Автор Тема: Венера и сексуалността  (Прочетена 46457 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера и сексуалността
« Отговор #225 -: Ноември 23, 2014, 07:32:23 pm »
На мен ми направи впечатление в картата, че на пръв поглед се вижда много Водолей,а всъщност акцента е Козирог/Рак, а знакът Козирог е свързан с мръсотията и същата 'поставена" в съответните области, планети може да дава тенденции за  сексуални аномалии, съчетани с основните сигнификатори за това.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Венера и сексуалността
« Отговор #226 -: Ноември 23, 2014, 08:24:33 pm »
Здравейте , по темата за Венера и сексуалността исках да ви попитам за моя близка , която в момента има липса на какъвто и да било интерес на мъже към нея. При нея Венера е на 2 градуса Водолей и прави секстил към Марс в Скорпион. КАто Венерата й е в 4етвърти натален дом. Астрологично погледнато ,има ли причина да няма сексуален живот до сега и изобщо ще го има ли? КАкви би трябвало да е сексуалността й при нея?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера и сексуалността
« Отговор #227 -: Август 12, 2015, 02:25:13 pm »
Дали, периодът през който Венера е ретро, човек може да предпочете да промени своята сексуалност, ако Венера е силно застъпена в картата му и външните транзити активират ъгъл или важна планета ? Сега докато Венера е в Лъв, същата би направила и невъзможното, и нетипичното, само и само да бъде забелязана, да е център на внимание . Нямам лични наблюдения, но за тази питанка ме провокира наситената с ретро планети звездна обстановка, а същите винаги са далече, далече като изява от случващото се сега, и по типичен начин. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Венера и сексуалността
« Отговор #228 -: Август 12, 2015, 09:21:35 pm »
Здравейте , по темата за Венера и сексуалността исках да ви попитам за моя близка , която в момента има липса на какъвто и да било интерес на мъже към нея. При нея Венера е на 2 градуса Водолей и прави секстил към Марс в Скорпион. КАто Венерата й е в 4етвърти натален дом. Астрологично погледнато ,има ли причина да няма сексуален живот до сега и изобщо ще го има ли? КАкви би трябвало да е сексуалността й при нея?
Венера във водолей на 2гр щом е в секстил (по дъга) с Марс в скорпион, значи Марс е в последните градуси на знака и тр Сатурн му е настъпил либидото, свел го е до правенето на законен секс :) Това как действа някой, как прави секс, как отмъщава е по Марс, по Венера са чувствата.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Венера и сексуалността
« Отговор #229 -: Август 13, 2015, 07:12:45 pm »
Темата за натални карти се нарича Натални карти -http://astra.la/forum/index.php?topic=56.msg85870#new
De omnibus dubitandum est

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Венера и сексуалността
« Отговор #230 -: Август 14, 2015, 11:31:28 pm »
Нищо не споменахте за асексуалност и уранова Венера  ;)
Сега ще ти отговоря от личен опит венера във водолей и секстил с уран,ражда се в главата ми и стига да има с кой на момента го реализирам.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера и сексуалността
« Отговор #231 -: Август 15, 2015, 04:02:27 pm »
Аделина, благодаря за споделеното, но при предпочитание към асексуалност "кой" не е необходим, за да я "реализираш". :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Венера и сексуалността
« Отговор #232 -: Август 15, 2015, 05:12:16 pm »
Аделина, благодаря за споделеното, но при предпочитание към асексуалност "кой" не е необходим, за да я "реализираш". :)
Опа изпуснала съм думичката асексуалност , като четях, определено не спадам , към този тип.Съжелявам за неуместната си намеса в темата.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера и сексуалността
« Отговор #233 -: Август 15, 2015, 06:02:58 pm »
Опа изпуснала съм думичката асексуалност , като четях, определено не спадам , към този тип.Съжелявам за неуместната си намеса в темата.

Защо да е неуместна, може да споделиш какво реализираш нетипично по Венера Водолей секстил Уран, за мен е полезно. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7366
Re: Венера и сексуалността
« Отговор #234 -: Януари 30, 2024, 07:58:48 am »
 четох,четох ,защото ме интересуват Венерите в рак,като какви предпочитания имат,как изразяват сексуалността си,какво получават ......в женска карта.
Има ли рачешки Венери тук,да споделят?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера и сексуалността
« Отговор #235 -: Януари 30, 2024, 11:00:03 am »
Венера в Рак се изразява през Лунния принцип. В женска карта, тип майчинско обгрижване, но със страст, по-скоро проявява съчувствие, но и да се вкопчва в другия/ все пак е във воден знак/. В мъжка карта, се възбужда от жена настроена майчински, да го обгрижва, сантиментална, да му избира дрехите, вещитеа като фетиш -облечена като домакиня, в различни домакински роли; съзливите истории ги възбуждат. Важното е да има близост и споделяне, които може да са под формата на секс.
Влиянието на Юпитер също може да се вземе под внимание
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7366
Re: Венера и сексуалността
« Отговор #236 -: Януари 31, 2024, 07:35:26 am »
Рени,благодаря!

andy9608

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
Re: Венера и сексуалността
« Отговор #237 -: Февруари 01, 2024, 11:55:11 am »
Мога да споделя за моята рачешка Венера.
Предпочитания за много нежност  и докосвания, мекота в действията,емоционална близост.Някакси цялостно отдаване. Към партньора ми задължително има  обгрижване- точно майчинско.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7366
Re: Венера и сексуалността
« Отговор #238 -: Февруари 02, 2024, 06:55:52 am »
Мога да споделя за моята рачешка Венера.
Предпочитания за много нежност  и докосвания, мекота в действията,емоционална близост.Някакси цялостно отдаване. Към партньора ми задължително има  обгрижване- точно майчинско.
Благодаря за споделеното!