Автор Тема: Месечни карти таро  (Прочетена 99084 пъти)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечни карти таро
« Отговор #150 -: Януари 07, 2016, 08:33:13 pm »
Ииии за мен февруарски карти: горе 9ч/ справедливостта - мага - обесеният



« Последна редакция: Февруари 24, 2016, 09:52:40 am от Скорпионче »
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Месечни карти таро
« Отговор #151 -: Януари 11, 2016, 04:22:34 pm »
Момичета, напоследък нямам много време, но обещавам, че ще се реванширам скоро   :72:
Благодаря на всички за картите  :-*
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Happy58

  • Гост
Re: Месечни карти таро
« Отговор #152 -: Януари 12, 2016, 08:58:17 am »
февруари за Хепи: горе маг; император - пп - 7ч

Февруари ще ти донесе трудна комуникация с мъж.(ще продължите да контактувате - предимно по интернет/ телефон, но по-рядко) Като че ти ще чакаш все той да те потърси първи. И като цяло комуникацията ти с околните ще бъде трудна.
Относно работата ти може да получиш новини, които ще те объркат или напротив - може да развихрят въображението ти. Може и вид обучение да ти предстои?



Скорпи, очертава се аз да обучавам друг - това става ли?

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечни карти таро
« Отговор #153 -: Януари 12, 2016, 11:26:09 am »
Може, Хепи. 
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечни карти таро
« Отговор #154 -: Януари 19, 2016, 09:15:45 pm »
И тук давам обратна връзка, че тези дни ми започват лекциите, и няма да имам време.

Скорпионче,


цепя на 

да не се занимаваш този месец с някакви наследствени неща? може жена да е замесена. и да е на вътрешно ниво, ще завърши благополучно започнатото и ще си доволна.

Подкрепата и опората на братовчедка ми се отрази добре.


Карти за януари за Скорпиончето

ц.РЖ/ 6ж+2м+3п


Оо много успешен месец, Скорпи се очертава особено в работата/учението. Там ще имаш заслужено признание и ще ти се радват близките. Новина или събитие, което ще те изненада, ще се чудиш как да реагираш. Възможно е пътуване или леко напрежение през януари.

В началото ми беше труден месец, но от днес нещата се обърнаха коренно. И то в положителна посока - доволна съм!

Таро за Януари за Скорпи.

                     Творчество              Миналите животи               Товарът

          

Скорпи, като да искаш да дадеш на някого нещо, а той да не го приеме, да не хареса нещо, което си направила за него или за вас. Може да е човек от миналото ти или ситуацията да ти напомни за някоя такава стара ситуация, отпреди, нещо което ще те разстрои. Има го и това, че ти ще преекспонираш проблема и ще се почувстваш натоварена. Може да се почувстваш принудена да се съобразиш с желанията на друг човек, което няма да ти е по сърце и това да те натовари още повече.
Но пък имаш решение - да не го правиш. Да се съобразиш със себе си. Ти прецени как да реагираш.  :58:

Неприет жест, но и аз проумях къде бъркам.

п.с. като допълнение - този месец акцентът пак беше по 5 дом и моите любовни вълнения.  ;D Не знам от това ли, от какво, но започнах да сънувам много ярки и вълнуващи сънища, отново се върнах към медитацията и хоби, което ме успокоява.
Въпреки, че започнах годината  с тежък емоционален товар, смело мога да заявя, че този ми период е към своя край.
Ооо, забравих най-важното - започнах да ходя на фитнес.  ;D Пак съм на вълна отслабване.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Месечни карти таро
« Отговор #155 -: Януари 27, 2016, 06:41:16 pm »
Януари за Тренди: горе 2п, ДЧ - 8м - КЖ

Тренди, дали пък няма да имаш блокиране на творчески сили? Сякаш умът ти ще блуждае по съвсем различни пътеки - може да е намесен мъж. Той да е причина за липсата на концентрация при теб. Но ти нещо вътрешно сама ще се блокираш - някакви страхове ще те контролират и объркват.
ДЧ+8м - през януари ще приключиш с полагането на грижи към другите; просто ще се оттеглиш и като те помолят да изпълниш някой ангажимент, ще си намираш ред оправдания - това ще е най-правилното решение, ако искаш да запазиш силите си.



Януари почти изцяло премина в работа, подписах работен договор, който ме вързва жестоко (8м). Имах обучение, което допълнително ме натоварва. Имаше колебания при мен относно работата. КЖ- ми е шефът.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Месечни карти таро
« Отговор #156 -: Януари 27, 2016, 06:44:05 pm »
Тренди,


цепя на

много сатурн и тук
мисля, че може някой да те подведе и разочарова и ще си го изстрадаш вътрешно

С тия Сатурнови карти имах много ангажименти и задачи. Нараниха ме с думи, ама ми мина. Да си говорят каквото си искат.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Месечни карти таро
« Отговор #157 -: Януари 30, 2016, 12:27:13 pm »
Да съживя малко темата тук. Някой доброволец може ли да ми дръпне едно таро за февруари ?  :-*
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Месечни карти таро
« Отговор #158 -: Януари 30, 2016, 02:16:42 pm »
Буболина,


цепя на

този месец ще отстояваш себе си. много сатурн и много водолей. ще се погрижиш за нещо като действаш по различен от обичайния начин

За Боболина.

