Автор Тема: Корекция на съдбата  (Прочетена 65867 пъти)

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #195 -: Февруари 24, 2014, 11:16:39 pm »
Вещичке,бяха ми прпоръчали да прочета Матрицата4 и 5,но не мога да намеря време от толкова много инфо .От откъса ми стана ясно за какво става дума .Най после ми светна какво е ВА/висш аз/ и финална инкарнация-четох за тях по форумите.Ами че тия неща са ми познати,срещал съм ги под друга форма ,от малко по друга гледна точка ,а и от мои разсчждения и опит .Между другото и аз имам опзиция ретро Сатурн/ретро Меркур ,отдавна си вра и аз носа във времето .Анщайн има същия опозит,по едно време като ме беше треснал Уран бях му видял сметката на Анщайн,даже бях си записал,но пиша много грозно ,направо нищо не си разбирам,а и както винаги ги загубих .Идеите му не са чак толкоз гениялни,има и грешки само това си спомням .Освен това като чета и други изследователи,имам чувство нарочно се крият ключови моменти-някой има интерес,въобще никога не съм сигурен че общоприетите теории са оригиналните .За да влияеш на настоящето от миналото си не би трябвало да ти трябва друга твоя инкарнация,би трябвало да манипулираш себе си в миналото,не разбрах защо говориш за друга своя инкарнация в случая ::)

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #196 -: Февруари 24, 2014, 11:34:51 pm »
Вещере, разбирам те много добре, само това уточнение ми беше необходимо, че последователните тук ги броят едновременни там. Аз почти не чета такава липература и трябваше да си сверя терминологията. По отношение на времето съм имала различни нелинейни възприятия. Преди години имах сън, в който времето беше топ с хартия, а съзнанието ми шило, което минава през всичките листове/моменти, т.е. това с бъдещето и миналото малко се омаза. Преди да ми почнат проблемите преди две-три години пък се обърна кръгово-центрирано, все едно аз съм центърът на воден кръг, там, където е цамбурнал камък в езерото, и моите вътрешни реакции се разпростират във всичките посоки като вълнички, а посоките не са само миналото и бъдещето, а и някакви други форми на време, които не разбирам. Мисля, че още функционирам в този формат. Времето ми е само в настоящия момент и сегашното състояние на съзнанието създава едновременно миналото, бъдещето и другото. Проблемът е, че междувременно установих няколко  паралелни настоящета, в които се озовавам  понякога непреднамерено и неусетно, но излизам от тях осезаемо. Даже се чудех дали има доминантно или са равносилни. Осмислих, че душата ми функционира в тези няколко измерения, те наистина не са много, едновременно, и взима във всяко различни решения за важните неща. Един вид се пести енергия във вид на време и пространство за последователни проби на различни казуси. Но май трябва да спра, че ще ме заподозрат, че не съм си взела още вечерните хапчета.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7914
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #197 -: Февруари 24, 2014, 11:36:52 pm »
а, късно е, заподозрях те още на второто изречение :)

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #198 -: Февруари 25, 2014, 02:43:03 am »
Мога да сравня хората със силни планети и леки аспекти със акула -толкова добре е пригодена за средата си че от милион години не се е променяла,човекът като вид -напротив навярно е имал много слаби положения и трудни аспекти .За компенсация обаче слабия човек в борбата с трудностите развил мисленето и съзнанието - превърнал слабостта си в сила . :012:

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #199 -: Февруари 25, 2014, 07:06:53 am »
Вещичке,бяха ми прпоръчали да прочета Матрицата4 и 5,но не мога да намеря време от толкова много инфо .От откъса ми стана ясно за какво става дума .Най после ми светна какво е ВА/висш аз/ и финална инкарнация-четох за тях по форумите.Ами че тия неща са ми познати,срещал съм ги под друга форма ,от малко по друга гледна точка ,а и от мои разсчждения и опит .Между другото и аз имам опзиция ретро Сатурн/ретро Меркур ,отдавна си вра и аз носа във времето .Анщайн има същия опозит,по едно време като ме беше треснал Уран бях му видял сметката на Анщайн,даже бях си записал,но пиша много грозно ,направо нищо не си разбирам,а и както винаги ги загубих .Идеите му не са чак толкоз гениялни,има и грешки само това си спомням .Освен това като чета и други изследователи,имам чувство нарочно се крият ключови моменти-някой има интерес,въобще никога не съм сигурен че общоприетите теории са оригиналните .За да влияеш на настоящето от миналото си не би трябвало да ти трябва друга твоя инкарнация,би трябвало да манипулираш себе си в миналото,не разбрах защо говориш за друга своя инкарнация в случая ::)

Не беееееее, мислех, че съм се натресла в паралелно измерение. Вселената има N на брой паралелни вселени и в някои от тях нашите Аз имат почти същия живот като нашия, а в други е коренно  различен. Просто в началото като преминавах в миналото със съзнанието си си мислех, че първо просто преповтарям съзнателно стари случки, после ми стана интересно защо реакциите са различни от преди, после мислех че преминавам в паралелна вселена и чак накрая се светнах аджеба наистина какво правя.

