Автор Тема: Здравословни проблеми  (Прочетена 23365 пъти)

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Здравословни проблеми
« Отговор #150 -: Ноември 22, 2017, 07:05:19 am »
Рени, зная че не се чете така, но и на "черното" не може да се каже, че е бяло.

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Здравословни проблеми
« Отговор #151 -: Ноември 22, 2017, 02:24:50 pm »
Прочетох ги, akruks щом съм си избрала точно този ден, явно е имало за какво. Благодаря за линковете  :)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Здравословни проблеми
« Отговор #152 -: Февруари 05, 2022, 02:22:33 am »
При мен отново се появиха болки в гърлото.
В понеделник съм на контролен преглед и ще ми назначат отново скенер за проследяване на състоянието. Моля се да не се е появил отново ракът. Но болките са същите, каквито бяха през май. Върнаха се от 2 дни.
И уж ги няма онези транзити, които имах на 11.05.2021, Все си мисля, че като ги няма, няма да има проблем.
Само Плутон е в градус на квадрат с Луната. Е, Уран тръгна директен и пак ще налази Венерата, Нептун отново ще направи опозиция със Сатурн като съУ4... По дирекции имам само квадрат на дир Плутон към Юпитер. И в солара целия ми 6д е в 8д - това може ли да показва операция? Трябва да я избегна на всяка цена. Плутон, Марс и Сатурн са във 2д соларен, а знам, че там, където са Марс и Сатурн нещата не се получават през годината. В солара има и каре откъм 4д на съвпада Венера/Марс с Венерата ми. Сол АЦ ми е върху Нептун във 2д.
Може ли всичко това да показва връщане на рака?

Тази година имам затъмнения върху Венерата, като У 1, 8, 12 - и май, и ноември. А историята миналата година се случи на ЛЗ.

Познавате ли някой, който е наясно с медицинска астрология?
Кои са сигнификаторите на операция - Марс, Уран, 8, 6д?
На химиотерапия или лъчетерапия? Може би Нептун за ХТ и Плутон за ЛТ?

Май пак започвам да се паникьосвам.
« Последна редакция: Февруари 05, 2022, 02:28:24 am от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Здравословни проблеми
« Отговор #153 -: Февруари 05, 2022, 05:34:49 am »
По всички астрологични методи,Венера като упр.на 1ви е на трон,силна,в собствен дом-ще се справиш.
Меркурий,Сатурн като триплицитетни управители на асц са важни-транзита на Сатурн.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Здравословни проблеми
« Отговор #154 -: Февруари 05, 2022, 06:16:30 am »
Да, трябва да се справя. Но Венера е неаспектирана и с този Уран върху нея не е ясно как ще реагира. Миналата година реагира добре и се справих, но от 2-3 дни съм в шок. Всяко преглъщане ме фиксира там.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Здравословни проблеми
« Отговор #155 -: Февруари 05, 2022, 11:21:51 am »

Познавате ли някой, който е наясно с медицинска астрология?
Кои са сигнификаторите на операция - Марс, Уран, 8, 6д?
На химиотерапия или лъчетерапия? Може би Нептун за ХТ и Плутон за ЛТ?

Май пак започвам да се паникьосвам.
операция Марс и Плутон, най-вече Марс (скалпела)
Туморни образувания, рака, като изменение на клетките, са по Плутон
ХТ е по Нептун, а ЛТ е по Уран
 
Преди да си била на лекар и изследвания , излишно е да се паникьосваш!
Може да пуснеш текущия лунар и солар да ги разгледаме, както и прогресии, дирекции, вместо да ни ги разказваш.

Ненапразно първата ми публикация, когато регистрирах страницата си във Фейсбук, беше извадка от книгата Луиз Хей, "Излекувай живота си" https://www.facebook.com/VictoryAstro/photos/1817746404957529

Ето какво пише за шия, гърло:

Шията е капацитетът за гъвкаво мислене, способността да се вижда от другата страна на въпроса и да разбере гледната точка на другия човек. Когато имаме проблеми с шията, това означава, че ние сме упорити и отказва да бъдем по-гъвкави.

Гърлото е нашата способност да се застъпим за себе си, да помолим за това, което искаме. Проблеми в гърлото възникват от чувството, че ние „нямаме право“ и чувство за малоценност.

Възпалено гърло – това е постоянно раздразнение. Ако се придружава от простуда, означава и объркване. Ларингит обикновено означава, че ние сме толкова зли, че буквално не можем да говорим.

Гърлото освен това е място в тялото, където е концентрирана цялата ни творческа енергия. Когато ние се противопоставяме на промяна, често имаме проблеми с гърлото си.

Обърнете внимание, че ние понякога започваме да кашляме без причина. Или някой друг започва да кашля. Какво се казва в този момент? На какво реагираме? Може би това е упоритост, съпротива или индикация, че ние сме в процес на промяна?

Рак – болест, причинена от дълбоко натрупани обиди, които буквално започват да изяждат тялото. В детството се случва нещо, което пречи на нашата вяра в живота. Този случай никога не се забравя, и човек живее с чувство на огромно самосъжаление.

Трудно е понякога да има дълга, сериозна връзка. Животът на такъв човек се състои от безкрайно чувство на неудовлетвореност. Чувството на отчаяние и безнадеждност преобладава в съзнанието му, той лесно обвинява другите за своите проблеми.

