Автор Тема: Злободневни теми днес. Коментари.  (Прочетена 245877 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #315 -: Юли 18, 2014, 05:34:38 pm »
...Счетоводителите, които се трудят зад брата не висят в астрофоруми през работно време  :)

Зависи дали е тримесечно приключване :) Дори и баба ми, която е супер производственик, не копае 10 часа в денонощие :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #316 -: Юли 18, 2014, 05:56:50 pm »
Ами когато България започне да произвежда коли като БМВ, сигурно и тя ще благоденства
Изобщо с германците малко нации могат да се сравняват
Аз гледах с особено око на турците заради историята, ама те също са доста работливи, и хем са още по-на юг.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #317 -: Юли 18, 2014, 06:47:45 pm »
За турците - не само работливи, а и честни, доколкото съм чувала.

А относно вида труд - всеки прави каквото може - един ще копа, друг ще бачка в завод или фабрика, трети ще си напъне мозъчето и ще печели от интелектуален труд.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #318 -: Юли 18, 2014, 06:51:03 pm »
Дори и баба ми, която е супер производственик, не копае 10 часа в денонощие :)

Както казва шефът ми, ако постоянно се работи извънредно, значи нещо й куца на организацията на работния процес. Тук не говоря за непосилен обем работа, а стандартен. В нашия офис понеже някои все показно се "разработват" към края на раб. време, като останат 10-15 минути преди затваряне.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #319 -: Юли 18, 2014, 08:11:14 pm »
Опсс, изпитът по Основи на комунизма съм го взела още 86г във ВМЕИ "Карл Маркс"  :D
и сега Хепи ще ме препитва какво съм запомнила  :29: Не искам да си спомням за годините, в които са ни прецаквали със сладки приказки. Емоционална съм, да, защото ми е писнало разни демагози да ми пробутват врели-некипелите си, докато си живеят живота на гърба на изгърбените от работа. Като казах работа- ти лично колко време си работила в производство, щото то е лесно в кабинета зад бюрото да се проповядва колко е хубаво работническата класа да работи за благото на своите ръководители!

за изпита няма да коментирам - много от тук пишещите са го държали и имат представа.

А за работата - ами имаш ми картата, владееш много добре астрология - със Сатурн отгоре на МС и държащ 80% от точките в картата, с Марс във 2 дом и с У6 в 1 дом - как мислиш? Дали само на бюрце седя и се чудя накъде да се начекна?


Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #321 -: Юли 21, 2014, 09:54:29 am »
Тази винаги познава...къде зимуват раците

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #322 -: Юли 21, 2014, 09:58:34 am »
досега не съм чула нещо да е познала. истерична и черногледа. не я харесвам.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #323 -: Юли 21, 2014, 10:00:43 am »
Според мен е даже по-зле-плаче за освидетелстване

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #324 -: Юли 21, 2014, 10:06:26 am »
да, чудя се защо я канят в предавания, веднъж се разкрещя в едно, защото нещо не бяха съгласни с нея, после стана и си тръгна   :D

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #325 -: Юли 21, 2014, 10:41:07 am »
Дори не знам за кого говорите. TV 7 съществува ли? Защото изчезна от Булсаткома преди няколко дни.

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #326 -: Юли 21, 2014, 01:15:14 pm »
Дори не знам за кого говорите. TV 7 съществува ли? Защото изчезна от Булсаткома преди няколко дни.

Виж към края на списъка с канали, там трябва да са, нямам, за да проверя. 
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #327 -: Юли 21, 2014, 01:27:07 pm »
Благодаря ти, Сън!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #328 -: Юли 21, 2014, 04:04:19 pm »
Дори не знам за кого говорите. TV 7 съществува ли? Защото изчезна от Булсаткома преди няколко дни.
Говорим за ясновидката Николета, в предния си коментар пуснах линк с нейно изказване в предаване от месец март, където казва, че изчезналия Боинг по-късно ще бъде употребен за терористичен акт, с цел да се започнат военни действия, подобно на едно време с кулите близнаци и последвалите военни действия в Ирак.
Тогава е казала, че ще нападнат белия дом, за което не е познала, но че сваления сега Боинг е изчезналия през март се обсъжда от доста хора, специалисти при това, а не окултисти  :)

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #329 -: Юли 21, 2014, 05:06:18 pm »
Благодаря ти, Акрукс! Тази ли беше участничката в предаването "Ясновидци", която позна къщата, в която е бил убит Александър Стамболийски? И аз познах къщата - от снимки в учебника по история.