Автор Тема: Магия и книги  (Прочетена 23856 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Магия и книги
« Отговор #45 -: Декември 13, 2016, 12:08:58 pm »
Цитат на: Happy58
Отговора: защото тези едни хора обясняват на други едни хора как не са прави, без да са разбрали какво първите какво искат да кажат

Да, и няма нужда ти да обясняваш

А за грижата-няма как да я прескочиш, грижа се за повечето според нуждите им, а някои се грижат за мен :)

Happy58

  • Гост
Re: Магия и книги
« Отговор #46 -: Декември 13, 2016, 12:10:02 pm »
Проблематиката се вижда и в хороскопа. За тези, които знаят какво да гледат. Чете се като по учебник.

– Луна в 8 дом от Лагна в Утара Ашадха – обичат спорове, добра позиция за юристи, военни /накшатрата/. Ментално неспокойни. Позиция, която не предполага спокоен и хармоничен семеен живот.
– Луна в опозиция с Марс и Юпитер – Марс в падение, Юпитер екзалтирал – повече говорим, отколкото действаме, налагаме нашата "истина" с огън и меч, вербално /2 дом/.
- Лагна в Пунарвасу вероятно /на Пушйа не ми прилича/ – обичат да водят дебати, интелектуални разговори, добри комуникатори, но често се увличат в излишни спорове и полемики. Тази накшатра е с юпитерова природа, дава добри интелектуални способности, но във всяка ситуация те трябва да са прави.
– Сатурн извън хайз в горна кулминация – знакова опозиция със Слънце и Меркурий в 4 дом от изгряващия знак – критичността е вътрешно заложено качество, самият човек се чувства неспокоен, не е ок със себе си. За същото говори и позицията на Луна в 8 дом от Лагна, сатурнов знак. Компенсира се с много говорене, с назидателен тон – Марс и Юпитер във 2 дом от Лагна. Но ако искаш да чуеш истината, такъв човек ще ти я каже в прав текст, няма да излъже. Според субективната си представа за "истина".

Позицията на Венера няма да коментирам, тук на почит е моята – по-инвалидизирана няма.  :012:

Тук понеже някои се напъват аматьорски да ми анализират хороскопа и да пишат свободни съчинения по него, нагласявайки както на тях им е удобно и докъдето им стигат знанията и опитът, веднъж да си го позволя и аз. Обективно, без лично отношение. После ще го изтрия, разбира се.

Астрологията е велика наука. Ако познаваш в дълбочина и владееш нейния инструментариум, ще видиш човека зад хороскопа и за броени минути ще извлечеш есенцията. Затова вече рядко ме учудват реакциите на човек, чийто хороскоп познавам. Всичко си го пише. Останалото са само красиви театрални пози и удобни социални маски. Но ако някои се чувстват ок с това, нека продължават да играят театър. А ние ще аплодираме.  :clap:

Надявам се, че и да го изтриеш, с този цитат ще остане.
Аз няма да коментирам. Засега.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Магия и книги
« Отговор #47 -: Декември 13, 2016, 12:13:50 pm »
Надявам се, че и да го изтриеш, с този цитат ще остане.
Аз няма да коментирам. Засега.

Ти наистина ли си мислиш, че ме е срам от астрологичните ми интерпретации? И от познаваемостта?

Права си, нека стои цитирано!

Шепа аматьорки се е надъхала да прогони двама от малкото астролози тук. И като си отидем, по–добре ли ще ви е? Ще можете да плещите глупости на килограм и взаимно да се аплодирате?

Хепенце, нали се сещаш, че не можеш правилно да разтълкуваш хороскопа на човек, до чието ниво имаш още да се катериш доста? Ще видиш само собствените си проекции и това, което си прочела при Ръшман и другите.


« Последна редакция: Декември 13, 2016, 12:15:29 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Магия и книги
« Отговор #48 -: Декември 13, 2016, 12:17:14 pm »
Нашето, кое е нашето? Кое е вашето?  :012:
Простееш в момента, не ти приляга.
Като ме питаш, ще ти отговоря. Аз не се изживявам. Не разбрах какъв проблем стана от споделяне за книга.
В една война винаги има причина и повод. Разбрахме какъв е повод - споделяне за книгата. Причината не разбрахме каква е. Така и така е тръгнало. Карайте наред. По-грозно едва ли може да стане.


А, разбрахме и причината каква е. Страховете да не бъдете прогонени. А кой ви гони? Не виждам такива хора тук. Знанията ви са оценени. Не разбрахме каква е драмата? Разбрахме.  :012:

Абе грозна картинка.  :85:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Магия и книги
« Отговор #49 -: Декември 13, 2016, 12:18:40 pm »
А ти не простееш ли? Хайде, стига с тия елементарни лъвски пози, не ти приляга. Много се вживяваш в роля. Надявам се все пак да не забравиш коя си и откъде си тръгнала.  :)

Хайдееее, интригантската групичка скочи. Сега ще жужат като в кошер. А аз ще наблюдавам.  :lol_hitting:

Разбрахме какъв е повод - споделяне за книгата.

Наистина ли си вярваш, че нещо сте разбрали? Значи толкова са ви мозъчните гънки.

Много и се ще да се изживяваш като кралицата на бала, но никой не е целял да се заяжда за това, че четеш книги. Това е последното нещо, на което бих се подиграла.



