Автор Тема: Транзити на Плутон  (Прочетена 143977 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #840 -: Януари 23, 2024, 06:11:33 pm »
Ингрес на Плутон във Водолей имаше миналата година, гледа се когато за първи път влиза в новия знак.


https://www.facebook.com/VictoryAstro/posts/pfbid0gPKBSzhz7bhfcbHqrLBr76btTKTqBmJzvqTdQrGiYpbE47rquPtNTn9WoMam3LRBl
« Последна редакция: Януари 23, 2024, 06:16:02 pm от akruks »

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 369
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #841 -: Януари 23, 2024, 09:59:28 pm »
Akruks, в този случай ако при миналогодишния ингрес са стартирали определени процеси, които през лятото по някаква причина са стопирали или претърпели крах, до колко е реалистично сега при завръщането, да очакваме да имат развитие или да се възродят?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #842 -: Януари 23, 2024, 10:25:07 pm »
Ши умрем от тоз Плутон, вече тече и от кранчето в кухнята, не само в казанчето на тоалета.  :D

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #843 -: Януари 24, 2024, 06:43:42 am »
При транзита си през Водолей,Плутон ще направи съвпад с нат.Меркурий при мен(2*),следва квадрат със Сатурн(3*) телец,квадрат с Юпитер(5*)скорпион,който по дирекция е във втори гр.точен квадрат с нат.Меркурий.МЦ е в 8* водолей в тригон с Уран ,следва тригон с Луна-21*и съвпад Слънце-26*.Вижда асц.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #844 -: Януари 24, 2024, 07:24:32 pm »
Бека, и моето казанче нещо тече, а скоро го сменях.
Плутон и мен ще ме върти яко, ето тази дружка с починалия мъж и АЦ в първия му градус как я завъртя.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Люляк

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 16
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #845 -: Януари 25, 2024, 09:01:42 am »
Транзитния Плутон при мен е планетата която най-много усешам като влияние. След няколко седмими ми предстои
тригон с натален Плутон, тригон със Сатурн и квадрат с Венера. Отсега съм притеснена.По-миналата година транзитен Плутон при бившия разби семейството- появи се нова жена като по учебник. При него транзитния му Плутон съвпадна в Луна в 7дом в Козирог. Плутон му е управител на 5дом.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #846 -: Януари 25, 2024, 10:35:35 am »
Ни шъ да е било само от плутон, той и сатурн е минал през луната му. Транзитен сатурн съвпад луна в мъжка карта е класически аспект за женене.

Плутон, и друг път съм го писала, без сатурн не може да свърши нищо.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #847 -: Януари 25, 2024, 11:15:58 am »
Иначе с 12домно Слънце, Луна Скорпион и Сатурн на АЦ той е доста овладян и емоционално стабилен и вече си мисля, че депресия трудно ще го хване.
Вторник сме на прегледи, дано има начин за лечение.

Гледам и производни домове за внуци при мен - У9 е в 5д, ретрограден и е в опозиция с Юпитер У5. До момента тълкувам това като добър аспект. Аз пиша добре и защитавам добре тези, та Мерка, въпреки че е в падение, засега работи добре.
Сатурн на АС съм срещала при млада жена с шизофрения, при друга жена с реактивна депресия, при мъж с депресия - планетата дава хроничност, с което не искам да те плаша, макар че не знам за кого се отнасят питанките ти, дано всичко да е наред при и след прегледа.
При мен У5 и У9 са на трон по знак и в тригон помежду си, а все още първото дете не ме е направила баба, а съУ7 съвпад с У11 - второто дете ме направи баба. Като му дойде времето ще стане, не го мисли от сега, все пак е още в пубертета момчето, малък е за баща  :D

