Автор Тема: Злободневни теми днес. Коментари.  (Прочетена 246262 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #195 -: Юни 19, 2014, 10:59:32 pm »
Положението с тия порои взе да придобива сериозни мащаби. Тук и друг път са текли реки по пътищата като завали проливен дъжд, но сега вече можем да говорим за стихия.  :o
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #196 -: Юни 19, 2014, 11:00:50 pm »
по другите части на града какво е положението, оттече ли се тая вода?

Наводнено, то ту спира, ту пак вали. В момента се е кротнало. Докога не знам. Само във Варна ли е така?! Щом тук останаха без ток няколко района, представям си по селата какво чудо е...
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #197 -: Юни 19, 2014, 11:05:53 pm »
в софия в момента е нормално, макар че всеки ден вали

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #198 -: Юни 19, 2014, 11:05:59 pm »
По нова на живо от Варна

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #199 -: Юни 19, 2014, 11:23:33 pm »
А картата на Варна?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #200 -: Юни 19, 2014, 11:24:42 pm »
и никой не знае откъде е тая вълна...а още не могат да стигнат до хората,то направо е отрязан целия квартал, дано да нямаповече жертви

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #201 -: Юни 20, 2014, 04:17:44 am »
Положението с тия порои взе да придобива сериозни мащаби. Тук и друг път са текли реки по пътищата като завали проливен дъжд, но сега вече можем да говорим за стихия.  :o
Юпитер в рак, върни 12г назад, например на 1 юли 2002 в съвпад с Марс в рак, Луната в риби
През 2002г беше също дъждовно лятото и имаше пороища, няма да забравя как за броени минути една вечер улицата на пазарчето в нашия квартал се превърна в река, падаха мълнии, дървета, а аз и голямата дъщеря се скрихме в един павилион за козметика, а собственичката сериозно се притесни, като почна да нахлува вода в него... Този период тогава помня как не излизах без чадъра си, който ползвах за бастун и се подпирах на него  :)

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #202 -: Юни 20, 2014, 04:47:21 am »
и никой не знае откъде е тая вълна...а още не могат да стигнат до хората,то направо е отрязан целия квартал, дано да нямаповече жертви
Заради свлачище е. Районът е в ниското, а над него има нещо като скат, както и гора, която явно не е могла да спре поне малко калта и огромното количество вода. Те дърветата ги унищожиха последните години. Това са километри, които е минала земната маса, че да стигне чак до главния булевард там. Тези по-наблизо не мога да ги мисля, леш е сигурно.

Астрологично къде го този порой ?  :017:
Оставам с впечатлението, че се е задействала новата сезонна карта. Луната е отключила тао квадрата, който там се намества баш по опасните зони - 1/7/4 (с координати за Вн). Още от последните градуси на Риби е отпушила енергията - особено във водни знаци са си знак за внимание по отношение на такива природни бедствия.

Качих я ТУК, но трябва да се налагат и останалите - лунации, затъмнения, цикли евентуално, че да се извадят повече подробности. Който има време и му се занимава...

За припомняме от темите с наводненията, добавих препратки какво сме коментирали преди.   
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #203 -: Юни 20, 2014, 05:01:53 am »

Оставам с впечатлението, че се е задействала новата сезонна карта. Луната е отключила тао квадрата, който там се намества баш по опасните зони - 1/7/4 (с координати за Вн). Още от последните градуси на Риби е отпушила енергията - особено във водни знаци са си знак за внимание по отношение на такива природни бедствия.
В новата сезонна карта Луната е в овен, според мен една събитийна карта, в която Луната е в риби по-добре би описала случилото се, което съм проспала- тепърва ще чета новините
 ::)

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #204 -: Юни 20, 2014, 05:23:41 am »
Луната беше в Риби, писах, а и star е прикачила, но това не означава, че не се е активирала именно новата сезонна карта, която започва от утре. Има достатъчно нишки за проследяване, които създават средата за стартиране на целия процес от събития. Бурната развръзка и внезапното стечение на обстоятелствата се описва и от кардиналните акценти, това също го подсказва. Ама изчезвам, стига съм спамила злободневните.  :012:   
« Последна редакция: Юни 20, 2014, 05:28:36 am от sunrain »
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #205 -: Юни 20, 2014, 07:10:28 am »
Астрологично къде го този порой ?  :017:
ами не знам защо този час си сложила на картата, гледам новини за пороя още в 19ч
http://www.blitz.bg/news/article/274503

и една карта, направена за малко преди 19ч изглежда така
Varna

Юпитер У1 в 8д във взаимна рецепция с Луната У8 в 4д, където е и Уран У3 в квадрат с Плутон във 2д- разрушените пътища и нанесените материални щети
« Последна редакция: Юни 20, 2014, 07:14:56 am от akruks »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #206 -: Юни 20, 2014, 08:02:46 am »
Лили там ли си....Жива и здрава ли си....
Сега гледах този ужас във ФБ....Ужас...

На издръжливо куче като мен нищо му няма, Гаури  ;D

Пък и да има приливна вълна, нас ще ни подмине - тук сме на един баир, в най-високата част на града.

По ми е притеснено за Весо - гледам, че още не е дал обратна връзка за брат си.
Вчера и мен ме обзе отчаяние, докато се прибирах, но си поревах, изрекох каквото ми беше на сърцето (адресирано към оня горе) и ми мина. Дано и случаят с брата на Весо да е такъв и да се върне скоро.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #207 -: Юни 20, 2014, 08:06:08 am »
На издръжливо куче като мен нищо му няма, Гаури  ;D

Пък и да има приливна вълна, нас ще ни подмине - тук сме на един баир, в най-високата част на града.

По ми е притеснено за Весо - гледам, че още не е дал обратна връзка за брат си.
Вчера и мен ме обзе отчаяние, докато се прибирах, но си поревах, изрекох каквото ми беше на сърцето (адресирано към оня горе) и ми мина. Дано и случаят с брата на Весо да е такъв и да се върне скоро.
Добро утро, Лили!
Затъжихме се за теб, и се притеснихме  :29:
на Весо тази нощ/сутрин видях болката и картата, написах, че ще се прибере брат му, може дори да се е прибрал вече

Happy58

  • Гост
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #208 -: Юни 20, 2014, 09:50:55 am »
Вещичка и тя е във Варна - виждам, че е писала сутрина, значи да сме спокойни и за нея :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #209 -: Юни 20, 2014, 10:02:52 am »
В Добрич също е много зле, а тия политици-сууупер нагли и тъпи, минават всякакви граници
Хората гледам се самоорганизирали и си помагат