Автор Тема: Пръстеновидно Слънчево затъмнение Дева 09" 21"  (Прочетена 5086 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Пръстеновидно Слънчево затъмнение Дева 09" 21"
« Отговор #15 -: Август 10, 2016, 12:36:59 pm »
Затъмнението както писах по-горе активира съвпада марс Сатурн, а те са диспозитори на транзитни уран и плутон, т.е. продължава по видоизменен начин ехото на мунданната квадратура уран плутон. Тъй като са в квадратура с Нептун, включваме и него в играта :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

liamfieta

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 81
  • "Това, което трябва да се случи - то се случва.Вся
Re: Пръстеновидно Слънчево затъмнение Дева 09" 21"
« Отговор #16 -: Август 10, 2016, 03:18:21 pm »
Благодаря ти  :) tonygeorgieva  :58: Съвпадът Марс/Сатурн ,който квадратитра затъмнението, сев лунен възел и сатурн , прави тригон към техния диспозитор Меркурий и активира съвпада Меркурий/Юпитер. Аз въпреки всичко не губя надежда  :), все пак имам голям огнен тригон и 5 домен стелиум за малко повече оптимизъм  :72:
"Това, което трябва да се случи - то се случва.Всяко нещо си стои в пространството и си чака времето и мястото, за да се случи." - Ванга

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Пръстеновидно Слънчево затъмнение Дева 09" 21"
« Отговор #17 -: Август 10, 2016, 04:50:36 pm »
На практика затъмнението не ти аспектира нищо. :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Happy58

  • Гост
Re: Пръстеновидно Слънчево затъмнение Дева 09" 21"
« Отговор #18 -: Август 10, 2016, 06:26:00 pm »
Иначе при мене въпросното затъмнение е в 5 дом прави секстил с Юпитер в 7 дом .Натално Юпитер ми е в съвпад с десцендента и е управител на 8 дом.Затъмнението ми прави и тригон с асцендента.Какво мислите?Знам,че по принцип не харесвате картите от този сайт но с него най лесно аз си виждам нещата,ако някой има мнение как ще се отрази това затъмнение при мен ще се радвам да сподели

Много хубаво, ама нали трябва ние да го видим - искаш нашето мнение ..... аз прескачам

Happy58

  • Гост
Re: Пръстеновидно Слънчево затъмнение Дева 09" 21"
« Отговор #19 -: Август 10, 2016, 06:26:58 pm »
И все пак да попитам .... при положение, че има отделна секция за лунации, отделна тема за това СЗ, каква точно е причината тази тема да я има ......

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Пръстеновидно Слънчево затъмнение Дева 09" 21"
« Отговор #20 -: Август 10, 2016, 06:29:38 pm »
Може авторката да не е забелязала, че има отделен раздел за Лунации. Или пък да е сметнала, че мястото на затъмненията не е в някой отделен раздел.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

liamfieta

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 81
  • "Това, което трябва да се случи - то се случва.Вся
Re: Пръстеновидно Слънчево затъмнение Дева 09" 21"
« Отговор #21 -: Август 10, 2016, 10:27:09 pm »
Да,не съм видяла и съжалявам , че съм нарушила реда в форума. Ако желаете и има начин ще я изтрия. А иначе , тони смятам, че затъмнението в тези си аспект би могло да донесе някакви финансови придобивки благодарение на партньорство или някакви сделки, наследства или потомство. не разчитам картата, качи ако е възможно такава от астро.ком
« Последна редакция: Август 10, 2016, 10:31:07 pm от liamfieta »
"Това, което трябва да се случи - то се случва.Всяко нещо си стои в пространството и си чака времето и мястото, за да се случи." - Ванга