Автор Тема: За една рисунка  (Прочетена 13737 пъти)

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: За една рисунка
« Отговор #30 -: Ноември 03, 2015, 11:22:21 am »
Забравих да добавя, че съм на 1-во място във втора възрастова група. :)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: За една рисунка
« Отговор #31 -: Ноември 03, 2015, 11:31:29 am »
Aquarius,  няма ли я тази рисунка, изтрита ли е, аз не я виждам никъде. Ако е наградена/отличена, остави я да й се радваме  :72:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: За една рисунка
« Отговор #32 -: Ноември 03, 2015, 11:55:42 am »
Покаже се, скрий се, покаже се, скрий се.... Който спи, Делфи, само суче мустак и се дзвери   :043:

Нищо, ако и да не сме я видели, зорлем никой ни не кара да я купуваме, тъй че няма да ѝ търсим кусури.
Тоест, честито, браво, Водолейче, въобще браво на всички, които се осмеляват да си покажат творбата.
В нашенски форум това е само по себе си кураж, който Сатурна ми дълбоко адмирира!
De omnibus dubitandum est

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: За една рисунка
« Отговор #33 -: Ноември 03, 2015, 12:03:23 pm »
:d030:
Права си, Диянка, докато успея да се ориентирам и тя изчезнала, размотавам се и ето на - изпуснала съм момента. Нищо. Ще съдя за творбата по коментарите.  :clap:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: За една рисунка
« Отговор #34 -: Ноември 03, 2015, 01:37:16 pm »
Akruks, колко млади хора творци на нейната възраст познаваш, които са отличени и по медиите със свои собствени произведения на изкуството ? Аз приветствам този тип "самоизтъкване"  и  тук, защото го приемам като специално споделено с нас в отговор на нашето компетентно мнение и подкрепа. Който имаше желание изрази своето мнение и препоръки по картината без да се опитва  "реже крилата " на младото момиче. И нека не забравяме, че всеки се самоизтъква,  по своя си начин, бил той видим или невидим за всички и тук, и не тук, и на възраст, на която би трябвало  да се е научил, кротко да изчака да бъде отличен от другите.  :)
Много млади познавам, които редовно получават отличия/награди за свои творби, ето част от тях: https://www.facebook.com/ArtSchoolKolorit/?fref=nf
Голямата ми дъщеря, когато беше малка, също редовно получаваше награди и пишеха за нея по вестниците, които още не бяха само сайтове, че нали интернета е от 1998г  :)
Далече съм от мисълта да режа крилете на когото и било, писала съм на Aquarius относно нейния талант и желание за рисуване още когато обсъждахме натала ѝ, така че обвиненията ти към мен са неуместни. Пожелах да сме по-точни в изказа, когато споделяме дадено събитие, нищо повече и нищо лично! Не се прави на добрата фея на чужд гръб, един вид- ето, видите ли- лошата, злобна, груба akruks Ами може и да съм загрубяла, знам ли, нали има приказка, че едно куче като го подгониш като бясно, то наистина побеснява :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: За една рисунка
« Отговор #35 -: Ноември 03, 2015, 01:39:54 pm »
Забравих да добавя, че съм на 1-во място във втора възрастова група. :)
Честито! Да ти се множат наградите и отличията!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За една рисунка
« Отговор #36 -: Ноември 03, 2015, 01:52:03 pm »
Ако разсъждаваме по хороскопа на Aquarius /не коментирам картината/, струва ми се, че от нея би се получил много добър художник портретист, също така в жанра пейзажи, натюрморти. С голямо внимание и техничност възпроизвежда всеки детайл, личи си колко се старае. Според мен по-трудно биха ѝ се отдавали абстрактни и модернистични картини, с фентъзи елементи. Към техниката на изпълнение, както казах, нямам никакви забележки /впечатлена съм/, но евентуално би могла да поработи и върху въображението. Колебая се да определя какъв стил най-добре би ѝ импонирал - може би импресионизмът?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: За една рисунка
« Отговор #37 -: Ноември 03, 2015, 02:38:14 pm »
Колебая се да определя какъв стил най-добре би ѝ импонирал - може би импресионизмът?
По мое виждане, според натала и рисунката, която сподели, успешно може да се занимава с ландшафна архитектура  :)

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: За една рисунка
« Отговор #38 -: Ноември 03, 2015, 02:53:32 pm »
Много благодаря за мненията, но май е по-добре вече да спираме темата, че много внимание ми се обърна. :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За една рисунка
« Отговор #39 -: Ноември 03, 2015, 02:54:44 pm »
Въобще не се замислих в тази насока - доколкото се сещам, бях писала дизайн, когато коментирахме картата ѝ, но май не се сетих за архитектура. Усета към формата, структурата и детайла го има, но за толкова сложна специалност трябва да се възпитава умът - да се научим на търпение, висока степен на концентрация. И много трябва да се учи, да.  :72:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui