Автор Тема: Кой може да е новият президент на Щатите ?  (Прочетена 13828 пъти)

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Кой може да е новият президент на Щатите ?
« Отговор #75 -: Ноември 08, 2016, 10:59:12 pm »
Къде съм споменавал анаретен Марс? :017: Рекох само, че между Слънцето и Луната няма отчетлив аспект.

Ако разглеждаш Хилари като Венера (само предполагам, че това имаш предвид), то Тръмп определено е Меркурий. И ако Венера е една идея по-добре разположена, то аспектът на Луната с Меркурий се уточнява преди този с Венера, а Меркурий е на самия ъгъл. Но пък изгорен.
« Последна редакция: Ноември 08, 2016, 11:11:01 pm от Reptil »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Кой може да е новият президент на Щатите ?
« Отговор #76 -: Ноември 08, 2016, 11:02:04 pm »
Не си, не си...:)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3357
Re: Кой може да е новият президент на Щатите ?
« Отговор #77 -: Ноември 09, 2016, 08:49:38 am »
Вместо да пускате някакви елективни карти, в които няма как да определите сигнификатори, можеше да пуснете лунния възврат на Хилъри.

Засега Тръмп води, но още не е стигнал необходимия брой, да видим дали ще стане. Доларът и дау джоунс са се сринали :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Кой може да е новият президент на Щатите ?
« Отговор #78 -: Ноември 09, 2016, 08:53:45 am »
Доларът не се е сринал
Честито на позналите :)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3357
Re: Кой може да е новият президент на Щатите ?
« Отговор #79 -: Ноември 09, 2016, 09:07:01 am »
Доларът не се е сринал
Честито на позналите :)

Мерси, аз още сигурно преди 6 месеца предположих за Тръмп заради аспекта на тр. уран към венерата му, която управлява МЦ и сатурн върху пълнолунието му.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Кой може да е новият президент на Щатите ?
« Отговор #80 -: Ноември 09, 2016, 09:10:12 am »
Трябва да преразгледаме саде сати-то
Някои раждат, други печелят избори, изобщо-индийците във форума да изровят някоя нова трактовка :)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3357
Re: Кой може да е новият президент на Щатите ?
« Отговор #81 -: Ноември 09, 2016, 09:25:02 am »
Аз знам, че мъжете се женят при съвпад на тр. сатурн с луна. Но при него ще стане точен аспекта декември, освен това тук имаме напрегнат аспект на светилата, т.е. активирани са едновременно от сатурн. Аз имам квадратура на светилата и при всеки аспект на сатурн към тях съм имала големи промени.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Кой може да е новият президент на Щатите ?
« Отговор #82 -: Ноември 09, 2016, 10:42:27 am »
Честито, Тръмп е новият президент, успя да бие Хилари. Едно момиче от нашата група позна /професионален астролог/, използва антични техники. А до последно медиите съобщаваха, че Хилари Клинтън води в надпреварата, това се казва медийна мъгла.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Кой може да е новият президент на Щатите ?
« Отговор #83 -: Ноември 09, 2016, 11:05:04 am »
Въх, каква стана тя… по натал Хилари изглеждаше по-вероятният президент. Постфактум все ще нагласим нещо от двете събитийни карти ;D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Кой може да е новият президент на Щатите ?
« Отговор #84 -: Ноември 09, 2016, 11:09:04 am »
Не съм им гледала по прогностични техники, само наталните карти. Ако се гледа само наталът, у Хилъри има по-голям потенциал да твори зло. Часът на раждане не е много точен, де. И все пак съвпад на Марс и Сатурн в кулминация в десен квадрат със Слънцето и в съчетание с Луна в Пурва Бхадра не е шега работа. Такива конфигурации не се дават случайно, а за специални "заслуги".

И нея я спрягаха за рептилска инкарнация. Този път не успяха!  ;D  :57:
« Последна редакция: Ноември 09, 2016, 11:11:28 am от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Кой може да е новият президент на Щатите ?
« Отговор #85 -: Ноември 09, 2016, 11:17:35 am »
Трябва да преразгледаме саде сати-то
Някои раждат, други печелят избори, изобщо-индийците във форума да изровят някоя нова трактовка :)

Силен му е 10-тият дом на Тръмп - Слънце в съвпад с Раху в знак на Венера. А пък 4-тият дом е с неблагоприятно влияние - дебилитирана Луна в съвпад с Кету. Не знаем транзитът на Сатурн в 4-тия му дом как му действа на ментално, вътрешно ниво. Това политиците гледат да не показват - какви слабости, комплекси ги тревожат. Но той с този силен 10-ти дом има възможност да прикрие слабостите си зад маската на успял човек, защото хората масово мислят, че успелите са щастливи. Настоящата му даша е благоприятна - Раху/Марс (йогакарака в Лагна).

Освен това при него дебилитацията на Луната може и да се неутрализира (Нича бханг йога) от положението на диспозитора й Марс в ъглов дом (от АС и от Луната), при което освен това Марс аспектира Луната.

Мога после да напиша сравнение за себе си, тъй като и аз съм в същия период, но при мен сатурновото влияние е по-силно по натал.

Не мисля, че може да има универсална работеща формула за Саде-Сати или изобщо за който и да е транзит. Всичко е според картата и затова е различно проявлението.
« Последна редакция: Ноември 09, 2016, 11:22:31 am от Mirabella »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Кой може да е новият президент на Щатите ?
« Отговор #86 -: Ноември 09, 2016, 11:17:42 am »
А дали часовете и на двамата са верни ?

Интересен въпрос, по който повечето астролози рядко се замислят, когато пристъпват към прогнози.
Доколко са верни не мога да кажа, разчитам на рейтинга на достоверност в астро.кома. При Тръмп е по-висок - AA, от най-прецизните уж. При Хилъри - DD, т.е. непроверен, с ниска степен на достоверност. Тъй че по- имаше логика да се правят прогнози за Тръмп и да се познае. Картата на Хилъри има нужда от сериозна ректификация.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3357
Re: Кой може да е новият президент на Щатите ?
« Отговор #87 -: Ноември 09, 2016, 11:33:35 am »
В чуждестранните форуми твърдят, че тази карта на Хилъри, с кету на асцедента е проверена.

В този смисъл ето пълнолунието на 22 телец, което предстои как беше достоверно. При Хилъри в седми дом - домът на враговете.
« Последна редакция: Ноември 09, 2016, 11:35:14 am от Terry »
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Кой може да е новият президент на Щатите ?
« Отговор #88 -: Ноември 09, 2016, 11:42:36 am »
Нямам представа какво твърдят в чуждестранните форуми, но официалният рейтинг на достоверност е много нисък.

Ако някой ѝ е направил ректификация и обявеният час се е потвърдил, може и така да е. Но аз с чужди ректификации не работя, не ги приемам за чиста монета, обикновено имам навика да ги проверявам. В случая обаче не виждам такава необходимост, тъй като не съм вземала участие в казуса тук.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4553
Re: Кой може да е новият президент на Щатите ?
« Отговор #89 -: Ноември 09, 2016, 12:25:38 pm »
Божко Тръмп май ще го короноват на юпитеров възврат -голяма комедия кога ще стъпи точно във владение? И Плутон му е подпрял Юпитера брей  :012: След време любителите на клишетата ще го включват в транзитите на добротвореца и ще се надяяваат хората -ще има тригон през януари когато е коронацията на дупитер към наталното му Слънце, пък Сатурн към Луната е друг аспект в новият му филм :012:
« Последна редакция: Ноември 09, 2016, 12:36:57 pm от Ребека »