Автор Тема: Новолуние 16 Юни 2015  (Прочетена 30375 пъти)

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Новолуние 16 Юни 2015
« Отговор #120 -: Юни 27, 2015, 09:00:01 pm »
Ами то нали е тенденция за по-дълъг период, само бързият марс , ако е натално предпоставен би дал конкретика на физически, или събитиен план.
 При мен слънцето е на градус от 11 дом, така го усещам,макар технически да е в 10. Нови/стари контакти, хора, приятели се появиха. Марс-бързичко тече много енергия, неравномерно заради естеството на близнаци. Дребни порязвания, изгаряния, пътни несполуки. Марс се свързва и с вътрешната агресия, засега нямам такива състояния, гледам да използвам хубавото, спортувам двойно повече, всичко правя бързо и организирано. Има тенденция да са разпростирам на няколко фронта с контакти, дейности, трудно е да остана в центъра си.
И нещо ново-говоря, пиша, споделям. Предимно слушах досега.

При мен Слънцето и Венера са в съвпад в 1 дом и това новолуние , което съвпадна със солара при всички положения ще бележи годината.
Имам Марс във 2 дом У12.Забелязвам тенденция у себе си към силно вътрешно напрежение (Марсовата проява) ,което е породено от неуредени лични взаимоотношения , за които не мога да намеря решение - като с вързани ръце съм. Гледам да си мълча ,въздържам се от реакции, въпреки,че съм провокирана. За разлика от теб - аз пък ще мълча  :-X

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Новолуние 16 Юни 2015
« Отговор #121 -: Юни 27, 2015, 10:59:34 pm »
При мен Слънцето и Венера са в съвпад в 1 дом и това новолуние , което съвпадна със солара при всички положения ще бележи годината.
Имам Марс във 2 дом У12.Забелязвам тенденция у себе си към силно вътрешно напрежение (Марсовата проява) ,което е породено от неуредени лични взаимоотношения , за които не мога да намеря решение - като с вързани ръце съм. Гледам да си мълча ,въздържам се от реакции, въпреки,че съм провокирана. За разлика от теб - аз пък ще мълча  :-X
Мислиш ли, че ще мълчиш през цялото време? С този марс квадрат уран, то си е предизвикателство да минеш само с уртикария. Натално си сдържана заради сатурн на асцендента, меркурий в рак и все пак и все пак.
Меркурий през годината има квадрат с нептун. Бидейки У 1 и 5 рождени, този меркурий иска да свалиш розовите очила и малодушието, ако го имаш в любовта, отношенията с децата.
В огнената стихия натално нямаш планети, слънцето в 1 дом иска да е "овен",къде искаш да поставиш своето начало като личност, в коя сфера? Сега марс ще ти даде горивото. Марс е съревнователен, груба физическа сила, без която не може. Потиснат-марс в рак имаш по натал може да бъде манипулативен, или да се обърне в автоагресия, с рефлексия върху здравето. Значи-иска да бъде признат по някакъв начина-да спортуваш, да заявиш правата си където трябва с дипломация-заради съвпада с рожд. венера.
Рождената луна има квадрат от сатурн и нептун. Може би познаваш позицията да служиш, да си прецизна, но това прави ли те щастлива винаги и през цялото време?
Около работата ти и  с пътувания на къси разстояния може да срещнеш любовта. рождена ретроградна венера чрез колизиите на марс-уран, марс върху слънцето ще освободи енергия според мен, за да разбереш себе си, любовите си, нуждите си. Имаш ли проблем с даване-получаването?

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Новолуние 16 Юни 2015
« Отговор #122 -: Юни 28, 2015, 11:57:44 am »
Мислиш ли, че ще мълчиш през цялото време? С този марс квадрат уран, то си е предизвикателство да минеш само с уртикария. Натално си сдържана заради сатурн на асцендента, меркурий в рак и все пак и все пак.
Меркурий през годината има квадрат с нептун. Бидейки У 1 и 5 рождени, този меркурий иска да свалиш розовите очила и малодушието, ако го имаш в любовта, отношенията с децата.
В огнената стихия натално нямаш планети, слънцето в 1 дом иска да е "овен",къде искаш да поставиш своето начало като личност, в коя сфера? Сега марс ще ти даде горивото. Марс е съревнователен, груба физическа сила, без която не може. Потиснат-марс в рак имаш по натал може да бъде манипулативен, или да се обърне в автоагресия, с рефлексия върху здравето. Значи-иска да бъде признат по някакъв начина-да спортуваш, да заявиш правата си където трябва с дипломация-заради съвпада с рожд. венера.
Рождената луна има квадрат от сатурн и нептун. Може би познаваш позицията да служиш, да си прецизна, но това прави ли те щастлива винаги и през цялото време?
Около работата ти и  с пътувания на къси разстояния може да срещнеш любовта. рождена ретроградна венера чрез колизиите на марс-уран, марс върху слънцето ще освободи енергия според мен, за да разбереш себе си, любовите си, нуждите си. Имаш ли проблем с даване-получаването?

