Автор Тема: За или против Изневярата...?  (Прочетена 37869 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: За или против Изневярата...?
« Отговор #60 -: Юни 03, 2014, 11:50:24 pm »
Тая тема не е много смислена
Много по-лошо е някой да ти изневери с обожателен поглед, отколкото с едночасов секс

По сценарият на Мирабела-мога съвсем честно да отговоря, и проверено, ама няма :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За или против Изневярата...?
« Отговор #61 -: Юни 03, 2014, 11:57:17 pm »
Само ако си представим колко мъже и жени, вече обвързани, могат да се загледат по друг обект, това означава ли, че са склонни и към реална изневяра?
А ако обвързан мъж просто види привлекателна жена и се загледа, без да изпитва сексуални мераци към нея и без да си фантазира мръснишки неща, това също ли показва склонност към изневяра? А къде остана естетиката?  ::)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: За или против Изневярата...?
« Отговор #62 -: Юни 03, 2014, 11:59:27 pm »
Като знам на Малкият Мук кво му стана от смокини ,по-добре с друг плод. :012:

Ребека ,току-що даде верният отговор по темата или там  по  питанката на Ali_...,редно е да те дари с плодове,различни от смокини,за да не стане нещо "малко " ,за което Мук не знае. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За или против Изневярата...?
« Отговор #63 -: Юни 04, 2014, 12:19:07 am »
Представяте ли си какво им е на красивите жени - привличат възхитени мъжки погледи, заредени с енергийната вибрация на изневярата. Добре че аз чак толкова не съм.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: За или против Изневярата...?
« Отговор #64 -: Юни 04, 2014, 12:43:07 am »
Представяте ли си какво им е на красивите жени - привличат възхитени мъжки погледи, заредени с енергийната вибрация на изневярата. Добре че аз чак толкова не съм.  ;D

понякога и женски...без заряд

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За или против Изневярата...?
« Отговор #65 -: Юни 04, 2014, 07:41:49 am »
Не знам, сигурно в това отношение съм много либерална и се старая на давам свобода. Но на мен ми е "широко около врата" - не съм живяла в брак, там ангажиментът и отношението са други.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: За или против Изневярата...?
« Отговор #66 -: Юни 04, 2014, 09:09:01 am »
Представяте ли си какво им е на красивите жени - привличат възхитени мъжки погледи, заредени с енергийната вибрация на изневярата.

А по скоро е въпрос на излъчване, има големи "крокодили" по които мъжете въздишат, като ги видят и обратното красиви жени, които не привличат сексуално.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За или против Изневярата...?
« Отговор #67 -: Юни 04, 2014, 09:15:33 am »
Да и аз го забелязах при "крокодилите", ако са направени и имат по-перверзно излъчване.
Сладникавата красота не винаги провокира сексуални мераци, може и само желание да й се полюбуваш.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: За или против Изневярата...?
« Отговор #68 -: Юни 04, 2014, 09:23:19 am »
А по скоро е въпрос на излъчване, има големи "крокодили" по които мъжете въздишат, като ги видят и обратното красиви жени, които не привличат сексуално.


 :043: В близкото си обкръжение имам такъв пример,за съжаление "крокодила" ми е роднина.Нейните извънбрачни връзки нямаха край,като и сега не съм сигурна да ли се е кротнала.(а жената на последния и любовник е толкова красива,привлекателна... :-X )
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За или против Изневярата...?
« Отговор #69 -: Юни 04, 2014, 09:32:34 am »
Може би по този начин такива жени се самоутвърждават и доказват, че също заслужават мъжко внимание.

И колкото по-елементарна е жената, толкова по-елементарни са и нейните изпълнения.

На мен са ми в пъти по-противни к-ви по душа - това далеч не се изчерпва със съпружеска неверност.
« Последна редакция: Юни 04, 2014, 10:22:47 am от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За или против Изневярата...?
« Отговор #70 -: Юни 04, 2014, 01:59:28 pm »
И друг път съм казвала, че ние не живеем в стерилно общество. Понякога човек не може да контролира своите собствени чувства, емоции и респ. действия (ако са продиктувани от първите две), а как да контролира решенията на половинката си?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За или против Изневярата...?
« Отговор #71 -: Юни 04, 2014, 02:44:47 pm »
За този тип връзки,НО не 60 години да се ''търпят'',а да се Уважават и Обичат !!

Това е идеалният случай, но за съжаление не са малко случаите, когато партньорите в такъв продължителен брак просто се търпят. И отново би следвало да се вземат под внимание редица фактори, обуславящи това решение. За по-старите поколения е по-характерно да се съобразяват с мнението на близките, средата и обществото. Според мен навремето са плащали по-висок "данък обществено мнение" и затова са се въздържали от необмислени авантюри и да прекъснат брака си.

И в моето обкръжение има бракове, на по няколко години (не дългогодишни!), в които любовта вече не е водещ фактор, а всичко се крепи върху взаимни задължения и просто са "принудени" да се търпят, макар че реално никой не ги принуждава, нито разводът/раздялата им ще се заклейми от обществото. Нещастни и агонизиращи отвътре, изпълнени с жлъч и неудовлетвореност, но симулиращи привидна хармония и задоволство за пред обществото...

Имам чувството, че в днешни времена силните чувства и любовта все по-бързо се "амортизират" и "обезценяват".

Навремето при нашите баби и дядовци като че ли не е било така или може би са били по-търпеливи и лоялни от сегашните поколения. Животът се променя, нравите също, само вътрешната същност на човека не се мени...


Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За или против Изневярата...?
« Отговор #72 -: Юни 04, 2014, 03:02:08 pm »
Абе какво възпитание, виж в каква среда живеем!

В службата елементарни неща не възприемат и не осмислят, а ти говориш за висока хигиена и всеотдайност в междуличностните отношения.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За или против Изневярата...?
« Отговор #73 -: Юни 04, 2014, 03:09:26 pm »
Стига си се цупил, това е животът навън.  ;D

От друга страна това не означава, че трябва безучастно да приемаме това, което не ни удовлетворява, и да не се стремим към нещо по-добро, вкл. и в отношенията си. Отношенията между двама души не са даденост, а се градят и надграждат непрекъснато, за което са нужни двустранни и осъзнати усилия!
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: За или против Изневярата...?
« Отговор #74 -: Юни 04, 2014, 11:27:59 pm »
Само ако си представим колко мъже и жени, вече обвързани, могат да се загледат по друг обект, това означава ли, че са склонни и към реална изневяра?
А ако обвързан мъж просто види привлекателна жена и се загледа, без да изпитва сексуални мераци към нея и без да си фантазира мръснишки неща, това също ли показва склонност към изневяра? А къде остана естетиката?  ::)
Извинявай, Лили, нищо лично...но няма такъв филм...мъжът винаги изпитва мераци, това му е естетиката, оценката. Което не значи, че непременно винаги иска да си легне с всяка. То при тях е -все едно при жените-да не се нагласиш по женски според твоят маниер/т.е. дори и минимално правиш нещо ,което те кара да си жена/.
Мъжът търси себе си, след години-изпитва мераци и ...фантазиии.... ;)но не си ляга...не прави усилието, особено ако е разбрал емпирично цената си като мъж. Разбрал се е , знае, че хипотитечно може...не се хаби за всяка фуста... по Дискавъри има филми за лъвовете-мъжкаря, самеца..може да се научи доста...Най-силнията е -Кой?
« Последна редакция: Юни 04, 2014, 11:29:35 pm от enigma »