Автор Тема: Пълнолуние 31 юли 2015г.  (Прочетена 15153 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние 31 юли 2015г.
« Отговор #30 -: Юли 29, 2015, 12:42:27 pm »
Карти със силен Уран, да се подготвят за прозрения, но от/ в минали преживявания, събития в сферите, отразени от домовете, където попада лунацията-Сатурн е стационарен, а Уран ретрограден. Ако Пълнолунието във Водолей активира натална планета,  при същата природата  ще е отворена да се изживее по един уникален начин с другите, но без излишна  самонадеяност и своенравие. При някои нуждата да създадат свое общество, група от приближени със сходни емоционални нужди и интереси, е достигнала кулминационна точка и при първия плавен аспект от транзит към пълнолунието, се случва."Капанът" в тази лунация, която уж е освободена от "досадници" е склонността към фанатизъм в действията и мислите. Много често хората със силен акцент на Водолей/Уран в картите си, стават фанатици в/ за някоя област, след като другите/ обществото не им връща обратна връзка, че са се родили гениални, гении.
Ще е полезно и приятно всеки ,който пожелае да сподели след около седмица, какви внезапни промени е предприел интуитивно, за да се почувства по-удобно в съответната активирана област, сфери от Пълнолунието във Водолей. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Пълнолуние 31 юли 2015г.
« Отговор #31 -: Юли 29, 2015, 01:23:16 pm »
Хепи, как ЮЛВ да не върши работа- това е миналия опит, в него се приютяваме всеки път като ни е нанагорнище от СЛВ, пример- един "приятел"със Сатурн върху моя СЛВ ми мътеше главата, но болезнено, това ме върна при моя мъж, на който Слънцето е в съвпад по знак с моя ЮЛВ в 5д., моя сигурен пристан.

Акрукс, какво общо имат "мъж" и 5 дом? това че неговото Слънце е в съвпад с твоя ЮЛВ означава само, че се познавате от предишни животи/минало (ако го възприемаш така, но май не го) и той ще ти помага да се изявяваш. Сатурн върху СЛВ със сигурност не е лека работа, първо че е Сатурн, второ че това са нови взаимоотношения, които ще продължат и в следващи инкарнации, непознати за теб на момента - затова се чувстваш дискомфортно. Но няма как да "избягаш" от СЛВ и ти реално си вървиш по него. В твоето тълкувание просто смесваш различни неща.

Знам, че няма да приемеш обяснението ми, пиша го, ако на някой друг му е интересно. Затова няма и продължа :)

Happy58

  • Гост
Re: Пълнолуние 31 юли 2015г.
« Отговор #32 -: Юли 29, 2015, 01:24:20 pm »
Благодаря Happy58 ! Но винаги ми е било трудно по СВ да проявявам същността му..и винаги се връщам към ЮВ...кариерата..Там ми е лесно,отдава ми се повече отколкото семейните дела!

ванеса, на никой не му е лесно :) - но ти сега ще имаш някакви условия/предпоставки да направиш нещо по въпроса :) и съм сигурна, че ще успееш, дори да е нюню, стъпчица, мъничко :)

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Пълнолуние 31 юли 2015г.
« Отговор #33 -: Юли 29, 2015, 01:57:34 pm »
ванеса, на никой не му е лесно :) - но ти сега ще имаш някакви условия/предпоставки да направиш нещо по въпроса :) и съм сигурна, че ще успееш, дори да е нюню, стъпчица, мъничко :)
[/qu
 
И друго което ми подсказва,че трябва да се проявява СВ.....в момента транзитен  СВ върви към съвпад с рожден Плутон...а транзитен Плутон наближава  куспидата на 4 дом...