« Последна редакция: Декември 13, 2016, 12:23:41 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Магия и книги
« Отговор #50 -: Декември 13, 2016, 12:23:23 pm »
 :08:

Давай нататък. Явно има какво да изговориш. Аз нямам необходимост.
Каквото и да се напише, все е без смисъл. Къде имам по-интересни и важни занимания, нямам необходимото търпение да се въвличам емоционално в тази простащина.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Магия и книги
« Отговор #51 -: Декември 13, 2016, 12:24:00 pm »
Я вземете по една мълчана метла и преметете, белким се успокоите, че в тука премина в уъркшоп по наричане.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Магия и книги
« Отговор #52 -: Декември 13, 2016, 12:24:08 pm »
Проблематиката се вижда и в хороскопа. За тези, които знаят какво да гледат. Чете се като по учебник....

Тука 100% има по нещо обидно за всеки, но не ми се чете толкова дълго, само да не забравяме, че личната полза за един добър астролог е да направи собствения си живот по-добър
А обществена полза би било именно защото познава картите-да съумее да запази и води добър тон. Вместо обратното

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Магия и книги
« Отговор #53 -: Декември 13, 2016, 12:24:31 pm »
О, да, толкова сме значими – все с интересни и важни занимания!  :lol_hitting:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Магия и книги
« Отговор #54 -: Декември 13, 2016, 12:26:01 pm »
Я вземете по една мълчана метла и преметете, белким се успокоите, че в тука премина в уъркшоп по наричане.

Сори, елементарният селски курвалък наистина ме дразни. С опити да се кършат пръсти и да се симулира аристократизъм.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Магия и книги
« Отговор #55 -: Декември 13, 2016, 12:29:55 pm »
Тука 100% има по нещо обидно за всеки, но не ми се чете толкова дълго, само да не забравяме, че личната полза за един добър астролог е да направи собствения си живот по-добър
А обществена полза би било именно защото познава картите-да съумее да запази и води добър тон. Вместо обратното

Това не е поведение на модератор. Обидното е за мен, не за всеки, защото е направен анализ на моята карта, и то без да съм поискала. Използват се лични данни за негативни нападки. Ако аз си бях позволила нещо подобно, дори и само на 50%, вече щях да съм санкционирана.
В следващите постове Лила директно обижда, но и това явно е в нормите на форума.

Като цяло .... старата песен на нов глас. Дано ви е сладко.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Магия и книги
« Отговор #56 -: Декември 13, 2016, 12:30:09 pm »
Ми аз някак участвам мимоходом в разговора, Репс. Той сам си набира скорост.

Има едно такова положение в скандалите - когато едната страна ще е виновна. Каквото и да каже. Дори да се извини, пак ще го отнесе. Та така. Има да се изговаря.
Аз с метлата премитах днес - колата ми беше с калпак. Тъкмо я преметох, мина снегорин и я замете. Отказах се. И без това не съм сложила тежест в багажника и ще се въртя на осморки на недоизчистените ни пътища.
Беше хубава сутрин, каляваща. Ринах сняг по любимия си зимен екип - летни джапанки, потник и къси гащетки. Въргаляхме се в снега с котките. Все хубави неща.
Малко повече физическа енергия, малко по-малко словесни искри. То си е закон това.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Магия и книги
« Отговор #57 -: Декември 13, 2016, 12:35:33 pm »
Използват се лични данни за негативни нападки.

Сега ще покажа още една хитра манипулация.
А, ето че имам грешка – умееш и добре да лъжеш, при това пред публика.  :012:

А сега иди да прочетеш закона за личните данни. Някъде са съм ти посочила ЕГН-то, трите имена, адреса, банковата сметка? Някъде да съм ти публикувала наталната карта, да съм посочила рождената ти дата?

Така, както вие, драги мои, сте си позволявали непоискано да коментирате хороскопа ми, така и аз ще си позволя. Или пак ще налагаме двойни стандарти? Налагайте си го във вашата групичка, на този форум не сте собственици.

И ако мислиш, че моята интерпретация е "негативна нападка", или не умееш да четеш, или не познаваш азбуката на астрологията.


Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Магия и книги
« Отговор #58 -: Декември 13, 2016, 12:40:23 pm »
Оо чудно тук се завихря купон нищо че губя нишката бая материал се е струпал-полезно е това е логорейска терапия-полезно е Нека бълваме щото се пипа рак Значи вярвам в чудеса преди редях магични мантри дори взех на прадядо си броеницата защото наистина забравях докъде съм стигнала в броенето -не ми се получи имам една книга  -Медицина на тялото и ума от Джъ Ган Ша-повтаряш цифрови комбинации и звуковият енергиен поток те подхваща Има за отслабване примерно 3х23 пъти повтаряш 983740 и така за всички болести Вярвам в магичното но дупето ми-уви Сега ще се наложи да хвана моя неприятен Сатурн под ръка и да изкарам задника си в студа с надеждата да изгоря калория и стопя мазнина Ако трябва да съм честна в магията по-вярвам и ми иде отвътре ама още не е завалял златен дъжд от възможности та сега щи съ гушам със Сатурн по баирите Нека всеки си бълва това е здравословно ретромерк терапия -аз като си избълвам безмислието ми става забавно и игриво-нали не е в асртотемите какво толкова Иначе обичам за лека нощ да си чета приказките събрани от Николай Райнов-луда съм по тоя човек от години а е сух като Сатурн и имаме нямаме синастрия Петър Димков също е магьосник И никой не напада Ема но ако някой ме нападне и съм на кеф-око за ухо гъз за гъз  :D :D

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Магия и книги
« Отговор #59 -: Декември 13, 2016, 12:43:02 pm »
Лили, кой пък ти е коментирал хороскопа?
И дори да е така-какво е станало, това нали не е цветарски форум?
И изобщо какво толкова делиш с Хепи, че излезе извън контрол?
Тя е нумеролог, не астролог
А лъвското на Ема си е нейно, и 100 коментара да напишеш, луната й ще остане ъглова и лъвска
Ей са Ема може да се развика, че й коментирам непоискано картата