Автор Тема: Уран в Телец по зодиакална дължина  (Прочетена 16777 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Уран направи ингрес в знака Телец по зодиакална дължина с квадратура на Марс във Водолей и Венера в Близнаци. Няма да му е удобно в този знак, но има ли избор. В следващите 7 г ще ни провокира да се освобождаваме от ненужни притежания, собственическо отношение, склонност към презадоволяване и презапасяване, охолство, инат, стиснатост, лакомия , похотливост. За да посрещнем предизвикателствата на Уран в Телец, особено родените под силно влияние на фиксираните знаци ще е нужно може би първоначално да се опитаме  да задържим и запазим само онова, което ни дава все пак някаква сигурност и надеждност. Докато Уран е в Телец и прави твърди аспекти към лични планети, точки може да реагираме като се примирим със ситуацията, вместо да се опитаме да внесем нужните проблеми. И Уран, и Телец носят природата да са неотстъпчиви, което може да е и недостатък, но и достойнство в периода, така че ангажирайки важни точки в картите ни да съхраним енергията, импулса от Уран и да я задвижим тогава, когато му дойде времето, за да  се осъществят  големи неща. Докато Уран е в Телец ще е в леки аспекти с другите двама големи- Нептун и Плутон, ще се срещне с възлите и съответно ще  е важен фактор за серията затъмнения по същото време, ще започне новия цикъл Юпитер- Уран в Телец.
Какво ще споделите и вие за този период ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Уран в Телец по зодиакална дължина
« Отговор #1 -: Май 19, 2018, 01:13:17 pm »
Банки , пари , биткойни , ще има промяна в начина , по който обменяме пари според мен. Мисля , че пика в тези промени ще дойде 2 години след влизането на Уран в Телец. Уран в Овен ни донесе Smartphone ерата, промени се начина на комуникация завинаги, нещо подобно може да се случи и с Уран в Телец.

Силно се надявам да има промяна и в начина , който хората общуват на интимно ниво, Телец- Венера, дано хората станат по-компромисни по отношение на интимните въпроси.
« Последна редакция: Май 19, 2018, 01:27:43 pm от greg07 »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4533
Re: Уран в Телец по зодиакална дължина
« Отговор #2 -: Май 19, 2018, 01:27:27 pm »
Ами дано вече публичните домове не са изцяло с персонал от робот-ки и роботизирана система от селскостопански машини не замени изцяло човешкият фактор .|Сигурно ще има бум на смарт багерчета и други резачки, които на автопилот садят сами, копат и берат ге-ме о продуктите и дуят клонирани доли-та и кози. За съжаление мисля, че точно сега ще навлезем в този така мечтан" автоматизиран напредък", в който клонираните атакуват и все повече професии и поминък изчезват.. Надявам се мъжете не влюбват в роботи тип Софи и се женат за тях  :012: Имаше един филм Тя или Тя е просто глас, със Скарлет Йохансон  :-X

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7334
Re: Уран в Телец по зодиакална дължина
« Отговор #3 -: Май 19, 2018, 02:27:41 pm »
Уран направи ингрес в знака Телец по зодиакална дължина с квадратура на Марс във Водолей и Венера в Близнаци. Няма да му е удобно в този знак, но има ли избор. В следващите 7 г ще ни провокира да се освобождаваме от ненужни притежания, собственическо отношение, склонност към презадоволяване и презапасяване, охолство, инат, стиснатост, лакомия , похотливост. За да посрещнем предизвикателствата на Уран в Телец, особено родените под силно влияние на фиксираните знаци ще е нужно може би първоначално да се опитаме  да задържим и запазим само онова, което ни дава все пак някаква сигурност и надеждност. Докато Уран е в Телец и прави твърди аспекти към лични планети, точки може да реагираме като се примирим със ситуацията, вместо да се опитаме да внесем нужните проблеми. И Уран, и Телец носят природата да са неотстъпчиви, което може да е и недостатък, но и достойнство в периода, така че ангажирайки важни точки в картите ни да съхраним енергията, импулса от Уран и да я задвижим тогава, когато му дойде времето, за да  се осъществят  големи неща. Докато Уран е в Телец ще е в леки аспекти с другите двама големи- Нептун и Плутон, ще се срещне с възлите и съответно ще  е важен фактор за серията затъмнения по същото време, ще започне новия цикъл Юпитер- Уран в Телец.
Какво ще споделите и вие за този период  :
)Самолет се разби в Хавана като начало,Нов вид бижута за шията,най-шокиращият обир на скъпоценни камани,нов вид наслади(хранителни),режими,мода,финанси,музика,ще претърпят промени,може нови,нестандартни решения в озеленяването ,като висящите градини например,ще се разпаднат/фалират големи корпорации,модни "икони "няма да са на мода .

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Уран в Телец по зодиакална дължина
« Отговор #4 -: Май 19, 2018, 02:34:37 pm »
Превод от Английски на една статия по въпроса:

Управляващата планета на Телец е Венера, планетата на любовта, така че когато видим планета като Уран, преминаваща през този знак, знаем, че ще има специален фокус върху любовта.

