Автор Тема: Новолуние 30 октомври 2016г.  (Прочетена 9840 пъти)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Новолуние 30 октомври 2016г.
« Отговор #15 -: Октомври 28, 2016, 09:26:27 pm »
Да  :72:
Над силата е само умението да я владеем!

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Новолуние 30 октомври 2016г.
« Отговор #16 -: Октомври 28, 2016, 09:50:12 pm »
Явно може по-рано понеже от съвпада с нат.Луна в 8д,скорпи очаквах кризи с майката-точно това се случи вчера-хипертонична криза,екстрасистоли и аритмия,въпреки вземани лекарства,добре че ми напомняте,че в шаша забравих,а иначе я бях предупредил още преди седмица,това е счестота най-много 1 път в година и е за отбелязване ,значи 3 дни по-рано в случая .Днес от сутринта вече в норма,увеличих малко дозата,тя не се сеща сама,а иначе тия специалисти за пореден път се убеждавам какви идиоти са-нормално е да предпишат лекарства в случай на сърдечна криза на хроници-нитроглицерин най-малкото обаче кой да се сети,практически линейка стига не по-рано от 15 мин.,когато вече късно .

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Новолуние 30 октомври 2016г.
« Отговор #17 -: Октомври 28, 2016, 10:15:49 pm »
Аа, то и при мен тъй проблем около майка ми, малко полежа в нокаут, ама аз не се сетих за новолунието, пък най-странното е ,че бях сигурна, че утрешната лунация е в 8 ия градус везни- не скорпион.. Забравила съм тук кво пише и пак съм се объркала  :-\

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Новолуние 30 октомври 2016г.
« Отговор #18 -: Октомври 28, 2016, 10:56:20 pm »
Може да се усети по-рано, както е и с други транзити  :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Новолуние 30 октомври 2016г.
« Отговор #19 -: Октомври 30, 2016, 08:48:49 am »
Че съм гладна-гладна съм, но искам някога да се появи истински, жив човек и да каже -Да, дупитер мина фортуната или където е там точката и ме взриви от късмет! Щото на мен ми е минавал през надири, фортуни, ама- среден,дори и добро настроение ,като бледа сянка на проявление липсва. И искам друг късметлия, освен покойната лейди Даяна да се похвали с пепеляшкини  аспекти  ;D  и дали не е по-добре да не, че нейната карета наистина се превърна в тиква и се пръсна  :-X

той Юпитер е бог и на простосмъртни не накъсметва,само на тези с  раздвоение на личността ,мислещи се  за равни... с него :72:
а историята показва,че пепеляшковите аспекти завършват зле,изкушението е голямо, по-добре не на такъв късмет,кой ще ни развеселява тук,ако от шут станеш принцеса
добре,че е шегата да си кажем истината в очите -без обезболяващи  :D
а щом си гладна,колкото и много Юпитер да превръща за теб трилистни в четирилистни,все ще поглъщаш четвъртото листенще преди да те затрупа от късмет като каменни блокове на египетска пирамида,сопри се мало,контролирай с игри на глада   :-X

новолунието ми е върху У2,9  венера в 3 дом секстилно на марс У8 на асц.,две седмици ще плещя без да спирам  :72: за да не си изяждам четвъртото листо,че и аз съм от гладните
венера нали е и дъщерята,та те заминаха за Виена,следсватбено и ми харизаха малкото петмесечно  недорасляче,наречено куче,което опаса всичко дето може ,дори и зелето на балкона,дето още не е втасало,щото не е в бидона,изгриза всички чехли,топки ,букети,цветя,изрови пръстта им и сега съм си купила мухобой,след третата близка среща с нея се разбрахме кой-кой е и къде се намира ,къде му е мястото,без думи,телептия в чист вид,посягам и той се изнася на дюшеците в ъгъла, изхождането се нормализира,сега го прави само на куческият памперс и роболепно ми ближе пръстите на краката да сигнализира послушанието си- мойте марс-уран-плутон дева каре негото близнашко слънце,все пак имам 15 годишен опит с луд кокер шпаньол,скорпион
« Последна редакция: Октомври 30, 2016, 09:21:38 am от strelicka »

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Новолуние 30 октомври 2016г.
« Отговор #20 -: Октомври 30, 2016, 03:55:55 pm »
В 1 дом ми е това новолуние , Сатурн ми е на 11градуса в скорпион- брой ли се за съвпад?

