Автор Тема: Жилище  (Прочетена 3677 пъти)

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Жилище
« -: Май 29, 2019, 10:19:10 pm »
Здравейте група, все си казвам,че няма да ви притеснявам,но все опирам до вас. Трябва да се изнесем от жилището в което живеем.Отначало всичко започна невинно,комшийте се изнасяха и техния апартамент е по хубав та мислехме в него а беше и удобно и изгодно.Но не ни одобриха. Същевременно ни писна от условията на хазяйката които не са ни изгодни и казахме че напускаме но не упоменахме кога.Тя ни пусна 2 месечно предизвестие и сега трябва да се изнесем до 11 авг. Там е работата че това което търсим го няма на пазара. Освен това аз почвам да се съмнявам в себе си,в преценката си и Уран в тригон с Марс почва да ме плаши.Станах раздразнителна и крещя като луда, държа да стане квото искам и вярвам в някакъв успех който обаче не ми е въобще гарантиран. Имам някакво усещане ,че нямам време и затова искам да си сбъдна мечтата да наема къща на чийто двор децата ми да играят. Повлиях на мъжа ми в решението да търсим жилище и сега сме на никъде и се очаква да олекнем с една доста стабилна сума. Моля ви погледнете и ми кажете ще намеря ли скоро това което търся, имам ли основание да вярвам на късмета си с жилищата през годините или да се ориентирам към нещо по скромно и да не хвърча в облаците.  ??? ??? ??? Щото пък като си гледам хороскопа за следващия месец два, май и до развод може да се стигне  :'( :'( :'( А за книгата, нищо не става още :( въобще първата половина на тази година е просто отвратителна, голямо чакане,голямо нещо. Благодаря Ви