Автор Тема: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог  (Прочетена 47806 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #60 -: Януари 29, 2019, 09:42:53 am »
Аз освен да стана богата -друго не виждам  :012: Аа, или да умръ аз- или всички, което винаги е опция при тази свръхнежна компания от злобилски планетки  ;D

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #61 -: Януари 29, 2019, 03:49:56 pm »
Аз освен да стана богата -друго не виждам  :012:
Пожелавам ти го!
 :13:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #62 -: Януари 31, 2019, 10:37:56 pm »
Вчера следобеда слушах някаква астроложка по радио Пловдив, която казваше, че този съвпад на трите планети се случвал изключително рядко, не знам на колко си години, и по цялата планета щяло да има големи катаклизми. Пропусна да спомене какви.
Има ли нещо вярно в това иначе?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #63 -: Февруари 01, 2019, 08:39:16 am »
Благодаря, Акрукс!
През 82-а още не съм бил роден, притеснителното ми е, че този съвпад догодина ще се случи в моя 12 дом.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #64 -: Февруари 01, 2019, 11:26:30 am »
Благодаря, Акрукс!
През 82-а още не съм бил роден, притеснителното ми е, че този съвпад догодина ще се случи в моя 12 дом.
Е и? Все в някой дом се случва, нали затова е Юпитер в дружинката, че да смекчава евентуално неблагоприятни последици, ако са налице предпоставки за това- негативни аспекти с лични планети и други. На теб Юпитер е диапозитор на слънчевия знак, тъй че съвпадът може да ти бръкне в душичката за твое добро, Сатурн отстранява ненужното,  а Плутон трансформира съзнанието

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #65 -: Февруари 01, 2019, 02:26:21 pm »
Кога ще е този съвпад,Плутон,Сатурн,Юпитер,не видях да има такъв скоро?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #66 -: Февруари 01, 2019, 02:39:30 pm »
Кога ще е този съвпад,Плутон,Сатурн,Юпитер,не видях да има такъв скоро?
Догодина, но трите планети в точен градус няма да се съберат, точно ще се съберат Слънце, Меркурий, Сатурн и Плутон в 23-тия градус на Козирог на 13 януари 2020, Юпитер по това време е на  9 градуса, когато достигне 23градуса, Сатурн ще е избягал във Водолей

Cakeart

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 1
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #67 -: Февруари 04, 2019, 03:06:58 pm »
Здравейте на всички,  :08: съвсем прясно нова съм във форума  и съм абсолютен начинаещ любител в астрологията:58: Следя с интерес всичко защото и аз го очаквам тоя съвпад. Мен плутон ме подкара още от 2017 година, когато навлезе в четвъртия ми дом и започнаха конфликти с баща ми, наталното ми слънце е в 4д козирог, след няколко дни и сатурн ще влезе в 4д, а плутон ще докосне наталното слънце през април, ще видим какви чудеса ще стават, но определено ще има случки.  :72:

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #68 -: Февруари 04, 2019, 08:00:46 pm »
И при мен се получава интересно. Акцентът за годиниата е върху 9-ти дом, където са соларен Асц и по профекции, там се случва съвпадът на транзитните планети върху дир. Сатурн. Това е шанс да разбера 9-ти дом, че ми е бил малко мътен досега. Ще работя върху светогледът.  :engel016:
« Последна редакция: Февруари 04, 2019, 08:09:20 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Sun_Shine123

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 76
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #69 -: Март 11, 2019, 05:19:32 pm »
Здравейте, нова съм във форума, реших да пиша, защото съм притеснена за този съвпад на сатурн и плутон, който е в моя 7 дом ...не знам какво да очаквам ...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #70 -: Март 11, 2019, 06:19:44 pm »
Здравейте, нова съм във форума, реших да пиша, защото съм притеснена за този съвпад на сатурн и плутон, който е в моя 7 дом ...не знам какво да очаквам ...
Зависи от наталната позиция на планетите,какви аспекти правят и ще аспектират ли нещо от 7 дом.Най-общо казано срещи със сатурнови хора и плутонови такива.Това е оста на взаимоотношенията и зависи на каква възраст си,може брак,ако има указания,или напрегнати отношения с партньор, ако имаш планети в 1 ви.В градусът в който е съвпадът-23* имаш ли планета,куспида,независимо от знака?
« Последна редакция: Март 11, 2019, 06:22:38 pm от Сафо »

