Автор Тема: Накъде лети калинката ?  (Прочетена 7748 пъти)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Накъде лети калинката ?
« Отговор #15 -: Септември 28, 2013, 01:17:39 pm »
Аз мисля, че и по марс може да се погледне и съчетае. Нали общо казано марс е типа любовник/потенциален партньор/, който харесва жената. При мен-в стрелец, 3-ма приятели имах такива, един близнак. Омъжих се за стрелец.Управител на 7 ми е уран и е ситуиран във 2дом, но е съвпад юпитер, ЮЛВ, плутон, и даже има квадрат със слънце-управител на асцендента. По втори дом не са ми текли придобивки от партньори, но с всички съм имала различия за това, кое е ценност и за какво си струва да се похарчи голяма сума пари.
Съвпадът на уран с юпитер и плутон през годините  в отношенията с мъже, дори колеги ме е карал да усетя двустранно влиянието на двете планети.
 Много борба и отстояване на аз-а имам с тази друга симпатична половина на човечеството. 8)
« Последна редакция: Септември 28, 2013, 01:43:16 pm от enigma »

Kaya

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 170
Re: Накъде лети калинката ?
« Отговор #16 -: Септември 28, 2013, 04:14:22 pm »

ей, точно това го мисля напоследък и все повече се  убеждавам, че десцендента е изток

Какви доводи имаш?
Аз пък продължавам да се чудя защо планетите в 12-ти се смятат за смотани, и изобщо 12-я дом, след като там тъкмо са изгрели и набират сила

мда, по четения в античната и индийската, но  трябва да  пиша доводите пък откъде толкоз акъл ;D;
12 се счита, че  не вижда асц ( и ако теорията ми е вярна ще се окаже 8 или 6 :o) та няма да  има обюо с другия асцендент
има сериозна логика и във вземането на  луна за асц- обикновено транзитите от такава домификация били много показателни.. начи  мили калинки  огледайте  над кой дом прелитат  желаещите спрямо луна  взета  за асц. ( гледаме цели знаци= домове);

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Накъде лети калинката ?
« Отговор #17 -: Септември 28, 2013, 04:58:04 pm »
Аз мисля, че и по марс може да се погледне и съчетае. Нали общо казано марс е типа любовник/потенциален партньор/, който харесва жената.

при мен е в пълна сила, дългите връзки са все с акцент близнаци - по марс там, ха - че и в девети - университета

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Накъде лети калинката ?
« Отговор #18 -: Септември 28, 2013, 05:51:53 pm »
начи  мили калинки  огледайте  над кой дом прелитат  желаещите спрямо луна  взета  за асц.

През 5 дом от Луната прелита Сатурн, Юпитер е в знака на Луната - тая калинка ще да е някой тежкар  :D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Накъде лети калинката ?
« Отговор #19 -: Септември 28, 2013, 11:51:21 pm »
начи  мили калинки  огледайте  над кой дом прелитат  желаещите спрямо луна  взета  за асц.

Всичките ми интимни връзки се описват по седми от Луната - там има Телец с Марс в него. Оста е 5-11, Марс е в рецепция с Луна и Венера в скорпион. Винаги са венерини или марсови слънца, основно телци и скорпиони, един-двама Везни.

Ухажвали са ме и Раци, Водолеи, Козирози, Риби и Лъвове - тези ги помня като рождени дати. С тях не пламнаха искри.
De omnibus dubitandum est

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Накъде лети калинката ?
« Отговор #20 -: Септември 28, 2013, 11:57:01 pm »
начи  мили калинки  огледайте  над кой дом прелитат  желаещите спрямо луна  взета  за асц.

Всичките ми интимни връзки се описват по седми от Луната - там има Телец с Марс в него. Оста е 5-11, Марс е в рецепция с Луна и Венера в скорпион. Винаги са венерини или марсови слънца, основно телци и скорпиони, един-двама Везни.

