\
техниката в прости ръце е куп желязо :72:
« Последна редакция: Юли 16, 2016, 08:48:52 am от strelicka »