Хората, страдащи от рак, са много самокритични. Както се убедих от собствения си опит, придобиването на способността да обичаш себе си и да се приемаш какъвто си, лекува рака.
« Последна редакция: Февруари 05, 2022, 11:28:37 am от akruks »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Здравословни проблеми
« Отговор #156 -: Февруари 05, 2022, 01:06:57 pm »
Yaya, нали, ретро периодите на планетите, които са сигнификатори на еди- какво си в картата, връщат проблеми, които не са разрешени, ако е свързано със здравето- не са добре излекувани и т.н. Щом има симптом, отиваш на лекар- може да е на психическа основа, може да е щитовидната, може и да е реакция на диагнозата, която ти е поставена. "Ракът" не изчезва, както всичко останало, а се контролира, знаеш какви са методите към днешна дата. Търсене на причини в транзити, квадрати, Плутон, Сатурн, още повече ще те фиксират в паниката. Нека да те прегледат и ако ще се обръщаш за мннеие към медицински астролог, нека да е в поска, не прогностика, а какво ти заложено по натал, в тази сфера.
Като си на вълна знаци, ползвай най-големия коз на Рибите- самовнушението, но със знак" с всяка следваща минута, се чувствам все  по-добре. " ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Здравословни проблеми
« Отговор #157 -: Февруари 05, 2022, 05:36:58 pm »
 Квадратите към нат. Марс или Асц. или управителя на Асц.  са сигнификатори на опетаривна намеса

QueenOfHearts

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Re: Здравословни проблеми
« Отговор #158 -: Май 25, 2022, 10:30:50 pm »
Здравейте, малко в последния момент се сещам, но ….. все пак да попитам.

Имам планирана гинекологична манипулация/лека операция за 27.05. Едва сега се сетих да видя транзитите. Притеснява ме, че Луната в този ден е в последни градуси на Овен в квадрат с ретро Плутон. На мен ретро Плутон (такъв ми е в натала) ми управлява 6 дом и е натално в 6 дом. У8 е Сатурн и се намира в 7 дом, съвпад с Уран. Та, чудя се дали не е притеснителен квадрата на Луната с транзитния Плутон, който в момента ми е в 8 дом на мен. Все още не знам точен час за операцията, защото минобясниха, че просто ще чакаме когато има свободна операционна, тогава ще дойде моят ред. Та, има шанс Луната вече да е влязла в Телец, но няма как да предвидя това.

Какво мислите вие, проблемна ли би била операцията с тази Луна и положението й спрямо планетите, които описах? Като цяло продължителността на операцията ми казаха, че ще е не повече от 30мин. Чудя се дали дс не пусна и един хорар

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Здравословни проблеми
« Отговор #159 -: Май 25, 2022, 10:41:41 pm »
Здравейте, малко в последния момент се сещам, но ….. все пак да попитам.

Имам планирана гинекологична манипулация/лека операция за 27.05. Едва сега се сетих да видя транзитите. Притеснява ме, че Луната в този ден е в последни градуси на Овен в квадрат с ретро Плутон. На мен ретро Плутон (такъв ми е в натала) ми управлява 6 дом и е натално в 6 дом. У8 е Сатурн и се намира в 7 дом, съвпад с Уран. Та, чудя се дали не е притеснителен квадрата на Луната с транзитния Плутон, който в момента ми е в 8 дом на мен. Все още не знам точен час за операцията, защото минобясниха, че просто ще чакаме когато има свободна операционна, тогава ще дойде моят ред. Та, има шанс Луната вече да е влязла в Телец, но няма как да предвидя това.

Какво мислите вие, проблемна ли би била операцията с тази Луна и положението й спрямо планетите, които описах? Като цяло продължителността на операцията ми казаха, че ще е не повече от 30мин. Чудя се дали дс не пусна и един хорар
Марс е У1,Плутон и Уран са от друг филм,не червенокръстки.И ако се гледа чисто повърхностно,само по Луната,дори в Телец е по-добре,заради опозицията със Скорпион-знакът,където не се оперират генитлни области,ако Луната е там.Най-добре,когато е в против. Телец.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Здравословни проблеми
« Отговор #160 -: Май 26, 2022, 12:00:45 am »
Здравейте, малко в последния момент се сещам, но ….. все пак да попитам.

Имам планирана гинекологична манипулация/лека операция за 27.05. Едва сега се сетих да видя транзитите. Притеснява ме, че Луната в този ден е в последни градуси на Овен в квадрат с ретро Плутон. На мен ретро Плутон (такъв ми е в натала) ми управлява 6 дом и е натално в 6 дом. У8 е Сатурн и се намира в 7 дом, съвпад с Уран. Та, чудя се дали не е притеснителен квадрата на Луната с транзитния Плутон, който в момента ми е в 8 дом на мен. Все още не знам точен час за операцията, защото минобясниха, че просто ще чакаме когато има свободна операционна, тогава ще дойде моят ред. Та, има шанс Луната вече да е влязла в Телец, но няма как да предвидя това.

Какво мислите вие, проблемна ли би била операцията с тази Луна и положението й спрямо планетите, които описах? Като цяло продължителността на операцията ми казаха, че ще е не повече от 30мин. Чудя се дали дс не пусна и един хорар
Луната не трябва да е в знака, който управлява органа, който се оперира, тъй че няма проблем да е в Овен, няма да ти режат носа и главата  :) Предполагам си с АС в Близнаци, а Меркурий сега е ретрограден, затова може да не се чувтваш комфортно и да си нервна.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Здравословни проблеми
« Отговор #161 -: Май 26, 2022, 11:28:42 am »
QueenOfHearts, Луната е намаляваща и е подходящ период за отстраняване, изчистване, профилактиране; малка кръвозагуба. Ако Луната ти не е във Везни или Скорпион, АСЦ Рак, не го мисли толкова.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“