Автор Тема: Злободневни теми днес. Коментари.  (Прочетена 245632 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1320 -: Април 21, 2016, 11:45:35 am »
Това, че показва като реклами разни неща, които си разглеждал преди е от гугълсървисиз, не от уиндоуса.


Santi, благодаря за линка :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1321 -: Април 22, 2016, 12:06:59 am »
µblock origin на мен лично ми е по-любимо (и без съмнителни whitelist-ове по подразбиране):

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1322 -: Април 22, 2016, 12:41:33 am »
µblock origin на мен лично ми е по-любимо (и без съмнителни whitelist-ове по подразбиране):

uBlock Origin + uMatrix е отличното комбо за борба с нележелани/неканени рекламки, popup прозорчета, скриптове, контрол на бисквитките и още много други  :) /по мое мнение/.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1323 -: Април 22, 2016, 12:52:56 am »
Не бях чувал за uMatrix.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1324 -: Април 26, 2016, 09:16:47 am »
Аз дълбоко съжалявам, че преминах към най-новата i OS- ка версия- таблетът ми е по- стар модел и така забива ...Що ли ми трябваше..заради едни никакви екстри.
С телефона нямам проблем, но тук сглупих, писна ми през часове да ми изскача прозорчето с подкана .
То става страшно, гледаш някакви гащи примерно в Алито и после въпросните гащи ти изскачат като реклама отвсякъде..Скрито- покрито няма вече. :d030:
Това с изскачащите гащи го имаше и в Уиндоус 7, не е ново :) Както каза Тери, е от гугълсървиз. И мен ме дразни. Търся си хотел за някаква екскурзия, примерно, и после само хотели отвсякъде и запомнил този, който съм разглеждала най-често и само него виждам вече  във всяка страница  :012:
Същото е и във фейса. Ако влизате в някоя страница по-често, веднага ви я предлага за харесване или човекът за приятел. Няма отърване.  ;D
« Последна редакция: Април 26, 2016, 09:19:45 am от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Happy58

  • Гост
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1325 -: Април 28, 2016, 04:56:59 pm »
https://www.facebook.com/bloodyKingg/videos/788288737875108/

Толкова е страшно и тъжно  ??? :'(

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1326 -: Април 28, 2016, 11:13:41 pm »
https://www.facebook.com/bloodyKingg/videos/788288737875108/

Толкова е страшно и тъжно  ??? :'(
Не можах да го изгледам до края...  ???

Happy58

  • Гост
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1327 -: Април 29, 2016, 09:22:06 am »
Съзидателните хора са много повече,Хепинце   ;) .С рев и съжаление нещата не се оправят.Не обичам да гледам такива филмчета,защото донякъде са загуба на време,но като дойде време на кампанията "Да почистим България за 1 ден " участвам,нищо,че си плащам такса смет и не хвърлям боклук в градинките.  :-* ;)

Дракс, и аз опитвам да правя нещо като човек на тази земя - просто ми стана мноого тъжно като го гледах. Избягвам по принцип, защото ми влияе доста тежко, но този го попрехвърлих - не знам защо. И го споделих.

Наистина, промяната идва отвътре, не от системата. Колкото и закони да бъдат създадени, ако всеки един няма нормално човешко съзнание, нищо няма да се промени.

Приятен ден, все пак на всички  :58:

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1328 -: Април 29, 2016, 09:53:32 am »
Ето че има и свестни попове :clap: Гледам по Нова телевизия отец Михаил от село Покрайна,Видинско-човека наистина чатка нещата,това защото не е догматичен кон с капаци .

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1329 -: Април 29, 2016, 01:13:24 pm »
Както казваха по телевизията едно време — не сте сами: http://offnews.bg/news/OFFTOPIC_18750/Prozoretc-za-apgrejd-na-Windows-10-prekasna-prognoza-za-vremeto-video_628523.html

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1330 -: Април 29, 2016, 03:55:44 pm »
Ето че има и свестни попове :clap: Гледам по Нова телевизия отец Михаил от село Покрайна,Видинско-човека наистина чатка нещата,това защото не е догматичен кон с капаци .
Във всяка област има читави хора, за които е призвание това, което вършат.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1332 -: Май 23, 2016, 09:00:04 am »
Аз съм много Уранова и приветствам всичко ново и улесняващо, но също имам подобни опасения.
Отишъл си на хубаво място, вместо да се насладиш на гледка, храна, събеседник, ти вадиш телефона, снимаш и информираш хората къде си-такива са ми впечатленията от последното пътуване. И аз съм в тази категория :85:
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1333 -: Май 23, 2016, 12:29:17 pm »
  :d030: На мен пък ми харесва да си чопля в телефона когато мога.Освен това,ако някой е вълнуващо забележителен със сигурност ще го видя,дори ще си го изключа  :D
 И ми омръзна хейтът на разни киселици с ударен Уран за зомбирането от новите технологии.Ако зависеше от такива като тях,нямаше да има нито влакове,нито самолети и още щяхме да се придвижваме с волски талиги и да пращаме писма по гълъби и кервани.  :P

Хич не ми е ударен урана да ти кажа, има тригон с меркурий и работя с технологии. Ама това постоянно да ми е включен мозъка в едно устройство...всичко това е направено мозъкът ти да е зает с нещо, вместо с мислене. Щото мисленето е характерно за хората, тези дето не мислят спадат към животинския свят. Схващаш ли какво имам предвид?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1334 -: Май 23, 2016, 02:35:24 pm »
Драк, като пътувам, най-редовно гледам какво цъкат околните. Нищо смислено. Правят мускули на палеца и импресии/$ за разни app-ове. Някои четат книга — чувствам ги една идея по-близки, но как не си жалят очите, кол****. Като помисля за тия хора като за потенциални клиенти, се изпълвам с цинизъм ::) Вече почти не различавам хората, говорещи с хендсфри, от хората, които си говорят, гаче са с хендсфри, без да са с хендсфри…

(Мисленето е overhyped — изобщо не е кеф.)