Sun_Shine123

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 76
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #71 -: Март 12, 2019, 09:13:52 am »
Зависи от наталната позиция на планетите,какви аспекти правят и ще аспектират ли нещо от 7 дом.Най-общо казано срещи със сатурнови хора и плутонови такива.Това е оста на взаимоотношенията и зависи на каква възраст си,може брак,ако има указания,или напрегнати отношения с партньор, ако имаш планети в 1 ви.В градусът в който е съвпадът-23* имаш ли планета,куспида,независимо от знака?

Здравейте, на 31 години съм, зодия Везни, Асцедент Рак. За съжаление не съм толкова навътре в тълкуването на аспектите и въобще на планетите. Виждам аспекти на Сатурн и Плутон към натални планети, натална Венера, по-точно, която е в 5 дом и това също малко ме притеснява ...ако на някой му е интересно давам данните си: 06.10.1987/ 22:30 ч./ Ямбол  :-*

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #72 -: Април 20, 2019, 04:31:54 pm »
Малеййй!
Аз с тих ужас чакам Плутон върху Венерата си на 21-градус,мислех си, че той ще отмине и тогава следват другите ,  но тази подробност ме хвърли в дерт.Точен квадрат към натален Юпитер.
Със сигурност ще е нещо партньорско, в 7 дом, кой У 5, 7 , кой съУ 5 , на дърти години я някоя лИбов, я някоя раздяла ще ме тресне, не изключвам и вариант за късна бременност.
Само да доживеем, пък каквото дойде.
Всъщност тр. Плутон върху моята Венера не беше толкова ужасен, напротив.
Но след всичките страсти, сега е ред на Сатурн, вече е почти точен съвпадът, но преди месец- два така се бях фиксирала в това кое ще е най-правилното решение за мен-касаещо  не само развитието на връзката ми, ами и работа, смяна на дом, даже държава. Ужасно несигурност и безпокойство ме бяха налегнали. Имах и продължавам да имам здравословни проблеми от Венерино естество.
Може би нещата ще се избистрят и влязат в релси след каро окончателно премине този съвпад.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #73 -: Април 20, 2019, 05:27:26 pm »
Всъщност тр. Плутон върху моята Венера не беше толкова ужасен, напротив.
Но след всичките страсти, сега е ред на Сатурн, вече е почти точен съвпадът, но преди месец- два така се бях фиксирала в това кое ще е най-правилното решение за мен-касаещо  не само развитието на връзката ми, ами и работа, смяна на дом, даже държава. Ужасно несигурност и безпокойство ме бяха налегнали. Имах и продължавам да имам здравословни проблеми от Венерино естество.
Може би нещата ще се избистрят и влязат в релси след като окончателно премине този съвпад.
Имала съм тези съвпади 81-82г, когато Плутон и Сатурн преминаха над моята Венера във Везни, страсти не е имало, но имаше силна воля и упорит труд, които вложих в спорта. При мен Венера е диспозитор на знака, в който е Слънцето и е във 2д, може това да е от значение за различните прояви на транзитите.

PADOCT

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 48
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #74 -: Април 25, 2019, 04:54:00 pm »
Леле, колко от отдавна я нищите тази тема. А аз едва вчера забелязах този стелиум. При мен са в четвърти дом, опозиция с Венера и тригон с Юпитер. По прогресии Луната минава върху натално Слънце, а по дирекции Марс се е залепил на асцендента. Със сигурност ще се случват случки. Надявам се приятни.