Автор Тема: Полусенчесто Лунно затъмнение 11.Февруари.2017  (Прочетена 8839 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Полусенчесто Лунно затъмнение 11.Февруари.2017
« Отговор #15 -: Февруари 09, 2017, 09:42:48 am »
А кой е управител по профекция?
На кое по-точно? Годишна профекция на неин натален АСЦ е в лъв, наталното ѝ Слънце е водолей 26гр. 27'
Нейният приятел напоследък ходил на 4 специалиста, всеки с различна версия, един със забрана за спорт, друг пък точно наобратно, правили му изследвания на сърцето, като през вената на ръката вкарали някакво дребно устройство, което тя не знае как се казва на български и такива неща ставали около нея, за които научих снощи.
« Последна редакция: Февруари 09, 2017, 12:19:25 pm от akruks »

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Полусенчесто Лунно затъмнение 11.Февруари.2017
« Отговор #16 -: Февруари 09, 2017, 11:45:51 am »
Тазгодишните затъмнения повтарят същите отпреди 18 години - 1998г.

При мен и в двете години са в комбинация с възврат на осите. Вие какви спомени имате за такива затъмнения при вас? Повтарят ли събитийност?

Чудя се този въпрос към коя тема да го отнеса.

Пролетните затъмнения са ми: ЛЗ в 10д тригон с Нептун У5; СЗ - 5д съвпад с Меркурий У9, 11, опозиция с Юпитер.
Летните затъмнения са ми: ЛЗ в 4д квадрат Венера; СЗ - 10д съвпад Марс У6,7

Като цяло, 1998г беше белязана с кандидатстуденстка кампания, прием в университет, късане с дългогодишно гадже и срещане на човек, с когото влача отношения чак до сега.

При вас как е в годината на възврата?
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Полусенчесто Лунно затъмнение 11.Февруари.2017
« Отговор #17 -: Февруари 09, 2017, 11:48:53 am »
Наближава първото лунно затъмнение за 2017 година на 22*28`в Лъв. :) Изключително силно аспектирано ще бъде. Участва в две хвърчила и конфигурация, наречена "Каруца", обединяващо Уранови, Сатурнови и Юпитерови теми.

При мен не аспектира нищо - този градус е свободен в натала ми.

А при вас какво засяга и какви прояви очаквате? :)
При мен е в съвпад с К7 и в тригон с Юпитер У10 в 10 дом. Както писах в друга тема, ми даде проблеми в работата и има опасност да я изгубя.  :lol_hitting: :lol_hitting: :(

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Полусенчесто Лунно затъмнение 11.Февруари.2017
« Отговор #18 -: Февруари 09, 2017, 12:24:04 pm »
Ами Весо, лунно затъмнение на десцедента е точно приключване на отношения, сигурно ще е за добро.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Полусенчесто Лунно затъмнение 11.Февруари.2017
« Отговор #19 -: Февруари 09, 2017, 12:25:10 pm »
Ами Весо, лунно затъмнение на десцедента е точно приключване на отношения, сигурно ще е за добро.
За добро ще е да остана без работа и то посред зима?  :-\ :-\ :-\
Та аз от толкова време си търся друга работа и нищо, сега ако изгубя тази, направо на улицата ще остана. Направо не знам как ще го кажа на нашите това...