Аз не съм го чела някъде за да се уча как става. Винаги съм била от типа хора - ами ако направя ей така и кво ще стане...  :57: И съответно си троша главата някъде, обаче и същевременно уча.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #200 -: Февруари 25, 2014, 07:12:52 am »
Вещере, разбирам те много добре, само това уточнение ми беше необходимо, че последователните тук ги броят едновременни там. Аз почти не чета такава липература и трябваше да си сверя терминологията. По отношение на времето съм имала различни нелинейни възприятия. Преди години имах сън, в който времето беше топ с хартия, а съзнанието ми шило, което минава през всичките листове/моменти, т.е. това с бъдещето и миналото малко се омаза. Преди да ми почнат проблемите преди две-три години пък се обърна кръгово-центрирано, все едно аз съм центърът на воден кръг, там, където е цамбурнал камък в езерото, и моите вътрешни реакции се разпростират във всичките посоки като вълнички, а посоките не са само миналото и бъдещето, а и някакви други форми на време, които не разбирам. Мисля, че още функционирам в този формат. Времето ми е само в настоящия момент и сегашното състояние на съзнанието създава едновременно миналото, бъдещето и другото. Проблемът е, че междувременно установих няколко  паралелни настоящета, в които се озовавам  понякога непреднамерено и неусетно, но излизам от тях осезаемо. Даже се чудех дали има доминантно или са равносилни. Осмислих, че душата ми функционира в тези няколко измерения, те наистина не са много, едновременно, и взима във всяко различни решения за важните неща. Един вид се пести енергия във вид на време и пространство за последователни проби на различни казуси. Но май трябва да спра, че ще ме заподозрат, че не съм си взела още вечерните хапчета.


Нищо не си разбрала  :012:. Последователните са си такива на всяка планета и галактика, както едновременните са си такива навсякъде!  ;)

Пък да си манипулираш времето от деня например е мноооооогоооо лесно  :d030:. Давам ти следният пример: например искаш денят ти мине бързо. Денят ти е от определено количество време - 12 часа примерно. Сега си представи, че времето  един лист от тетрадка и нормалният ден е един здрав, гладък лист от тетрадка. Искаш да свърши по-бързо деня - смачкай листа на топка  :08:. На мен това ми беше първата стъпка в опитите да манипулирам времето си и върши прекрасна работа  :57:...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #201 -: Февруари 25, 2014, 07:17:40 am »

Промяната на "съдбата" е не само опционално, но и направо нужно нещо за всяка душа, която е дошла на земята. Дошли сме да учим уроци, а не да ни замерват с камъни, докато ни убият! Поради тази причина няма такова нещо като договр, който съм подписал преди да се родя като съм видял как ще ми мине живота като филмова лента. Това обезмисля целия инкарнационен и кармичен процес. Съществуванетъо на карма, инкаранция и всички тези думи се обуслявя именно от нуждата на душата да се научи да контролира енергиите в себе си - и за разлика от християнската логика там, ние не сме изконно и непоправимо грешни, че да кажем, че каквото и да направим, не можем да се променим, МОЖЕМ.

Ееее разправях аз едно време, че карма няма, ама не ти увираше главата  :012:. Все ма питахте "И кво ще правят кармичните астролози сега?". Ми де да ги знам бе - да ходят да пасат юрдеците на село  :57:...


Иначе да, наталът си просто задължително да го манипулираш иначе няма излизане от Матрицата.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #202 -: Февруари 25, 2014, 08:20:15 am »
Не е съвсем да няма карма .Само един ВА може да говори така .Нормалния /средностатистическия/човек ням,а силата да избегне законите на кармата .В океана подводните течения носят медузите със своята инерция ,това им е нормалния начин на предвижване на медузите -по течението.Е имат някаква способност да шават и странично но е ограничена/някои по голяма,други по малка/ .Бая време и естествен отбор трябва на една медуза да еволюира дтолкова че да излезе от океана и теченията му,да не говорим пчк да стане човек . :012:

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #203 -: Февруари 25, 2014, 08:26:54 am »
Средностатистическата медуза си носи последствията на закона за причината и следствието, както и онези дето са излезли от океана, но те пък са с други нюанси. Кармата като такава е презумпция единствено на последователните  ;).
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #204 -: Февруари 25, 2014, 08:38:30 am »
Ами аз като гледам 99% са последователни и са по кармата.Или едновременните добре се прикривате :012:

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #205 -: Февруари 25, 2014, 08:46:47 am »
Ами аз като гледам 99% са последователни и са по кармата.Или едновременните добре се прикривате :012:

Много прибързваш със заключенията, чадо мое  :38:!

Давай сега да помислим: ако имаш 100 ВА, които са едновременни, това са общо около 300 000 човека разпръснати из времето и пространството. А я сега си помисли за цялото народонаселение на планетата, е, почти цялото, че има и последователни тука. От тези 300 000 (гореупоменатите) я има 300 броя дето са "светнати" по въпросите, я няма. Останалите са просто събирачи на опит. Те са си наши инкарнации, но не са просветлени и просто живеят и учат уроци. Това е. За тях важат законите на "кармата", защото просто не са на нивото да се научат да ги управляват. Може и всеки ден да се сблъскваш с твои си инкарнации и да не знаеш, па да си викаш "Лелелееее, колко е прост тоя бе!"  :57:... Та така  :012:.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Happy58

  • Гост
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #206 -: Февруари 25, 2014, 08:48:12 am »
И на мен ми допада темата, или поне идеята в първия пост, но първо ще ви прочета и тогава ще се изказвам :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7914
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #207 -: Февруари 25, 2014, 08:55:34 am »
Много се извинявам, постоянно забравям какво е това ВА?

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #208 -: Февруари 25, 2014, 08:59:05 am »
Хм,ще прочета тогава тая ,,Матрица,, ,че като не знам добре за какво иде реч нямам шанс в спора, в спора се ражда истината,не че държа да е моята :29:

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #209 -: Февруари 25, 2014, 08:59:44 am »
Много се извинявам, постоянно забравям какво е това ВА?

Висш Аз  :)
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн