Автор Тема: Злободневни теми днес. Коментари.  (Прочетена 243519 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1575 -: Юни 17, 2020, 03:07:12 pm »
"Доказано е, че 70% от хитростта на лисицата се дължи на глупостта на кокошките."
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1576 -: Юни 18, 2020, 10:07:47 pm »
С цел още по-голямо сплашване и създаване на масова психоза, журналистите стигнаха до нова крайност, приписвайки на СЗ край на света:
https://www.dnes.bg/mish-mash/2020/06/16/kraiat-na-sveta-spored-maite-se-pada-tazi-nedelia.453486

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1577 -: Юни 19, 2020, 09:00:42 am »
С цел още по-голямо сплашване и създаване на масова психоза, журналистите стигнаха до нова крайност, приписвайки на СЗ край на света:
https://www.dnes.bg/mish-mash/2020/06/16/kraiat-na-sveta-spored-maite-se-pada-tazi-nedelia.453486

Краят на света от 2012 г. пристигна на трети коловоз.
БДЖ

 :D :D :D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1578 -: Юни 19, 2020, 09:02:26 am »
С цел още по-голямо сплашване и създаване на масова психоза, журналистите стигнаха до нова крайност, приписвайки на СЗ край на света:
https://www.dnes.bg/mish-mash/2020/06/16/kraiat-na-sveta-spored-maite-se-pada-tazi-nedelia.453486

Краят на света от 2012 г. пристигна на трети коловоз.
БДЖ

 :D :D :D
На 22-ри юни ще си пускаме песента "След края на света"  ;D ;D

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1579 -: Юни 19, 2020, 11:04:17 pm »
Специалистите смятат, че медия като тях не би си позволила да разпространява невярна информация.

Осъзнаваш ли колко е абсурдно това изречение?

Ти като някой, който смята специалистите за авторитети, можеш ли кажеш колко са специални тези специалисти, къде и кога са станали специални и кой им е дал титлата специалисти и този, който им е дал титлата, какво право има да им даде тази титла?


romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1580 -: Юли 03, 2020, 01:10:34 pm »
Тая 2020 ми идва нещо супер ши@%$@ година ....  ???

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1581 -: Юли 03, 2020, 01:44:38 pm »
Тая 2020 ми идва нещо супер ши@%$@ година ....  ???
за повечето е така

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7337
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1582 -: Юли 11, 2020, 01:52:20 pm »
Привикват ли ви от банки за подписване на някакви "особени" декларации?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1583 -: Юли 11, 2020, 01:58:55 pm »
Не. Кои Банки? Ако е по мейл сигурно е измамно .

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7337
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1584 -: Юли 11, 2020, 01:59:59 pm »
Не. Кои Банки? Ако е по мейл сигурно е измамно .
уникредит

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7337
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1585 -: Юли 11, 2020, 02:02:06 pm »
Викат на място, в централен офис, да декларираш, че нямаш връзка с политически лица и организации, с висши военни и тем подобни...

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1586 -: Юли 11, 2020, 02:17:43 pm »
Да, още през м. септември попълвах подобни бланки на място, в офис, тъй като ми беше изтекъл срока на валидност на картата...

Искаха ми да си декларирам дохода откъде е, получавам ли пари от чужбина и от къде, какво работя, къде, някой от семейството ми обвързан ли е с политическа партия, работи ли като общ. съветник и пр.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1587 -: Юли 11, 2020, 02:54:46 pm »
Винаги питат откъде -какъв източник са парите, а в УниКредит ме викаха миналият месец ,защото трябвало да актуализират данните ми ,защото много време не съм била ходила. Питаха ме и сами си отговаряха дали имам роднини от семейството във власта  :D Ама не съм попълвала такива странни декларации. Питаха ме за професия и прочие. Но от други банки -не, закривах си сметка и дори не ме питаха за източник на парите. Докато Уникредит си имат такава политика, дори като теглиш или се махаш от тях, питат откъде са парите /Всички си въртят порочните схеми, но Уникредит са от най-порочните, така ми бяха опротивяли с нечестните си схеми да дърпат пари от мен, че преди доста години, ми кипна и си махнах парите от там, остана само някаква малка сметка във валута, заради която пак ме потърсиха .

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7337
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1588 -: Юли 12, 2020, 12:41:18 pm »
значи това е някаква практика,банкова политика
Мерси.
нямам карти и сметки,свободна съм напълно

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1589 -: Юли 16, 2020, 09:23:11 pm »
Желаещите да крещят през следващите две седмици могат да посетят уебсайта Looks Like You Need Iceland и да запишат своя крясък чрез телефона или лаптопа си. След това могат да изберат на кое място в Исландия да се разнесе писъкът им, което ще стане чрез гигантски говорител

https://lookslikeyouneediceland.com/

"Използването на крясъците като начин за освобождаване на задържаната емоция ви позволява да се свържете отново със себе си, да чуете собствения си глас и да възвърнете силата, която е вътре във вас", казва психотерапевтът и специалист по психично здраве Зоуи Астън. „Освобождаването на емоция не е атака или изразяване на агресия; това е начин да осъзнаете чувствата си и да направите крачка към това да бъдете добри със себе си.“


Препоръчвам!!! Много е освобождаващо  :)