Сатурн е  най-важната и уважавана планета в моя натал. Всичко,което съм постигнала в живота е предимно благодарение на нея.Много ми е взимал, но и много ми е дал - страхотно дисциплинирана,систематична и упорита,което рано или късно донася победата в ръцете ми.
На всичкото отгоре умея да чакам...много го умея това нещо ::) ::) И все пак всичко това, разбира се не минава без дълбоки вътрешни разкъсвания и терзания. Страда, плача, измъчвам се, постоянно анализирам,но отсрещната страна не разбира това.
Розовите очила съм ги свалила,затова и стоя настрана от смешните и детински опити да ме накарат да ревнувам, но аз няма да реагирам по никакъв начин  - безразличието не е малодушие , а моето истинско гориво .По мои наблюдения,когато не реагираш на предизвикателствата хората се уморяват и в крайна сметка се отказват. Имам срещу себе си човек с високо его,който доста ще го заболи, когато не го отбелязват.
Правата си ги отстоявам с дипломация основно в работата и във взаимоотношенията с колеги.Да съм прецизна ме прави щастлива,да служа - не винаги.
Може би имам проблем с даването и получаването - предимно аз давам душа и сърце.  :58:

Happy58

  • Гост
Re: Новолуние 16 Юни 2015
« Отговор #123 -: Юни 28, 2015, 04:01:39 pm »
А аз това новолуние не го ща  :d030: - 12 дом, точен квадрат Сатурн, У7, в 9/10 дом.


освен навъпрекито с едни измислени "партньори", чак сега се усетих за другото проявление - Новолунието беше на 3. ден от престоя ми в Баку. Еден ден преди него започнаха здраво да ме болят краката (от многото ходене) - сега вече отшумяват болките ( при края на действието на новолунието). От тези болки всъщност се получи моето неразположение и оттам не съвсем доброто проявление на 7едмодомието (както го нарича Емма :) ).

П.С. Сетих се най-накрая и за вятъра там - направо ми взе живота, още на втория ден бях изгубила всякакво желание за почивка. Новолунието е в близнаци и ми е в 12 дом, квадрат със Сатурн, който е диспозитор на Луната ми, У1.

Готов, обясних си всичко, ама да го бях направила преди да тръгна  :91: :91: :91: - вече само в Гърция на море, ама тук, на закътаните плажове, че долу, в Атина и Пелопонес е същата история - вятър до дупка :)
« Последна редакция: Юни 28, 2015, 05:14:46 pm от Happy58 »

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Новолуние 16 Юни 2015
« Отговор #124 -: Юли 01, 2015, 10:35:07 am »
Това новолуние ми е в 10 дом в тригон с Плутон в 3 и опозиция Нептун, точни. Почина бабата на моя съпруг. Вероятно изгореният Марс изигра ролята. Макар че тя почина на 28-ми. По управление на домовете неговата баба ми е в 10 дом. Марс при мен е У8.

Happy58

  • Гост
Re: Новолуние 16 Юни 2015
« Отговор #125 -: Юли 01, 2015, 12:03:51 pm »
Това новолуние ми е в 10 дом в тригон с Плутон в 3 и опозиция Нептун, точни. Почина бабата на моя съпруг. Вероятно изгореният Марс изигра ролята. Макар че тя почина на 28-ми. По управление на домовете неговата баба ми е в 10 дом. Марс при мен е У8.

Я, кой се е появил  :38: - привет  ;)

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Новолуние 16 Юни 2015
« Отговор #126 -: Юли 02, 2015, 07:33:54 pm »
Здрасти, Хепи!  :-* Заета съм съм в реалния живот и за виртуалния нямам много време. =***= Край на офтопика!

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Новолуние 16 Юни 2015
« Отговор #127 -: Юли 09, 2015, 08:37:37 am »
Това новолуние ми беше в опозиция с луната - 3 гр. орбис.

