Автор Тема: 12 Дом - митове и легенди  (Прочетена 17416 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3335
Re: 12 Дом - митове и легенди
« Отговор #45 -: Декември 10, 2017, 09:47:34 am »
Баба ми беше с луна в близнаци и не са й позволили да учи висше, заради имотите на баща й. Цял живот не можа да го преглътне.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: 12 Дом - митове и легенди
« Отговор #46 -: Декември 10, 2017, 10:56:42 am »
И за моята баба иде реч, че са й забранили висше образование. Иначе тя си беше аристократ по душа, маниер и пр.

По повод образованието на Луна в Близнаци, 12ти дом - аз все уча нещо, но след като завърших висшето, вече не прибягвам до академичните инстистуции. Това е много тромаво и бавно за моята Луна. С интернет можеш да научиш точно каквото ти трябва за много по-кратко време, ако разбира се сферата ти на дейност не изисква нагледни практикуми.
« Последна редакция: Декември 10, 2017, 10:58:29 am от lina »

Небула

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
Re: 12 Дом - митове и легенди
« Отговор #47 -: Декември 10, 2017, 01:55:59 pm »
И за моята баба иде реч, че са й забранили висше образование. Иначе тя си беше аристократ по душа, маниер и пр.

По повод образованието на Луна в Близнаци, 12ти дом - аз все уча нещо, но след като завърших висшето, вече не прибягвам до академичните инстистуции. Това е много тромаво и бавно за моята Луна. С интернет можеш да научиш точно каквото ти трябва за много по-кратко време, ако разбира се сферата ти на дейност не изисква нагледни практикуми.

Е, той нали Стрелец мундано управлява висшето образование. Близнаците са началното образование, любопитни са и поемат много информация от различни сфери, но общо взето - нищо задълбочено, понеже се отегчават. Трябва да заговорят други фактори в един хороскоп за сериозно образование и след това - кариера. Но като цяло Луна в Близнаци е интелектуална, любопитна и много подвижна. Прави сте, че не е сантиментална, зависи от дома и аспектите все пак (но пак никога няма да е като рибешката или рачешката)

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: 12 Дом - митове и легенди
« Отговор #48 -: Декември 10, 2017, 07:13:26 pm »
Какви аспекти има към Луната ти?

Луна (упр.1ви) тригон Уран (упр.8ми)
Има и един точен секстил с Хирон...