За сина ми се отнася. Но той е доста далеч от депресиите. Лъв с АЦ Лъв - доста е усмихнат и с чувство за хумор. Не съм го видяла омърлушен досега. Има си добро самочувствие и е доста отговорен.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #848 -: Януари 25, 2024, 11:18:18 am »
Миналия май бях започнала дело срещу един Скорпион. Опитвахме се да го призовем и делото се бавеше до днес, като срещахме доста спънки. Ето, при ингреса на Плутон във Водолей Скорпионът вече ще се яви на делото и съдът е задвижил нещата.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Люляк

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 16
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #849 -: Януари 25, 2024, 07:32:04 pm »
Ни шъ да е било само от плутон, той и сатурн е минал през луната му. Транзитен сатурн съвпад луна в мъжка карта е класически аспект за женене.

Плутон, и друг път съм го писала, без сатурн не може да свърши нищо.

Сатурн е минал 2020  година . Случая се развива лятото на 2022.Не мисля че Сатурн има някаква вина тук,макар че му е управител на 7дом.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #850 -: Януари 27, 2024, 11:24:08 am »
Иначе с 12домно Слънце, Луна Скорпион и Сатурн на АЦ той е доста овладян и емоционално стабилен и вече си мисля, че депресия трудно ще го хване.
Вторник сме на прегледи, дано има начин за лечение.

За сина ми се отнася. Но той е доста далеч от депресиите. Лъв с АЦ Лъв - доста е усмихнат и с чувство за хумор. Не съм го видяла омърлушен досега. Има си добро самочувствие и е доста отговорен.
ЯЯ, ти спомена първа думата депресия, аз само споделих за няколко случая с познати, които са със Сатурн в 1д. до АС, но те си имат в натала други показатели, планетата не е задължително да дава депресия или друг вид психични проблеми, но в някои случаи предполага хронично заболяване , забавено или затруднено развитие. И след толкова години из форумите, трябва да си наясно, че само по една планета и един аспект не се прави крайно заключение, гледа се цялостно рождения хороскоп, не на парче!
Как мина прегледа, какво му преглеждаха всъщност? Дано всичко е добре и когато му дойде времето те направи баба!
За себе си също не даваш обратна връзка, преодоля ли здравословните проблеми, добре ли си?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #851 -: Януари 27, 2024, 11:52:17 am »
Akruks, в този случай ако при миналогодишния ингрес са стартирали определени процеси, които през лятото по някаква причина са стопирали или претърпели крах, до колко е реалистично сега при завръщането, да очакваме да имат развитие или да се възродят?
През лятото Плутон беше ретрограден, разгледах това в отделна публикация, като по-късно, през есента, припомних какво съм писала за дните, когато е стационарно директен https://www.facebook.com/VictoryAstro/posts/pfbid02kaR7qrQYbHAjhqnbQhzeyAKBdpQKL291eRjXhN86qs84TDZReA6eJWdnRjDEzYVCl

А процесите са заложени в картата (матрицата) на ингреса, когато Плутон е прекрачил прага на Водолея. Кога ще се задействат и как ще протекат за всяка страна/територия зависи от нейния натал. България и голяма част от Балкански п-в са под знака на Козирог и Водолей владее производен 2д. - промените и трансформациите ще са във финансовия сектор, материалните и морални ценности. Есента предстои да се върне отново в Козирог (за последно) и тогава ще обсъдим стационарните точки, какви аспекти има.

Люляк

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 16
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #852 -: Януари 31, 2024, 08:13:35 pm »
Едва от 10 тина дни Плутон е във Водолей и ето вече имаме новина в технологигичния сектор. Внедрен е първия чип в човек. Чипът се състои от 64 нишки разположени в различни части на мосъка на парализирани хора. Целта е чрез елетромагнитни импулси да се активизират отделни мозъчни центрове киото да подават команди на парализирани органи .  Това наистина е голям успех за човечеството.
Миналата година когато Плутон за кратко влезе във Водолей излезе chatGPT и предизвика фурор в IT средите.
Плутон във Водолей определено дава бум на технологиите .