Ухажвали са ме и Раци, Водолеи, Козирози, Риби и Лъвове - тези ги помня като рождени дати. С тях не пламнаха искри.

познайте в кой дом от луната ми е марс, дето повечето са по него, както писах по-горе :)
айде - калинката се намери вече :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Накъде лети калинката ?
« Отговор #21 -: Септември 29, 2013, 10:38:12 am »
По 7 дом от Луната не съм забелязала директно проявление, но индиректно има.

Козирози няма, но калинките, които са имали по-сериозно и трайно присъствие в живота ми, са все със Сатурн на видно място - обикновено по оста АС/ДС и/или в твърд аспект със светило.

В двете ми най-продължителни връзки имаме синастричен квадрат Слънце/Сатурн.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Накъде лети калинката ?
« Отговор #22 -: Септември 29, 2013, 02:58:16 pm »
Моите 5 стотинки по темата са, че действително калинките ги намирам по 7-ми от Луната, 7-ми от Венера и У7 - и в трите случая се стига до Слънцето и съвпада Мерк/Марс и трите в меркуриев знак в 5 дом. Калинките са с Лагна или Луна в меркуриев знак, акцентирам Марс/по често Манглик дош/ и изявено Слънце/в знака на Лагна или пък Луната е в неговия знак. Вече откъде долитат е труден въпрос, но винаги идват неочаквано и по необичаен начин  ;D .

Kaya

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 170
Re: Накъде лети калинката ?
« Отговор #23 -: Октомври 02, 2013, 11:29:15 pm »
и моята паричка в този фонтан :)
 и аз намирам косвени връзки доста, някои и по- директни от луната- силно слънце ( например в огън),луна на  мое слънце, там марс;


Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Накъде лети калинката ?
« Отговор #24 -: Април 16, 2015, 02:58:40 pm »
при мен като че ли знакът, в който е У7 и тн има повече значение
макар че не съм сигурна как да ги броя тия връзки...дълга и несериозна да я броя ли за връзка...или кратка и сериозна...

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Накъде лети калинката ?
« Отговор #25 -: Април 16, 2015, 09:34:17 pm »
Т.е. като ми е в шести производен, трябва да си търся секретарка, да си разхождам редовно кучето и евентуално да си счупя ръка?

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Накъде лети калинката ?
« Отговор #26 -: Април 16, 2015, 09:47:20 pm »
Производни домове при мен не действат,по-скоро къде лети калинката при мен е по посока Венера-там където е натално е мястото,а 7д показва характеристиките на човека.Венера-къде,7д -кого,Луна-защо .

Paulina

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 19
Re: Накъде лети калинката ?
« Отговор #27 -: Април 17, 2015, 12:13:49 am »
При мен работи... У7 в 3ти натален, в 9ти от 7ми дом-съпругът ми ме среща в чужбина, смесен брак. У7 в съвпад с У6 -аз го срещам по време на работа. Като цяло наталната ми карта е много показателна по отношение на професионално развитие, партньор, деца. :)

venera1978

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 85
Re: Накъде лети калинката ?
« Отговор #28 -: Април 17, 2015, 12:32:27 am »
При мен У7 Марс е в 9 нат.дом/Рак-бившият си съпруг срещнах в университета.Той беше Слънчев Рак.
Др.ми връзки повечето са били по 6 дом/покрай работа/...Венера е там =тя ми е У1,У8,У12.Харесва ми дискретността/12дом/. ;)

Само една връзка не мога да разгадая по кой дом е,понеже с него сме далечни братовчеди.Кой дом се гледа в случая-9 или 3???

Производните не действат при мен.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Накъде лети калинката ?
« Отговор #29 -: Април 19, 2015, 10:37:15 am »
при мен калинката по дсц. риби е директно указание свише - У7 Нептун Скорпион  съвпад с Луна и Венера, седмодомието със Слънце-Сатурн Скорпи /12 дом / и Асц/ Венера Скорпи
и така 30 години....запознанство в първата ми работа ;)