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Полусенчесто Лунно затъмнение 11.Февруари.2017
« Отговор #20 -: Февруари 09, 2017, 12:25:55 pm »
Ами малко зор тъкмо да си намериш по-хубава
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Полусенчесто Лунно затъмнение 11.Февруари.2017
« Отговор #21 -: Февруари 09, 2017, 12:27:54 pm »
Ами малко зор тъкмо да си намериш по-хубава
Ти май не прочете какво написах по-горе. Да не говорим, че сега покрай студовете и зимата се обявяват и по-малко работни места.
« Последна редакция: Февруари 09, 2017, 12:29:54 pm от Veselin »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Полусенчесто Лунно затъмнение 11.Февруари.2017
« Отговор #22 -: Февруари 09, 2017, 12:29:47 pm »
Осигуровки нямаш ли? Ще се запишеш на борса да получаваш обезщетение и ще търсиш работа. Каква зима, другият месец е първа пролет. Пък и не са те уволнили още нали?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Полусенчесто Лунно затъмнение 11.Февруари.2017
« Отговор #23 -: Февруари 09, 2017, 12:31:14 pm »
Осигуровки нямаш ли? Ще се запишеш на борса да получаваш обезщетение и ще търсиш работа. Каква зима, другият месец е първа пролет. Пък и не са те уволнили още нали?
Мисля, че ги плащат осигуровките, поне за здравните знам.
На борсата обезщетението май е 4 месеца само, но дори и да беше повече, у нас оставането на работа и отиването на борсата не би се приело добре...

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Полусенчесто Лунно затъмнение 11.Февруари.2017
« Отговор #24 -: Февруари 09, 2017, 12:32:13 pm »
Обезщетението е 4 месеца ако напуснеш по взаимно съгласие или те уволнят дисциплинарно.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Полусенчесто Лунно затъмнение 11.Февруари.2017
« Отговор #25 -: Февруари 09, 2017, 12:33:09 pm »
Обезщетението е 4 месеца ако напуснеш по взаимно съгласие или те уволнят дисциплинарно.
В тази фирма само по тези 2 параграфа уволняват, не искат да съкращават, разпитвал съм вече.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Полусенчесто Лунно затъмнение 11.Февруари.2017
« Отговор #26 -: Февруари 09, 2017, 12:33:59 pm »
В друг обект от същата верига не можеш ли да потърсиш работа? Лафки да искаш, в нашия квартал са на всяка крачка. Или в някой "драйв шоп" – тия, дето са покрай пътя или около спирките. Работят на подобен принцип.

Не може да работиш официално на трудов договор и да ти се плащат само здравните осигуровки. Всичко върви в пакет, има отчисления в различни социални фондове. Никога ли не си виждал фиша за работната си заплата?

И аз вземах минимално обезщетение само 4 месеца, не съм умряла. И точно когато останах без работа и стабилен доход, ми сервираха и дело за делба, един от най–скъпоструващите процеси. Съдът не се интересува дали си безработен и имаш пари да си платиш и да посрещнеш тия разходи.
« Последна редакция: Февруари 09, 2017, 12:37:09 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Полусенчесто Лунно затъмнение 11.Февруари.2017
« Отговор #27 -: Февруари 09, 2017, 08:32:05 pm »
В друг обект от същата верига не можеш ли да потърсиш работа? Лафки да искаш, в нашия квартал са на всяка крачка. Или в някой "драйв шоп" – тия, дето са покрай пътя или около спирките. Работят на подобен принцип.
Това зависи най-вече от регионалните мениджъри и доколко човек е близък с тях.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Полусенчесто Лунно затъмнение 11.Февруари.2017
« Отговор #28 -: Февруари 09, 2017, 08:49:16 pm »
Не знаех, че работата ви е толкова престижна, че са нужни специални връзки. Боже, накъде отива тая държава...

Наскоро си позволих лукса да откажа да отида на интервю за работа при нотариус, само защото човекът не ми харесва.  :57: А по принцип да те одобрят за такава позиция, ако не си работил в кантора, е шанс на хиляда.
« Последна редакция: Февруари 09, 2017, 08:51:31 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Полусенчесто Лунно затъмнение 11.Февруари.2017
« Отговор #29 -: Февруари 09, 2017, 09:25:09 pm »
Не знаех, че работата ви е толкова престижна, че са нужни специални връзки. Боже, накъде отива тая държава...

Наскоро си позволих лукса да откажа да отида на интервю за работа при нотариус, само защото човекът не ми харесва.  :57: А по принцип да те одобрят за такава позиция, ако не си работил в кантора, е шанс на хиляда.
И аз не знаех, до днес. Поисках от РМ един обект за франчайз заедно с човека, който си работи там в момента. Оказа се, че не може, понеже си има вече уговорен свой човек за там.