Автор Тема: Външен вид...астро'фактори ; )  (Прочетена 73559 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #60 -: Януари 30, 2014, 12:41:39 am »
едното - със сигурност много красиво, другото - много талантливо :)
да са ти живи и здрави сладураните

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #61 -: Януари 30, 2014, 08:37:15 am »
малката на 16г, нарисувана от сестра си по снимка от морето  :)

Много е красива Акрукс, освен това изглежда силна и своенравна. Цветът на очите твоят ли е?
De omnibus dubitandum est

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #62 -: Януари 30, 2014, 08:48:22 am »
Много хубава щерка имаш и въобще не прилича на българка, повече на скандинавка.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #63 -: Януари 30, 2014, 11:16:25 am »
Akruks,занимава ли се дъщеря ти професионално с рисуване ,интересен похват има при нея ?1? Има ли твърд аспект към Венера/Слънце и Хирон има ли аспекти към Светилата/Венера ,на ъгъл ?!?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #64 -: Януари 30, 2014, 11:18:05 am »
А защо много често вирнатото носле ,леко топчесто на върха ,е в компания с луничките ?!? ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #65 -: Януари 30, 2014, 11:59:55 am »
Акрукс, много е хубава дъщеря ти, а другата наистина рисува страхотно  :)

На мен ми излизат лунички през лятото, заради слънцето, после изчезват и това започна да става през последните няколко години. Това лято започнаха и бемчици да ми излизат, които за сега са незабележими и се надявам да си останат такива. Другото лято 50 фактор. Кожата ми е бяла, тънка, суха и силно чувствителна и слънцето не и се отразява хич добре. Преди няколко години бях заспала на плажа, естествено станах на мехури, от това изгаряне по гърба имам много лунички.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #66 -: Януари 30, 2014, 12:05:12 pm »
И аз да се присъединя към всеобщото мнение, че дъщерята на Акрукс е красавица. А за другата имам спомени, че се занимава професионално с изкуство, или поне е следвала нещо, свързано с изкуство. И аз изгарям много лесно, но нямам лунички. Кожата ми е супер чувствителна и много бяла, не мога да хвана тен никога, не обичам да се пека като кебапче на плажа  :012: :012:, съответно не нося много къси неща ( през и без това краткото лято при мен) защото ми е някак не толкова естетично с толкова бели крака. Тука гледам хората не ги бърка много, но на мен не ми е много приятно да гледам сирена по улицата  :D
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #67 -: Януари 31, 2014, 10:35:51 am »
Akruks,занимава ли се дъщеря ти професионално с рисуване ,интересен похват има при нея ?1? Има ли твърд аспект към Венера/Слънце и Хирон има ли аспекти към Светилата/Венера ,на ъгъл ?!?
  Професионално за сега не, все още следва магистратура, но помага на една професорка в нейните часове, при тях се казва аюданте- помощник бълг.превод, но не е на заплата, а получи стипендия във връзка с това. Отделно работи върху илюстрациите на една детска книга, но дали ще я издадат, за да ѝ платят, не се знае...

Има Меркурий У1, У5 в 9д  в квадрат с Луната в 5д и в съвпад по знак със Слънцето в 10д- водолей
Венера У12, съУ5 (вмъкнат знак везни има в 5д) е в съвпад със Сатурн У8, У9, У10 в 8д в козирог
Луна У2, У3 в края на 5д в точен тригон с Юпитер У7, 10 в 1д
Хирон е в рак във 2д в опозиция с Марс, Нептун и Уран в 8д

Благодаря ,за споделеното.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #68 -: Януари 31, 2014, 11:07:51 am »
...котешки очи с типичния за скорпион с асц скорпион пронизващ поглед, синьото в очите е от таткото

 :012: Мислех си да те питам дали това вироглаво/прямо пламъче в погледа не иде от скорпионщина някаква.  Споделяла съм и друг път впечатленията си, че изненадващо често скорпионски (и козирожки) асценденти около мен са светлооки и светлокоси.
De omnibus dubitandum est

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #69 -: Януари 31, 2014, 11:48:52 am »
...котешки очи с типичния за скорпион с асц скорпион пронизващ поглед, синьото в очите е от таткото

 :012: Мислех си да те питам дали това вироглаво/прямо пламъче в погледа не иде от скорпионщина някаква.  Споделяла съм и друг път впечатленията си, че изненадващо често скорпионски (и козирожки) асценденти около мен са светлооки и светлокоси.