                              Творецът                 Миналите животи                  Творчество

          

С някаква творческа дейност ли се занимаваш? Или имаш идеи да направиш нещо различно? Виждам някакво вълнение, може би лека тревога дали нещата ще се получат, особено ако преди се е случвало да претърпиш неуспех в някакво подобно начинание. Но няма място за безпокойство, ще успееш да изразиш себе си и идеите си и ще се чувстваш щастлива от това :)  :58:

Благодаря за картите, момичета, съвсем на място са! Трудно начало на месеца, конфликтно, в което трябваше ясно да заявя позицията си и да се боря за нея. Но след това всичко си дойде по местата. Няколко творчески ситуации, които ми дадоха възможност да покажа коя съм, да дам най-доброто от себе си в полза на околните, да реша проблем, който за другите изглеждаше нерешим, а за мен остана хубавата енергия от удовлетворението. Силни тревоги по здравословен проблем в края на месеца.

Ако теглите карти за февруари, моля ви да ме включите отново! :58: :08:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #159 -: Януари 30, 2016, 03:04:52 pm »
февруари за Емма: горе императрицата; колесницата - 6ч - жрицата

Емма,  :38: при теб виждам период на покой. През месеца често ще обръщаш поглед назад в миналото. Но 6ч може да значи, че ще проявяваш дребни, но трогателни жестове към околните. Възможно ли е да се наложи да гледаш някое детенце?
И последно - може да спреш твои или на партньора пориви за дете, за ваше дете.



За Ема

                             Миналите животи                    Отлагане                        Тишината

        

Емче, ще ти се иска да се усамотиш, да отложиш "срещата" с някого или нещо. И пак Луната ....
Дърпа те теб миналото, но повече ти му даваш сила за това, объркана си и предпочиташ да стоиш на скрито, там където ти е познато, макар и не толкова комфортно. Иска ти се да е друго, да е цветно. Може да ти е хладно, да ти е далечно някак .....Имаш нужда от усамотение, наистина, дай си го. Не мисли, отвори се за това, което Вселената има да ти каже.  :-*

Утре продължавам с другите момичета :)

Месечни за Емс

ц. Отшелник/ 7ж+Сила+4ч



Такаа виждам едно отегчение при теб, Емс, едно такова желание за уединение, ако щеш изолиране от претенциите и суетата на хората. Месец на борби и надмощие, но накрая ще имаш нужда от почивка. Според мен е добре да се отделиш малко от светските събития и да се отдадеш на релакс и четене на хубави книжки. Леле, Емс май ще ти се наложи да общуваш със скучни и не толкова приятни хора. Месец изпълнен с препятствия, които ще калят духа ти.


Момичета, много сте точни. Всички по някакъв начин ми предрекохте уединение. Аз наистина имах нужда от такова. Не ми се получи на 100%, но лошото време много ми помогна да си оставам по-често у дома. И да си почивам.
Общувах и със скучни хора. Темата за децата си е някакво фоново звучене. Имах и дребни притеснения, но въпреки тях ми беше по-спокоен месец.

Ще тегля месечни карти.  :08: За седмични не знам дали ще сколасам.  :85:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Месечни карти таро
« Отговор #160 -: Януари 30, 2016, 03:07:33 pm »
Емс, цитирала си Скорпинчето, ама тя ни тегли по-рано за февруари  :012:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #161 -: Януари 30, 2016, 03:34:24 pm »
 :012: :012: :012:

Вярно.  :012: :85:
В край на февруари ще я цитирам отново.  :57:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечни карти таро
« Отговор #162 -: Януари 31, 2016, 06:57:26 am »
И за мен,  ако може, февруарски.  :58:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

yonita

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 26
Re: Месечни карти таро
« Отговор #163 -: Януари 31, 2016, 11:58:16 am »
Мога ли  и аз да помоля за карти за февруари...

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #164 -: Февруари 01, 2016, 12:35:03 am »
Месечни карти за Витце.

               Деветка пентакли             Шестица жезли                 Страшният съд



Месец на противоречията ще е, Витце. В началото на месеца може да ти е по-спокойно, да търсиш сигурността. Ще искаш да се радваш на дребните неща, които те правят щастлива - хубава музика или филм. Може да се занимаваш с нещо творческо, нещо женско. Поглези се. Няма да ти е самотно в заниманията, дори да си сама. След това те очакват новини. Може и съобщение от повече хора, които са тръгнали на път. Новините или това, което ще пристигне при теб, то може да промени приоритетите ти. Наученото може да ти донесе знание за нещо, за което си се колебала. Ще ти се отворят очите. Не и без малка доза болка. Но истината ще ти даде желание да приключиш с онова, което не струва времето и емоциите ти. После ще си като преродена. Обещавам.  :-*

Последната карта е Паж чаши.



И той говори за новини, явно свързани с чувствата или отношенията с други хора. Хайде, ще ти се младее по дух и действия.  :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.