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Пълнолуние 31 юли 2015г.
« Отговор #34 -: Юли 30, 2015, 08:44:57 am »
При мен ще е в 3-ти дом и Луната прави съвпад с Меркурий и Сатурн, но квадратура с асц ми. Утре съм на интервю, дано и този път не ударя на камък  :012:

Liliq

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 33
Re: Пълнолуние 31 юли 2015г.
« Отговор #35 -: Юли 30, 2015, 08:23:01 pm »
 Пълнолунието точно върху Юпитер в 1 дом, диспозитор на Пълнолунието  Уран е на МС и управлява 2- ри дом  . :)
« Последна редакция: Юли 30, 2015, 09:08:21 pm от Liliq »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Пълнолуние 31 юли 2015г.
« Отговор #36 -: Юли 31, 2015, 10:00:48 am »
Не знам защо и дали не е заради пълнолунието, но се чувствам много отпаднал. Едва станах,сега пак ще полегна

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 31 юли 2015г.
« Отговор #37 -: Юли 31, 2015, 11:47:20 am »
Не знам защо и дали не е заради пълнолунието, но се чувствам много отпаднал. Едва станах,сега пак ще полегна
при всеки е различно, аз по пълнолуние се чувствам добре, нали съм пълнолунна  :)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Пълнолуние 31 юли 2015г.
« Отговор #38 -: Юли 31, 2015, 09:52:27 pm »
Днес сутринта бързайки за работа  да не ме завали дъжда,гърмеше силно ,въздухът беше като наелектризиран, светкавиците раздираха небето черно и ми просветна ,наведох се и си намерих сребърна халка с дата на сватба от миналата година -име и сърчице датата  е три дни преди нашата,ние направихме 30 год.брак ,миналата година,те още една нямат ,съдбата какво ли иска да ми каже,супер странно,а как искам да я върна ,сантимент си е ....

Happy58

  • Гост
Re: Пълнолуние 31 юли 2015г.
« Отговор #39 -: Юли 31, 2015, 09:54:33 pm »
Днес сутринта бързайки за работа  да не ме завали дъжда,гърмеше силно ,въздухът беше като наелектризиран, светкавиците раздираха небето черно и ми просветна ,наведох се и си намерих сребърна халка с дата на сватба от миналата година -име и сърчице датата  е три дни преди нашата,ние направихме 30 год.брак ,миналата година,те още една нямат ,съдбата какво ли иска да ми каже,супер странно,а как искам да я върна ,сантимент си е ....

залепи една бележка, че си намерила халка и като се обадят, питай какво пише на нея ... :) - идея само

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Пълнолуние 31 юли 2015г.
« Отговор #40 -: Юли 31, 2015, 10:18:33 pm »
 номера на обществено място ,на улицата  ::)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 31 юли 2015г.
« Отговор #41 -: Юли 31, 2015, 10:38:20 pm »
номера на обществено място ,на улицата  ::)
тогава в някое магазинче в близост да потърсят халката, ще знае номера ти само продавачката
не е хубаво да се загуби халка за този, кото я е загубил- моя приятелка преди години си загуби халката (златна) в морето, докато плуваше с мен и детето си- същата година нейния излезе на квартира с друга- бил се влюбил, имал нужда да изживее тази любов и такива ми ти неща
« Последна редакция: Юли 31, 2015, 10:40:17 pm от akruks »

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Пълнолуние 31 юли 2015г.
« Отговор #42 -: Юли 31, 2015, 10:40:40 pm »
Това с халката е вярно. Майка ми така си я загубила и след няколко години се разведе.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Пълнолуние 31 юли 2015г.
« Отговор #43 -: Юли 31, 2015, 10:41:11 pm »
тогава в някое магазинче в близост да потърсят халката, ще знае номера ти само продавачката
не е хубаво да се загуби халка за този, кото я е загубил- моя приятелка преди години си загуби халката (златна) в морето, докато плуваше с мен и детето си- същата година нейния излезе на квартира с друга- бил се влюбил, имал нужда да изживее тази любов и такива ми ти неща
А после завърна ли се при нея?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 31 юли 2015г.
« Отговор #44 -: Юли 31, 2015, 10:44:17 pm »
А после завърна ли се при нея?
не, тя се разболя от шизофрения, а той се раздели с онази на втората година и заживя с нейна приятелка,