Автор Тема: ⠀  (Прочетена 3337 пъти)

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
« -: Юни 25, 2019, 04:51:21 pm »
« Последна редакция: Август 01, 2019, 11:48:26 pm от wiserneuron »
AP/CU=KR/PO/MC

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Светеща сфера
« Отговор #1 -: Юни 25, 2019, 05:50:48 pm »
Да ,сутринта в стаята ми влезе синкаво,светло сапфирена сферичка ,казах си -оо ,Чоки !-и се ухилих цинично наум . Лятото пречупва много интересно слънчевите светлини  :012: Моята сфера не беше духовна същност, а пречупване на светлина, ама и да беше , нямаше да се впечатля много, особено ако е говоряща ,щях да се зарадвам ,че има с кой да обеля две думи сред налегналата ме самота. Най мразя мълчaливи джуджета в стаята си  :D Обективни няма как да сме без да те познаваме Висариончо  ;D може и да ти хлопа ,може и да има феи около теб  ;D Пусни карта да си представяме по картинка  :012:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Светеща сфера
« Отговор #2 -: Юни 25, 2019, 06:05:03 pm »
Не мога да разбера нещо обидно ли откриваш? Споделих, че и аз виждам, дори тази сутрин и да си сложиш карта, нямам време да правя .Ако намираш неуважение -сори, но няма за какво да се извинявам, ако имаше бих .

Синухе

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 218
Re: Светеща сфера
« Отговор #3 -: Юни 25, 2019, 06:05:27 pm »
Сетих се за това http://www.balkanmysteries.com/bg/?p=770 ,но ти казваш че твоята сфера е много малка.

Не мисля,че имаш психически проблеми,освен по Плутонови теми,но това не ми се струва да спада към тази категория.

С Юпитер в 12ти дом като У4 би трябвало да имаш души на починали роднини,които да те защитават астрално,но пак не съм сигурен дали толкова малка сфера може да е дух на починал  ::)
Никой не резонира с планетите, така както ти!

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Светеща сфера
« Отговор #4 -: Юни 25, 2019, 06:34:43 pm »
Ако тия светлинки не са единичен случай, бих отишла първо на очен лекар. Бяха някакъв симптом, но нямам спомен на какво

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Светеща сфера
« Отговор #5 -: Юни 26, 2019, 06:13:16 am »
Днес отново ми се случи нещо странно и искам да споделя и да ви питам откривате ли нещо в наталната ми карта свързано с объркана психика, нереални заключения, разни привидения и подобни... 31.05.1992 13:34 Стара Загора

Сутринта докато си седях сам видях една малка светеща сфера, около 1мм в диаметър, движеше се много близко до мен, завъртях си главата да я погледна от различен ъгъл и на 100% беше някакъв обект във въздуха. Опитах се да я докосна с ръка, но изчезна... след което няколко минути мислех какво ли е това и дали не е просто една прашинка, но това нещо се появи отново и пак седя няколко секунди и изчезна по същия деликатен начин. Изцяло бяла на цвят, малка лека сферичка, може и да не съм добре или да е плод на моята психика. Преди години пак съм имал подобни ситуации, бях споделил на брат ми, който ми каза че не съм добре. Виждали ли сте подобни неща?
Ти нали беше със стелиум в близнаци,9 дом.Нормално е да ти се случват такива неща,да виждаш ,да чуваш.Индианците са взимали стимуланти,за да предизвикат видения,ти нямаш нужда от такива...треви и гъби разни.Аз имам също меркурий в 9 дом,но във водолей,тригон Уран,секстил Нептун,квадрат Юпитер,квадрат Сатурн.Сънищата са много важни,постарай се да си спомниш какво точно ти каза баща ти.Починалият ми дядо много пъти ми е помагъл.Скоро една позната сподели ,че е видяла извънземен обект,но си мълчи,за да не я помислят за откачена.Майка ми ми се обади преди седмица,много развълнувана ,видяла странни обекти също.Така че все повече хора ще виждат,чуват и усещат други форми на живот.Едва ли има човек,който да мисли,че в тази Вселена сме единствени и сами. :)