Автор Тема: Слънчево Затъмнение 1-ви септ. 2016г.  (Прочетена 14388 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Слънчево Затъмнение 1-ви септ. 2016г.
« Отговор #60 -: Септември 03, 2016, 07:31:42 pm »
И при мен е в 7 дом като при теб (нали домофикацията ни е сходна), само че в квадрат с МЦ. Нямам си на идея какво да очаквам, но дано да не е лошо. Засега нищо.
Колкото до рев, не съм ревал, но снощи гледах един филм с Робин Уилямс "В какво се превръщат мечтите" от 1998 и ми стана много мъчно, особено когато загуби децата си, а после и той си отиде и съпругата му се самоуби. На онзи свят героят му даже видя кучето си отново здраво и жизнено и трябваше поне тази част от филм да ме зарадва, но ми стана още по-мъчно.  ???

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Слънчево Затъмнение 1-ви септ. 2016г.
« Отговор #61 -: Септември 03, 2016, 07:47:52 pm »
Наистина ли е толкова страшно това затъмнение? Днес видях в "Уикенд", че бяха писали за него като апокалиптично, че ще донесе различни катаклизми, подобно на това през юни 2014 (имаше ли тогава такова?). Точно тогава изчезна брат ми, затова какво да очаквам от сегашното - болест или смърт на близък човек ли?
"Уикенд" може да си пишат всякакви неща, за да си запълнят страниците- 2014г е имало две слънчеви затъмнения, както всяка друга година, тогава са били на 29 април и на 24 октомври, има ги назад в този раздел.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Слънчево Затъмнение 1-ви септ. 2016г.
« Отговор #62 -: Септември 03, 2016, 07:51:35 pm »
Значи през юни 2014 не е имало затъмнение?

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 134
Re: Слънчево Затъмнение 1-ви септ. 2016г.
« Отговор #63 -: Септември 03, 2016, 10:02:09 pm »
Леле,какви събития ви е докарало,а едва от два дни...На мен от 2Д ми квадратира Стелиума в 5-ти:Слънце,Мерк и Нептун...какво ли ме чака... ???

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Слънчево Затъмнение 1-ви септ. 2016г.
« Отговор #64 -: Септември 04, 2016, 12:59:03 am »
От значение е какво аспекти прави с натални планети и куспиди. Щом при майка ти е на К9, значи на К3 има риби, по който знак е ходилото, тр Нептун У3 в 3д опозиция на СЗ , но и друго трябва да има в натала, което се е задействало.

Пострада основно коляното, не ходилото. Коляното го гледах по Сатурн. В деня на случката тр. Луна е била в съвпад с нат. Уран, опозиция на нат. Луна по оста 8/2. Дир. Марс е на К12. Тр. Марс е в съвпад с дир. МЦ (тук мисля, че силно подействаха промените в работата и задействаха този психосоматичен проблем, въпреки че това е неочакван инцидент - не желанието да се преклони (коляно) пред по-висшестоящи, има намесена жена - лява страна). Видях, че е имало и прогр. пълнолуние - пр. Луна е на 22'2'' риби, нат. Слънце е 20'55'' дева. Лечението е алтернативно.

Странни връзки направих, но не съм спала като хората няколко дни и вече спрях да мисля.
« Последна редакция: Септември 04, 2016, 01:00:42 am от romantica »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Слънчево Затъмнение 1-ви септ. 2016г.
« Отговор #65 -: Септември 04, 2016, 06:56:02 pm »
Пострада основно коляното, не ходилото. Коляното го гледах по Сатурн.
Да, коленете са по Сатурн, който вероятно е У1 на майка ти, но така без карта няма как да добием обща представа, а само на налучкване е загуба на време.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Слънчево Затъмнение 1-ви септ. 2016г.
« Отговор #66 -: Септември 14, 2016, 03:26:06 pm »
СЗ  в точен съвпад с Юпитер У2, съУ4 в 9д и точен тригон с Уран У3 и Нептун У4 във 2д и точен секстил с Марс У1, У5, У12 в 12д. в картата на малката ми дъщеря- днес я хванаха нервите, или я домързя да ми пише в чата, и ме набра по телефона от нейния мобилен, от чужбина, говорихме си 45мин, след като последно сме се чували април, когато ми се разсърди и блокира навсякъде. Каза си каквото ѝ тежи надълго и широко  :)
А вчера ме информира, че ще ставам баба, след две седмици ще каже дали на момче или момиче, сега е в държавата на нейния, с когото само ще разпишат по-нататък, в момента се развежда и я запознал с децата от първия си брак. Малко е да се каже, че е богат- много е богат!!
Цитат
Агена
Звезда первой величины, имеет природу Венеры и Юпитера.
Звезда, связанная с утонченностью, дендизмом, со всеобщим уважением, почетом. Дает много детей, прекрасную семью, отличный дом, много недвижимого имущества, изобилие денег. Но на другом уровне будет обольщение всем этим. А на бытовом уровне - это благо, счастье, много денег, всего, чего угодно, кроме женщин. Эта звезда не дает счастья в браке, в любви. На МС звезда является частным признаком миллионера, миллиардера. С Меркурием или с Юпитером - аналогично. Если звезда при проекции на эклиптику имеет соединение с Меркурием или попадает на Асцендент и соединяется с "благодетельными" планетами, то это является залогом счастья и успеха.
Тази звезда при нея е в съвпад с Меркурий У10, У8 в 12д, в близост до АСЦ.

« Последна редакция: Септември 14, 2016, 03:41:05 pm от akruks »

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Слънчево Затъмнение 1-ви септ. 2016г.
« Отговор #67 -: Септември 16, 2016, 12:20:17 am »
Акрукс, честито!  :58: :cheer:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Resnitsa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 84
Re: Слънчево Затъмнение 1-ви септ. 2016г.
« Отговор #68 -: Септември 16, 2016, 03:44:29 pm »
Акрукс, честито и от мен!  :-* :clap: :58:
Чувствам се добре!