Уран в Овен е отблъсква всичко, което не работи, всичко, което е само временно, но когато Уран се премества в Телец, ще има възможност за създаване на корени, създаване на домашен живот, който желаете, и наслада на чувственото удоволствие с партньора ни. Не става въпрос просто за взаимно разбиране, а за събиране за цял живот. Става въпрос за вземане на решения, вземане на решения и след това за действие върху тях с намерение да създадем живота, за който сме мечтали.

Ако по време на Уран в Овен сме свидетели на повече разводи или дългосрочни взаимоотношения, тогава по време на Телец има вероятност да видим повече бракове, ангажименти и двойки, които избират да живеят заедно.

Докато Овен обича да изневерява, Телец предпочита моногамията. Но този знак не е само за истинската любов - това е и за чувственото удоволствие, произтичащо от прекарването на време с някой, с когото се чувстваме наистина свързани.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Уран в Телец по зодиакална дължина
« Отговор #5 -: Май 19, 2018, 02:58:39 pm »
Ще се експериментира по Земята и по земята, там ще се търси алтернативата, защото знакът Телец е най-силно обвързан с нейния принцип. В музикалния бранш ще има нововъведения,доброто старо чувство за финанси, банково дело, инвестиции, имоти ще бъде подменено с ново, иновационно такова, алтернативни парични и материални форми на управление,плащания, може да има нова разменна валута; нови направления в изкуството; красивото ще смени традиционния си образ като такова.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Уран в Телец по зодиакална дължина
« Отговор #6 -: Май 19, 2018, 03:41:04 pm »
Телец управлява дома на притежанията, но движими такива, колите също влизат в този дом, а не в 3-ти, така че иновациите, авангардният подход, ще са насочени в този сектор.
Уран в Телец ще извлече блясъка от света и ще го озари ярко със своя пламък.

В личен план, при мен Уран управлява 6-ти и се намира в 12-ти, знак Телец е на К9 и транзитният Уран ще пусне тригон към наталния откъм 9-ти дом, на К9   
« Последна редакция: Май 19, 2018, 04:27:01 pm от akruks »

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2095
Re: Уран в Телец по зодиакална дължина
« Отговор #7 -: Май 19, 2018, 03:52:27 pm »
Уран и брак са ми като антоними, по- скоро повече здрави съвместни съжителства, основани на взаимен комфорт и интереси.
Еднополовите такива все още разбунват обществото, дали чак при Уран в Близнаци хората ще ги приемат като нещо нормално?
При мен предстои квадратура към Слънцето и Уранова опозиция, все още транзитът е през 11-ти дом, надявам се  на повече сбъднати мечти под формата на пътешествия и най- вече приятни спътници за тях.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Уран в Телец по зодиакална дължина
« Отговор #8 -: Май 19, 2018, 04:10:38 pm »
по- скоро повече здрави съвместни съжителства, основани на взаимен комфорт и интереси.

 
 :08:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Уран в Телец по зодиакална дължина
« Отговор #9 -: Май 19, 2018, 04:45:14 pm »
ще започне новия цикъл Юпитер- Уран в Телец.
Какво ще споделите и вие за този период ? :)
ще е 21 април 2024 , на 21 градуса, върху Сатурн в 9д на мой близък
а с моя Меркурчо в точен тригон, спуснат от 9-ти дом

те в Овен нямаха точен съвпад и нямаше овчи цикъл, имали са среща в Риби

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Уран в Телец по зодиакална дължина
« Отговор #10 -: Май 19, 2018, 04:51:08 pm »
Имаха и в Овен 2010 г. в 0 * Овен.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Уран в Телец по зодиакална дължина
« Отговор #11 -: Май 19, 2018, 05:01:43 pm »
Някъде четох че ще започне 3D притирате на дрехи в този период

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Уран в Телец по зодиакална дължина
« Отговор #12 -: Май 19, 2018, 05:17:09 pm »
Имаха и в Овен 2010 г. в 0 * Овен.
  погледнах от есента на 2010-та, понеже съм запомнила, че тогава Уран влезе в Овен  :017:
 А те са имали среща в този знак на 8-ми юни 2010 -  Юпитер/Уран 0* 17' Овен

Цикълът в Овен е бил в моя 7д, следващия в Телец ще е в 9-ти
« Последна редакция: Май 19, 2018, 05:19:43 pm от akruks »

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Уран в Телец по зодиакална дължина
« Отговор #13 -: Май 19, 2018, 05:33:39 pm »
При мен целия период на Уран в Овен , не даде никакви стабилни връзки ...

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Уран в Телец по зодиакална дължина
« Отговор #14 -: Май 19, 2018, 10:54:52 pm »
Уран и брак са ми като антоними, по- скоро повече здрави съвместни съжителства, основани на взаимен комфорт и интереси.
Еднополовите такива все още разбунват обществото, дали чак при Уран в Близнаци хората ще ги приемат като нещо нормално?

Мулатка в английския кралски двор  :)