Автор Тема: Смяна на местоживеене - релокационна карта  (Прочетена 6769 пъти)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Смяна на местоживеене - релокационна карта
« Отговор #15 -: Октомври 20, 2015, 10:47:31 pm »
Аз - както  starinthenightsky и MayFlower са го посочили :)

Над силата е само умението да я владеем!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Смяна на местоживеене - релокационна карта
« Отговор #16 -: Октомври 21, 2015, 08:21:23 pm »
Аз разбрах въпроса на Веско по друг начин - така: родена съм в България, отивам за 3г в САЩ. Кои солари за тези 3г са по-верни, ако се правят с локация САЩ или с локация България. Наталът си е фиксиран, разбрах, че пита за локацията за солара.
Да, точно това ми беше въпроса. А освен за соларите, и за лунарите също.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Смяна на местоживеене - релокационна карта
« Отговор #17 -: Октомври 23, 2015, 09:16:23 am »
Аз скоро имах лунар, който почваше докато бях в чужбина. Съвпадът Юпитер венера по принцип беше в 12ти дом, при релокацията се преместваше в първи. Събитията бяха точно по Юпитер и венера в първи дом.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Смяна на местоживеене - релокационна карта
« Отговор #18 -: Октомври 24, 2015, 10:47:57 am »
Ако се преместя да живея в София, Асц ми отива в Лъв и съвпада с Регул, а Нептун отива на к5. Към тази карта построявам транзити и т.н, правилно ли съм разбрала?

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Смяна на местоживеене - релокационна карта
« Отговор #19 -: Октомври 24, 2015, 11:02:52 am »
Ако се преместиш да живееш на място, различно от рожденото - наталната карта на се променя. С новата локация ще построяваш солар, лунар, другите възвратни карти, транзити и т.н. Картата за дадено събитие се прави за  мястото, на което си, когато се случва :)
Над силата е само умението да я владеем!

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Смяна на местоживеене - релокационна карта
« Отговор #20 -: Октомври 25, 2015, 11:34:29 pm »
От темата за пълнолунието се сетих, че щях да гледам почасово за събитията на този ден. В 8:25 имам час при хирурга, очаквам да ми свали конците.

Точно тогава АС за този час ми е в 8 дом, в Скорпион, в съвпад с Венера и СЛВ, квадрат с нат.Луна в 6 дом.
Пак тогава тр. Луна в е на К6 за часа на събитието.
Над силата е само умението да я владеем!

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Смяна на местоживеене - релокационна карта
« Отговор #21 -: Ноември 06, 2015, 12:01:54 am »
Понеже тук коментирахме дневните карти - включвам се с една дневна и една часова :)

Мъжът ми има второ интервю за работа - в понеделник. При него натален Уран е в 7 дом. При първото интервю Слънцето беше в съвпад с Уран. При второто - Меркурий У6 и У2 е в съвпад с Уран в 7 дом и дневният АС е върху тях. Натален Юпитер е в тригон с тр. Венера в 6 дом. Сатурн У10 е в тригон с Фортуна :)

В часа на интервюто - АС в съвпад  с нат.Фортуна :)
Над силата е само умението да я владеем!

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Смяна на местоживеене - релокационна карта
« Отговор #22 -: Ноември 10, 2015, 09:53:06 pm »
Понеже тук говорихме за сезонните карти и за да не отварям нова тема - starinthenightsky бих искала да ти благодаря, че ме насочи :)

Поиграх си да намеря точния час, ако някой се интересува - 23.09.2015, 11:21 - Слънцето е на 0 гр и 0 минути във Везни :)

Е, шашнах се - колко е точна картата. Точно по това време съм била на операционната маса за операцията на гърдите :)

Сезонният АС минава точно през нат. Венера, а тя е в тригон с Хирон на наталния АС.

Тр. Луна е в квадрат с нат. Хирон - точно емоционалния дискомфорт от тази и следващата операция, това, че до края на ноември не мога да говоря и прочие .... Луната в Козирог - студено ми е, скрила съм се в пещерата ...

Квадрат на натално и тр. Слънце - пак виждам общия дискомфорт на постоперативния период.

Нат. сатурн в секстил с тр. Слънце и СЛВ - утвърждаване на нови ценности (в семейството, с любимия човек и в сексуален план).

И сезонен МС през тр.Марс в 6 дом - ще имам сили да се справя и преодолея всичко :)

Веднага си ги нагласих нещата за периода от есенното равноденствие до зимното слънцестоене, а второто съвпада със солара ми, защото Слънцето ми е на 29 гр и 54 мин в Стрелец :) Но ще е гадничко - тр.Луна опозиция на нат. Венера и квадрат с нат. Луна :(

Как мислиш?
« Последна редакция: Ноември 10, 2015, 10:33:13 pm от a.l.e.n.a »
Над силата е само умението да я владеем!

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Смяна на местоживеене - релокационна карта
« Отговор #23 -: Ноември 30, 2015, 01:19:55 pm »
Хм, промяната на мястото може да се отрази само на домофикацията на солара. При мен в предстоящия солар Венера е на соларен АС. Ако съм в София се пада на последния градус от 12 дом. Често обаче напоследък на рождения ми ден сме в Стара Загора, защото там в близост посрещаме Бъдни вечер. Сега още не сме решили - но ако решим да сме там ... Венера остава на няколко градуса преди соларния АС в 12 дом .... съществено ми се вижда :)
Над силата е само умението да я владеем!