Когато Меркурий, управител на новолунието, направи опозиция с луната разбрах неприятни неща. Новини - Меркурий. Засягат ме пряко като жена и майка, както и детето ми.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 16 Юни 2015
« Отговор #128 -: Юли 09, 2015, 02:25:37 pm »
Новолунието в 10д квадрат с Меркурий У1, У10 в 1д, а Луната ми е У11 в 7д-
жена от колектива, която се бараше за приятелка, срина репутацията ми в колектива- подразбрах го на другия ден, след Новолунието, по поведението на хора, които допреди това се радваха като ме видят, а тогава на мероприятието се правеха, че не ме познават, дори един грубо ме вдигна от стола, на който бях седнала, че това било неговото място, но бил станал да снима. Няма начин да не е им казала, какво съм ѝ писала месец преди това, но пречупено през призмата на това, което на нея ѝ изнася.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Новолуние 16 Юни 2015
« Отговор #129 -: Юли 31, 2015, 09:30:22 pm »
Торони, има още проявления по това новолуние. Предложиха ми втора работа, приех. Работното ми време позволява. Не е чак голяма оферта, но е нещо. Аз имам мерк в двоен знак в 10 дом, случва се през годините да работя две неща едновременно. Той, меркурий "държи" стелиума от новолунието. Квадратът с нептун е проблемът. Успявам, умея както в детството да се отвея дори като съм на кафе с приятелки. Гледам бора отсреща, или розата и си внушавам, че съм някъде и се чувствам там, страхотно. Все едно съм на две места,ха, шизофренното е така-два живота в един и персонажите не знаят един за друг. :-\
Значи нептун транзитно-тронов и меркурий в близнаци са ключови. Там е симптоматиката. С времето съм най-зле, дати и дни от седмицата, но то е от вътрешно ритане, знам.

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Новолуние 16 Юни 2015
« Отговор #130 -: Август 01, 2015, 07:15:53 pm »
Торони, има още проявления по това новолуние. Предложиха ми втора работа, приех. Работното ми време позволява. Не е чак голяма оферта, но е нещо. Аз имам мерк в двоен знак в 10 дом, случва се през годините да работя две неща едновременно. Той, меркурий "държи" стелиума от новолунието. Квадратът с нептун е проблемът. Успявам, умея както в детството да се отвея дори като съм на кафе с приятелки. Гледам бора отсреща, или розата и си внушавам, че съм някъде и се чувствам там, страхотно. Все едно съм на две места,ха, шизофренното е така-два живота в един и персонажите не знаят един за друг. :-\
Значи нептун транзитно-тронов и меркурий в близнаци са ключови. Там е симптоматиката. С времето съм най-зле, дати и дни от седмицата, но то е от вътрешно ритане, знам.

Енигма, чудесна е новината за допълнителната работа :clap: Аз някак  не усещам засега проява по това новолуние.  Но виж - при мен шизофрениийката много добре си я движа - с тази разлика, че обичам да комбинирам двойния живот и персонажите се разбират отлично  помежду си :38:

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Новолуние 16 Юни 2015
« Отговор #131 -: Август 05, 2015, 10:13:21 pm »
Енигма, чудесна е новината за допълнителната работа :clap: Аз някак  не усещам засега проява по това новолуние.  Но виж - при мен шизофрениийката много добре си я движа - с тази разлика, че обичам да комбинирам двойния живот и персонажите се разбират отлично  помежду си :38:
Не може да няма проява, дори му дават почти 7 и повече години време за влияние.
Ти си със силен сатурн, меркурий и луна секстил в знаци, задаващи повече приземеност и конкретика-чудесно за един близнак.
За мен новолунието е както казват спира тока,лампата угасва, после светва-и виждаш нещата по-големи и по-ярки. Обикновено по теми, които не са ти били дневен ред.
Вчера разбирам, че последният жив роднина по съребрена линия ще навлезе отново в живота ми/ добре, че не е и в дома ми/- до края. Имаме горчив, кармичен минал опит. Готова съм за нов поглед, ще видим.
Имам усещане, че новолунието задава външни съдбовни акценти.

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Новолуние 16 Юни 2015
« Отговор #132 -: Август 06, 2015, 10:23:11 pm »
Не може да няма проява, дори му дават почти 7 и повече години време за влияние.
Ти си със силен сатурн, меркурий и луна секстил в знаци, задаващи повече приземеност и конкретика-чудесно за един близнак.
За мен новолунието е както казват спира тока,лампата угасва, после светва-и виждаш нещата по-големи и по-ярки. Обикновено по теми, които не са ти били дневен ред.
Вчера разбирам, че последният жив роднина по съребрена линия ще навлезе отново в живота ми/ добре, че не е и в дома ми/- до края. Имаме горчив, кармичен минал опит. Готова съм за нов поглед, ще видим.
Имам усещане, че новолунието задава външни съдбовни акценти.

Нямам засега различни от обичайните  събития.Единственото, което е акцентирано при мен, продължава да бъде силно безпокойство и повишена раздразнителност. Аз съм от хората, които са много търпеливи, дълго гълтат и трупат в себе си(Марс в Рак), но когато конеца се скъса и избухна ....помнят ме с години - думите са равни на камъни (Меркурий квадрат Уран) .
Не разбрах само на кое точно астрологично събитие му дават над 7 години влияние? Нещо изпуснах нишката..