Това е интересно като казус,Дияна ,защото цвета на очите ,не го определя АСЦ ,а Слънчевият знак ,а погледът е негов патент.Има ли планети около /на АСЦ при тези хора или управителя е в знак ,потвърждаващ цвета ?!?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #70 -: Януари 31, 2014, 12:43:17 pm »
Това е интересно като казус,Дияна ,защото цвета на очите ,не го определя АСЦ ,а Слънчевият знак ,а погледът е негов патент.Има ли планети около /на АСЦ при тези хора или управителя е в знак ,потвърждаващ цвета ?!?

Слънце + стелиум в Овен, асц. Козирог, луна точно на асц., Сатурн в риби - косата е светлопепелява, очите са сиви.

Слънце в Дева, Асц. Скорпион, марс в Стрелец, няма планети на Асц. - косата е старо злато, но не рижо, очите са сини.

Слънце в Стрелец, асц. Скорпион, Марс в Козирог няма планети на Асц. - зелени очи, сламено руса коса.

Слънце Овен, Асц. Козирог, Сатурн водолей няма планети на Асц.  - сини очи, сламено руса коса.

Асц. Козирог, Слънце Козирог, Слънце на асц. - сини очи, руса коса.

Познавам и още едно русо и сивооко Слънце + Мерк. в козирог със Сатурн в Лъв, но не му знам часа на раждане.

Верно са много тия.
De omnibus dubitandum est

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #71 -: Януари 31, 2014, 01:29:31 pm »
Дияна ,извинявай ,моя грешка ,не упр.на АСЦ ,а на Слънце като знак и дом, също има отношение към цвета на очите. :smiley_confused1:

Ето няколко примера и от мен:

Слънце Козирог,АСЦ Телец,Сатурн в 1-ви в Близнаци -пъстри очи към сиво-сини,кестенява коса

Слънце Козирог,АСЦ Лъв ,Сатурн в Овен в 8-ми дом-черно -маслинени очи с гарвано-черна коса

Слънце Козирог ,АСЦ Стрелец,Сатурн във Водолей -зелени очи ,кестенява коса

Може би има значение и къде живеят съответните Козирози ,на каква геогр.шир.  ::)


„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #72 -: Януари 31, 2014, 01:49:01 pm »
Явно има доста синеоки овнешки слънца. И аз съм със сини очи ( наситено синьо) , но го отдавам повече на тригона на уран със слънцето. Забелязала съм, че при аспект на уран със слънцето може да има сини очи. ( не винаги). При друго слънце в овен в тригон с уран : кафеви очи, но пък рижа коса и лунички. Аз съм с тъмно руса , пепелява коса.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #73 -: Януари 31, 2014, 02:23:41 pm »
Flora ,очите при Овен могат да бъдат както светли ,така и кафеникави,както ти сподели ,аспектите влияят и как е поставен Марс също.
А би ли споделила ,дали очите ти имат онази специфична бадемова форма на очите ,която се забелязва при вас Овни-те  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #74 -: Януари 31, 2014, 03:17:27 pm »
Ами, Рени, мисля, че да  :) Или поне аз я определям като такава. Ето тук ще сложа за кратко едното ми око ( малко зле бях с грима в деня на снимката, но се виждат цвета и формата)  ;)
« Последна редакция: Февруари 01, 2014, 11:44:49 am от Flora »
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name