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Новолуние 30 октомври 2016г.
« Отговор #21 -: Октомври 30, 2016, 04:37:47 pm »
БроИ се, но е доста слабо. 
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Новолуние 30 октомври 2016г.
« Отговор #22 -: Октомври 31, 2016, 09:27:29 am »
На мен новолунието ми беше в 9 дом. Не знам брои ли се, не се ли брои, но е на 6 градуса преди Юпитера ми. Който е съуправител на 10 и управител на 11 дом. Отпътувах си(по работа). И имах много късмет. Всичко, което можеше да се скапа, мина без никакви проблеми. Интересното е, че за първи път ме спряха от КАТ, за да ме питат дали съм добре. А не да ме разчекнат от проверки. Оказа се, че един от тях съм срещала преди известно време по политическите ми занимания и беше много мило, че ме помни. За първи път ми се случва аз да си тикам документите за проверка, а служителите да имат намерение да ме питат дали всичко ми е добре и като цяло всичко наред ли е по пътя. Не очаквах. Бях гледала скоро клип за подобна "проверка" в чужбина и си мислех как не се случват такива неща и тук. Е, случват се.  :clap: Приятно изненадана съм.
Направих си и дребни подаръчета покрай щурото пътешествие.  :clap: :clap:

Новолунието е в тригон/сесктил към нодалната ми ос. Но в съвпад с прогресивната Луна и в квадрат с наталната Луна.
Сериозно бих препоръчала да се внимава при такива положения.  :57: Защото вечерта бях на косъм от посещение от пожарната. Домакинстването не е Ок, ако новолунието ти е в каре с Луната. Сладкишите стават потенциално опасни, от кухнята ти може да се стелят къдели с пушек, да се налага да переш пердета на половината си дом, защото са сериозно опушени. Такива едни неща.  :85:
И особено ако причината е, че си заплес или си се отплеснал в сладки телефонни приказки с приятелки.  :012:

Но аз съм над нещата, имам си нова друза аметист, явно ме е хармонизирала, релаксирала и успокоила достатъчно, за да не изпадна в ужас от случката.  :D
Сещам се за приятелско семейство след пожар - той забравил някакъв включен уред в килера и направил пожар. заявява, че имало две коли на пожарната пред тях - спокоен, все едно нищо не се е случило. А жена му се подчервила и го поправя - три пожарни, Дончо, три пожарни.  :57:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Новолуние 30 октомври 2016г.
« Отговор #23 -: Октомври 31, 2016, 10:30:05 am »
И на мен ми е в точен квадрат с Луната и Меркурий, решила съм да правя кекс. От няколко дни се точа, но вчера бях като настъпена жаба от преумора, недоспиване и мускулна треска. Да спомена, че ден преди новолунието бях на сватбата на баща ми. Ако Луната в картата е и майката, то втория брак на баща ми... апропо, с майка имаме съвпад на Луните, точен, значи новолунието и нейната квадратира. Днес ще сядам да почвам дипломната, все някой ден трябва да е това, новолунието ми е в съвпад с Юпитер в 3. Имам какво да споделя и за Юпитер през ПФ, тъкмо мина от там,  но ще оспамя темата.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Новолуние 30 октомври 2016г.
« Отговор #24 -: Октомври 31, 2016, 04:20:22 pm »
Въпреки снощен неуспех със сладкиш, днес отново се вихрих в кухнята. Карамелизирах една дузина ябълки, защото неочаквано получих ... "покана", че ще имам детски гости - също една дузина. Хем ми е едно приповдигнато, хем не се изложих зловещо с ябълките, които за първи път правя по този начин. Няма пожар, пожарни, изгаряния, крайно големи поражения в кухнята. Въобще не съм подозирала, че някога ще ми се налага да отбелязвам Хелоуин, не го припознавам съвсем като празник в този му вид. Но ми се наложи. Е, няма да се гътна, дори ще ми е забавно.
Имам и бисквити пръстчета на зомбита.  :08:
На толкова лична покана да ми гостуват, трябва и лично отношение с приготовлението.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Yeah!

