Автор Тема: Моля за помощ от по запознатите  (Прочетена 6239 пъти)

vikiilieva

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Моля за помощ от по запознатите
« -: Февруари 04, 2018, 11:35:07 pm »
Здравейте, от скоро се занимавам Астрология и ми е трудно да разбера много неща.Ако може някой да ми помогне ще му бъда много благодарна. Интересуваме въпроса с патньорите,тъй като имам празен 7ми дом. Благодаря предварително на отзовалите се. ;)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Моля за помощ от по запознатите
« Отговор #1 -: Февруари 04, 2018, 11:37:53 pm »
Празният 7 дом си има управител – на знака и по триплицитет.
Има и естествен сигнификатор – Венера. В женска карта Слънцето и Марс се гледат за мъже и връзки.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12604
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Моля за помощ от по запознатите
« Отговор #2 -: Февруари 04, 2018, 11:47:52 pm »
Проучи Марс във Везни, защото е в знак на Венера и същия ще ти даде информация по казуса ти.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

vikiilieva

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Моля за помощ от по запознатите
« Отговор #3 -: Февруари 05, 2018, 12:09:42 am »
Благодаря много :-*

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13599
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Моля за помощ от по запознатите
« Отговор #4 -: Февруари 05, 2018, 02:13:41 am »
Не е проблем за партньорствата, че имаш празен 7д, дори е за предпочитане от това, да има зловредна планета в него. Гледат се управителите на дома и как се отнасят към управителя на асцендента, в случая Нептун е У7, а Юпитер е съУ7, а последният е в опозиция с Меркурий У1, налице е противопоставяне с партньора, на фона на Венера в 12д, което не е най-добро рзаположение за нея- трудна любов, от гледна точка на това, че партньорът е обвързан или има нещо забранено, което пречи връзката да е явна и безпроблемна, да се стигне до брак.
Нептун в 5-ти дом на любовта търси идеалната любов, а такава няма дори по романите, освен това е в опозиция с твоето Слънце, което е естествен у-л на 5-ти дом, което означава, че партньорите ще нараняват по някакъв начин твоето его. Имаш обаче голям огнен тригон между Меркурий У1, 10 /Венера - Луната У11 и Сатурн У5 - ще си обичана и почитана сред приятелите, в колектива, у дома, самата ти ще се чувстваш добре в своята кожа.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Моля за помощ от по запознатите
« Отговор #5 -: Февруари 05, 2018, 10:11:52 am »
Нодалната ос по оста 1-7,при това ЮЛВ в 7 не е за пренебрегване за трудностите в партньорствата,хората,които срещаш,все ще имате недовършани от миналото дела,все ще се налага да жертваш нещо в името на общото

vikiilieva

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Моля за помощ от по запознатите
« Отговор #6 -: Февруари 05, 2018, 11:32:35 pm »
Благодаря много!!!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Моля за помощ от по запознатите
« Отговор #7 -: Февруари 06, 2018, 12:04:38 am »
Тази карта е много неудобна за разглеждане. Можеш ли да сложиш картинка от astro.com?
И що все си криете данните, като искате качествен прочит?
Някои използват други техники и не работят само по картинка.

Казваш, че се занимаваш с астрология. И какви са твоите виждания по този натал? Докъде успя да стигнеш в изследванията си?
« Последна редакция: Февруари 06, 2018, 12:07:22 am от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13599
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Моля за помощ от по запознатите
« Отговор #8 -: Февруари 06, 2018, 12:37:57 pm »
Лили, момичето от скоро се занимава с астрология, прочети първия пост с "картинката" , която за човек с опит казва много, а ти нали си от опитните- за няколко минути правиш ректификация по твоя си метод (това е твое изказване)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Моля за помощ от по запознатите
« Отговор #9 -: Февруари 06, 2018, 01:03:42 pm »
За няколко минути истинска ректификация не правя, цял ден чопля. Не правя и форумни ректификации по картинка.

На мен ми е повече от ясно, че нищо не разбира. Подтекстът е "разтълкувайте хороскопа ми". Но ми се искаше да видя проблясък на астрологична мисъл, да видим дали ще се получи дискусия. И неслучайно задавам такива въпроси, предварително бях наясно.

Няма нужда от ирония, това само за пореден път демонстрира и разкрива някои липси.  ;)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Таис

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 207
Re: Моля за помощ от по запознатите
« Отговор #10 -: Февруари 06, 2018, 01:08:40 pm »
Лили, момичето от скоро се занимава с астрология, прочети първия пост с "картинката" , която за човек с опит казва много, а ти нали си от опитните- за няколко минути правиш ректификация по твоя си метод (това е твое изказване)

Момичето, ако се занимаваше с астрология, тази карта нямаше да сложи, това първо. И второ Лили и задава въпрос,  който
момичето подминава.
И освен това, ректификацията изисква не само данни, но и време.
И никой уважаващ себе си астролог, без да е разгледал картата и да е определил сигнификаторите на дадена
тема, не би направил изказване. И това е най-малко 1-2 часа, ако искаме качество разбира се :)
А за да се изкажеш по дадена тема, е необходимо да си отделил доста време.
Астрологията не е шаманизъм, чародейство.
Това е наука, която изисква знания не само планетите да познаваш, а още много други неща....

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Моля за помощ от по запознатите
« Отговор #11 -: Февруари 06, 2018, 01:13:15 pm »
На мен ми е ясно, че се правят на луди. След толкова продължителен престой по форуми – различни, но с еднакъв контингент.

В крайна сметка кое е важното? Поредната тема, която ще потъне? Или все пак да се опитаме да направим опит за дискусия?

Поредната новорегистрирана, която идва, пуска "картинка", иска анализ и/или прогноза, получава и след това изчезва вдън земя. Симулирайки интерес към астрологията. Каква е ползата за нас/за форума, за нея?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Таис

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 207
Re: Моля за помощ от по запознатите
« Отговор #12 -: Февруари 06, 2018, 01:17:39 pm »
За мен изказване "ти нали си от опитните...." говори, че дамата няма представа от това как се прави качествена ректификация от опитен астролог.

vikiilieva

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Моля за помощ от по запознатите
« Отговор #13 -: Февруари 06, 2018, 01:20:57 pm »
Занимавам се любителски,не мисля,че това е моето призвание. За това да прочетете картата ми искам да допълня,че съм си поръчала личен хороскоп. Не очаквам никой да стои и да се занимава с моята карта. Просто си чакам хороскопа да пристигне и ми беше интересно ако може някой да ми каже нещо с едно две изречения.
За изучаването както предполагам и сами знаете щом сте стигнали до тук че не можеш да научиш всичко за 1 или 2 месеца. Дори може ако не Ви затруднявам да ми препоръчате някоя книга за това. Много благодаря на всички отзовали се!

vikiilieva

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Моля за помощ от по запознатите
« Отговор #14 -: Февруари 06, 2018, 01:22:20 pm »
Съжелявам,че не мога да бъда полезна. Нека администраторите изтрият тази тема.