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 92
Re: Новолуние 30 октомври 2016г.
« Отговор #25 -: Октомври 31, 2016, 06:34:21 pm »
Това новолуние ми е в съвпад с наталната Луна в Скорпион (6 градуса), у1. Ебати истериите ме тресат. Екзалтиралия диспозитор ми управлява 5ти и и 11ти дом. И да, казах повече отколкото е необходимо определено :D
I deserve the best.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Новолуние 30 октомври 2016г.
« Отговор #26 -: Октомври 31, 2016, 09:21:46 pm »
В 1д и тригон с моя Меркурий в 5д :) Дали ще успея да си напиша дипломната дотогава и да я предам? Забелязала съм, че по новолуние приключвам стари теми, а не по пълнолуние

Аз приключих дипломната преди седмица, сега чакам ОВ да доредактирам, ако има нужда.
Иначе, други проявления не виждам. Първодомно новолуние, засега съм пас. Всъщност, започнах едни курсове - 2 част. Но те са доброволни. Да, това може да се брои с тригона към Меркурий. :08:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2095
Re: Новолуние 30 октомври 2016г.
« Отговор #27 -: Октомври 31, 2016, 11:35:43 pm »
Тоз път върху нат. Уран У9 в 5- ти дом.
За датата (+\- 1 ден) обмислям приятна среща с приятелки от студентските години.
Дано се не окаже кьор фишек като Юпитер вчера  :85:.
Приятната среща се състоя ден по-рано, но пък имаше покрепа от тр. Марс У11 съвпад нат. Венера У5 и почти точен съвпад на тр. Уран върху нат. Юпитер. Беше прекрасен ден, в който се сдобих и с нови попълнения за гардероба.
На самото пълнолуние пък абсолютно неочаквано получих подаръци от чужбина- парфюм, който вече ми е любимец и бяла козметика.
Та- предоволна съм.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

PADOCT

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 48
Re: Новолуние 30 октомври 2016г.
« Отговор #28 -: Ноември 02, 2016, 03:03:38 pm »
При мен това новолуние е в съвпад с върха на втори дом на 2*, но в първи. Съвпад и със СЛВ, тригон с натален меркурий.
Като цяло съм се ориентирала тези дни към пореден старт на диета, упражнения, поръчка на хранителни добавки и т.н.
По-скоро го отдавам на тригона с меркурий, естествен управител на шести дом. Иначе новолунието ми е в широк полусекстил 4* с Нептун, който ми управлява шести дом. Хайде дано най-накрая да постигна това дето го мъча вече половин година (след тежък олинклузиФ и слаби ангели така става  ;D)
Ще разцъкам в нета съвпада със СЛВ. Това е по-интересно май.


Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Новолуние 30 октомври 2016г.
« Отговор #29 -: Ноември 09, 2016, 11:03:18 am »
На 2 гр. и половина от наталния ми Юпитер в 9-ти дом (10-ти знак от АС). Юпитер има отношение към работата и професията ми. Тази година ми е управител по профекции (заедно с Луната). Като първо отчитам контакт с чужденци. Като второ - в службата измислиха зам.-ръководна длъжност специално за мен, за да стимулират да им работя по едни административни неща. Изобщо - широк орбис, слабо проявление излезе. Нищо голямо.